Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
548 hozzászólás a témában

#521
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

üdv baliba! Hogy s mint vagy?

tali hely: idáig úgy fest, hogy SAUH többség van... de még sokan nem nyilatkoztak...

tali idõpont: ha jól emléxem a talin vmi szeptember 30áról volt szó... ::)

Üdv, és Joghurtos Reggeli!
PéeF voltam

#522
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Részemrõl legyen SAUH megint, mert ez a DH pálya azóta foglalkoztatja a fantáziám, mióta otthagytam!

Viszek védõrucit és akkor lesz ne-mulass!!!!  ;D

IDÕPONT??

#523
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ja már indulási idõ van.... és errõl a Párducozásról leszoktatlak ma  >:(  :-*

#524
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Rendben Párduckám, akkor menjünk, oszt igyunk egy forró csokit!

#525
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ja tegnap csomagváltáskor beszéltünk róla és Csillebérc mellett lobbiznék én is. Vagy a Mátra, vagy Kõszeg. Vagy akármi, de az tuti, hogy vmi újnak kéne lenni. Bár én nem voltam a talin, de idén megyek még oda versenyre. Így lesz szerencsém megismerni a pályát.
Csillebérc bárki álltal könnyen elérhetõ. Aztán mostan mi lennénk a háziak. Akármit lehet csinálni - túrázni, meg zúzni. Közel, de mégis távol a város nyüzsgéséhez. Ottan a Fogas és legalább a "vidékiek" (bocsi érte) is megismerik a mi kedvenc helyünket. Hogyan lehet telepakolni a 8 állásos helyecskét, meg ilyenek. Szóval?

Amúgy Jorus én is jobban szeretem a Kedvesem szót. Vhogy bennsõségesebb és nem annyira "kommersz"...

#526
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Felõlem lehet Sátrason megint. Örülnék neki  ;D

#527
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én azt már tegnap is javasoltam pár emberkõcnek. Legfeljebb majd toljuk felfelé... ::)

#528
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Dobogókôvel mi a helyzet? Ez mindenkinek félúton lenne, vagy tévedek?

#529
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nekem is nagyon bejött SAUH, de mégis valami úlyra szavaznék! Mátra, Bükk... csillebérc

Újdonságpárti vagyok, majd a 10. BMFTeam találkozó után eldöntjük melyik volt a legjobb, hova a legérdemesebb visszamenni!  :-X

Beg

#530
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
szerintem lehetne a mecsekben is vagy a bakonyban vagy a mátrában , vagy mittoménhol , akárhol , leeht hogy még arra is rávenném magam, hogy elmenjek SAUH-ra is ... nekem mindegy mert SAÚHon nem voltam , de ha lettem vóna lehet hogy most aztmondanám hogy menjünk másho ,de mivel nem vótam szerintem mehetünk SAUHra is ,bár infrastrutúrális okok miatt ha szavazásra kerül sor, biztos nem arra fogok szavazni ... lényeg ami lényeg ez a téma most úgy néz ki, hogy mindenki mintha ajánlatokat várna, hogy  "na majd mi megszervezzük ide hozzánk ! " kivéve, egy - két emberkét akinek már mehetnéke van ( amit meg is tudok érteni elképzelve azt hogy mekkora partit csaptatok ) szóval szerintem képesnek érzi magát arra, hogy ilyen ajánlatt elõálljon, az tegye, oszt majd szavazunk , nem de ?

#531
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Lensver: a kedvesemmel jobb, mint a barátommal?  :D

#532
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Mi az,hogy a nyugatiak nem tudnak jönni?
Ki volt az aki,még visszament Fehérvárra,és még éjszakára is ment dolgozni?
Részemról OK a SAUH,nem mintha ez számítana valamit:)
De a Mátra miért nem jó?Az pont mindenkinek középen van.
Vagy a World Games Of Mountain Biking?Oda úgy is sokan akarnak menni!
Lehetne valami buszt szervezni stb.
Na?
Üdv:Thy:)

#533
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
-nekem is megfelel!!!(gondolom ezen kijelentésemig sokan álmatlanul aludtak... ;D ;D ;D)
bár az a 3 átszállás az nem egy.....

#534
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D na és hol van olyan, ahol éjszaka akár ha úgy gondoljuk, a szállásból kivilágíthatjuk a csúcsig a sípályát?
;D ;D ;D

Nem kis elõny ám! 8)


Más: ha a bükk netán szóba jönne a lillafüredi campinget esetlegesen biztos eltudnám intézni.....................................................  :-X

PéeF

#535
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Csak megerôsitem azt, amit Para irt: nyugatról ugyanúgy oda lehet jutni. Kedvesemmel pl. Szombathelyrôl vonatoztunk a mostani talira, és ez kemény 8 órás út volt, plussz elôtte 40 perc kocsikázás. Tehát, valakinek megér ennyit, valakinek nem. Nekünk megérte, hogy egy másik vakációból elmenjünk korábban és átvonatozzuk az egész országot!
Kôszeg egyébként szimpi, mint második variáció. Végülis miért ne mennénk ezúttal nyugatra!? Azonban ez azt jelentené, hogy valakinek megint végig kell járnia a szervezés minden kinját, kutakodnia egy olyan szállás után, ami megfelel legtöbbünknek, nyomoznia a neten, stb... Ki az a nyugaton lakók közül, aki nemcsak mondja, hogy most legyen ott a tali, de meg is szervezné mindezt? Óriási elôny, mind Sauh, mind Létrásnál, hogy már tudjuk, hogy mi hol van. Tudjuk pl. hogy Sauh-on milyen a wc, mosdó, hol lehet kaját venni, milyen a sütögetô hely, és hasonló apróságok, amire lehet, hogy most egyesek csak vállat vonnak, de a helyszinen kiderül, hogy mindegyik nélkülözhetetlen ahhoz, hogy csoportosan jól érezzük magunkat. Továbbá, hol még az országban van olyan szállás, ahol hókotró biztositja az énekelni vágyók fellépését, ahol sibakancsok és silécek állnak készenlétben és szánkókat meg kényelmes foteleket lehet kicipelni a tûzhelyhez?!
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

#536
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
SAUH nekem is jó! De mi van azokkal akik Nyugaton laknak?

#537
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szerintem ha ismét így csináljuk, azaz PÉNTEK d.e. már ott vagyunk egy páran, akkor oda lehet érni messzirõl is... LÁsd például havert... Orosházáról is fel lehet jutni SAUHba idõre...  Csak korán kell kellni... (5h)

Másrészt: ha vki elakar jönni, biztos meg tudja/juk oldani hogy oda érjen...........

#538
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Van itt egy kõszegi arc aki Freestyler néven osztja itten az igét , asszem volt is 3. talin , vagy nem ?

#539
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Kõszeg esetleg?

#540
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mehetünk, de akkor az orazág nyugati felében lakók megint nem tudnak eljönni.