Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
548 hozzászólás a témában

#501
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
no comment csillebérc...  :-X

SAUH...

#502
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Mi a baj ? ? ?  :-[

Nem rosszra gondolni!!!  >:(

#503
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás

ha nem drága a szállás alszom veletek!!!  ;)


:-X :-X :-X :-X :-X

#504
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
CSILLEBÉRC!!!!!!!  :D

(Mondjuuk én vagy 6 percre lakom onnan, de ha nem drága a szállás alszom veletek!!!  ;) Nálunk nyugodtan lehetne szerelni akinek valamilye nem mûködik tökéletesen!!!

#505
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
+1 szavazat Csillebércre.És énsem megyek haza.

#506
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Még egy szavazat csillebérc mellett! Próbáljuk ki!!!
Nem, nem megyek haza aludni, különben is szentendrei vagyok!  ;)

Beg

#507
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Én mellette vagyo a Csillebércnek, mert nem kifejezetten túrázós alkat lévén ki nem állhatom, ha mászni kell valahová FELFELÉ. Erre találta ki Isten a felvonókat! :)

SZóval: SAUH VS. Csillebérc (ha a pesti arcok nem mennek haza minden este!!)

Aki mást is tud, szóljon!

#508
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Tényleg ennyire tetû országban lakunk, hogy hegy sincs, meg ha mégis akkor felvonó se?  >:( morci vagyok. Végülis akkor lehetne csillebérc is, bele kellene venni olyan tényezõket is, mint pölö idõjárás, hiszen ha tényleg szeptemberben lenne a köv. tali, akkor kissé hüvösebb van nemde? Nekem ebbõl az következik, hogy nem akarnak majd annyian sátorban aludni, és bár tudjuk, hogy sok jó ember kis tehén( de trendi vagyok 8) ) is elfér, de a sátoraljaújhelyi szállás  igen korlátozott férõhelyben...  :-/

#509
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Hali!

Nekem tökmindegy mennyit kell utazni, egy ilyen buliért megéri!!!  8)  És szuper volt Saújhelyen, annak ellenére, hogy DH-ban még fejlõdnom kell, de én is vmi újra szavaznék!!


Mátra?
Vagy Bakony? Néztem a térképet, vannak ott is izgi lejtõk szerintem és a Balaton is közel van!!
Csillebércre csak akkor szavazok, ha a pesti szekció nem úgy áll hozzá, hogy "aludni hazamegyek, meg különben is mami csinált meggyes rétest".


:-*  Karen


#510
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ok... mátra... de hol?

Én tudok egy egész tûrhetõ campinget Parádsasváron... esõ esetére fedett társalgó, ping-pong asztallal, étteremmel...
Kiindulási pontnak Galyatetõnek, és a Kékesnek is ideális, csak hát mászni kell azért..............

PéeF

#511
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Én Mátrára szavazok,  csak a Dh szekció lesz bajban, mert oda azért fel kell tekerni, vagy mindenkit felvontatunk?

#512
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szivem szerint én mennék vissza Sauh-ra, de ugyanúgy bejönne Kôszeg is. S ha arról lenne szó, hogy Csillebércen lesz a tali, akkor se mennék haza, bár pesti vagyok.

#513
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Sajna megerõsítem Para kolléga állítását, miszerint  nincs felvonó a mátrában!  :'(

Természetesen támogatom, az "ismerd meg kishazánk" mozgalmat, de amíg valaki nem tud valami konkrét, tényekket, és érvekkel alátámasztott hellyel  elõrukkolni, addig az ismert SAUH maradjon!

Csillebércen én még nem voltam -azért nem kell megkövezni- és onnan én bizti nem megyek este haza (Debrecenbe)! Nekem az is bejönne, de csak akkor, ha nem megy senki E.T.-haza!

Ha már az utiköltség a helyieknek 0Ft, akkor legalább a szállásdíj férjen már ki belõle!

Bár aki rosszul érezte magát este, az jobb is, ha hazamegy!

Üdv,

Baliba


#514
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

nem tetszik ez a otthonalszok magatartás, ha sokak részéröl ez volna( pedig ez volna) akkor az esti parti elmaradna.


Ezt még csak egy embertõl hallottam, és bizony nekem sem tetszik. Én sem mennék haza, minek? Akkor kimaradnék sok-sok dologból.

#515
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Sajna nem tudok róla... :(

Szilvásváradon lesz... de csak pár év múlva... ;)

SAUH!

#516
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nekem teccett ez a SAUH-téma, de mink is utazgattunk vagy 5 órát hazafele (vagy 6ot ::) ), mind1. A csillebérc még mindig nem a szivem csücske, nem tetszik ez a otthonalszok magatartás, ha sokak részéröl ez volna( pedig ez volna) akkor az esti parti elmaradna. De a fogas...  ::) Szal keressünk egy olyan helyet, ahol van felvonó, meg olcsószállás, és nincs is messze. (tudom, hogy nincs ilyen, de akkoris. ) A Mátrában nincs felvonó?

#517
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hali kiabálós koma! A pálya hogy lesz majd nagyjából? Tudtok már valamit? Azt is te tervezed?

#518
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Sziasztok én örülnék ha Saújhelyen lenne de ha nem akkor várunk titeket mert ugy néz ki hogy szept. 6-7-én a Magyar kupa itt lesz megtartva szilvás helyett!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#519
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Legyen valami olyan helyen, ahol még nem voltatok. És legközelebb én is veletek tartok! De még mindig kérdéses, melyik gépet vigyem. A montira nem vagyok túl büszke, mivel az egy Schwinn Csepel ala Keravill :-[, vagy a Mail Ironman országúti, ami a szívem csücske.  ;D
<-- Ott látható bal oldalt :D

#520
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Zsuszi: meg sem próbáltál leszoktatni... ::)

Pár emberkékõccel történt eszmecsere után javaslom, hogy a IV. BMFT tali ne SAUH-en legyen, mert annyi hely van még, meg minden. Példának okáért Csillebérc. (Én persze hazamegyek aludni.)