Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tagfelvételi "vizsgakérdések"

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
165 hozzászólás a témában

#81
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sziasztok:)
Én is szeretnék tag lenni!!!!
Plusszpontokért a vesecserét puszta kézzel csinálom.A 4. dimenzió az idõ...ez OK,de az 5.?A delirium treamens?Az U236-ot még nem sikerült felismerni,de a U96 kazimat már megtaláltam:)Viszont az ózonon a lyukat is meg tudom mutatni!Az izzós feladat megvan,tûzoltók elvonultak,az anyagi kár csekély.Viszont wheastone hídban is tudom mûködtetni,és akár Lánchídban is.A kvazár mûködésének ismertetésénél figyelembe kell venni a fény elhajlását a fekete lyuk végtelennagy gravitációs tere ismeretében?A lottószámokat valószínûleg nem én találtam el ;D
Ennyi elég lesz?????? ;)Ugye igen??

#82
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
nehezebb kérdések nincsenek?? ;D ;D
ezek túl könnyûek!?!?!? ;D ;D


#83
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!
okés Zöld... jöhetnek az orkok... :D

jóóóól ellesznek az ogre-k mellett... ;D

Pf

#84
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Miféle csapat?
És minek is az Ura????
Hát nem elfelejtettem...

#85
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv Para

Határeset elfogadjuk! A helyes megfejtés ugyan a Drágasszágom de a kezemben volt a zsebemben! Küldöm az orkokat!  ;D ;D ;D

Zöld

Lasilo: Érted is küldtem egy csapatot



#86
lasilo

lasilo

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Ha valaki ezen átmegy az csak ennek a készítõje lehet!!!   :-X

#87
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Húúúúú...!
Oda Én is mennék...

a megfejtésem: a kezed!
;D

Csõváz és hátszél...
A második tippem a Joghurt lett volna...de nem merem... ;D Paraferee voltam

#88
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Kérdés:
Mi van a zsebemben?

A helyes megfejtõk között a Mordor Travel egy exkluzív hétvégi nyaralását sorsoljuk ki a Végzet katlan kézmûves üzemében tett látogatással egybekötve!


#89
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Kimaradt a speciális Hollywood-i lepedõ is, ami az ágyban fekvõ férfinak a derekáig, a nõnek (mellette) a nyakáig ér...  8)

#90
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
jaja, ez a tipikus ámeríkai film...

kihagytad, hogy a rendõrfõnök mindig néger, vagy legalábbis van egy néger rendõr  ;)

#91
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8) van benne vmi...  :D
Pf

#92
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
;D
a filmekrõl:

Akciófilmek:

A rendõrségi nyomozások szerves része a sztriptízbárok látogatása.

A rendõrségen a nyomozók pszichológiai teszten esnek át, miután kizárólag olyan társat kaphatnak, aki mindenben tökéletes ellentétük.

Rendõrfõnök csak olyan ember lehet, amelyik teljesen alkalmatlan rendõrfõnöknek.

Ha egy városban üldöznek, fuss a városközpontba, ott éppen karnevál van, és elvegyülhetsz a tömegben.

Ha kifogy a lõszer a fegyveredbõl, nem kell aggódni, mindig van nálad egy tartalék tár, még akkor is, ha meztelenül ugrasztottak ki az ágyból.

Bármikor szükséged van egy feszítõvasra, egy téglára, kötélre, vagy motoros fûrészre, öt méteren belül megtalálod.

Addig nem lehetsz narkónepper, amíg nincs egy fekete bõrdzsekid.

Miután meghallod a pisztolylövést, még bõven van idõd lebukni az aszal mögé.

A géppisztolyok lövedékei a magad elé tartott asztal lapján nem mennek át .

Az üveg nem vág.

Verekedésnél hiába van túlerõben az ellenfél, nyugodtan vesd magad közéjük, egyszerre mindig csak egy fog megtámadni, a többi addig jobbra-balra ugrál a szoba másik felében.

Ha az autóddal tíz métert zuhansz, és összetörik, várj egy másodpercet, és mehetsz vele tovább.

Egy nyomozó a felfüggesztése elõtt semmilyen ügyet nem képes megoldani.



Minden bomba idõzítéssel robban. A robbanásig hátralévõ idõ szép nagy piros kijelzõn látható rajta.

Azt a bombaszerkezetet, amit készítõje egy hónapig bonyolított, bárki megérti a robbanásig hátralévõ 8 másodperc alatt.

Egy bomba hatástalanításához a piros drótot kell elvágni.

Ha egy robbanásnak háttal állsz, nem árthat neked.

A robbanás lángfala pontosan a futó ember sebességével terjed.

Egy nagyon nagy robbanás öt percig is eltarthat.

Amikor leütnek valakit, soha nem szenved sérülést, vagy agyrázkódást. Pontosan akkor fog felkelni, amikor a tettestársát leütik.

Egy férfi nem mutat fájdalmat, még halálos seb esetén sem,
de felszisszen, ha egy nõ megvizsgálja a homlokán lévõ bibit.

Minden zárat másodpercek alatt ki lehet nyitni egy hitelkártyával, vagy egy hajcsattal, kivéve azt az ajtót, amelyik mögött egy lángoló csecsemõotthon van.

Minden televíziós hírmûsorban van legalább egy hír, ami a pillanatnyi munkáddal kapcsolatos.

Bármelyik számítógéppel pillanatok alatt be lehet jutni egy ellenséges nagyhatalom titkos adatbázisába.

Horror:

Ha ismeretlen és veszélyes környezetben vagy, hátrálva kell közlekedni.

Huzatos helyiségekben, kriptában, erdõben csak gyertyával szabad világítani.

Ha a házban szörnyeteg, vagy pszichopata gyilkos motoz, a férfiak alszanak tovább, a nõk pedig elindulnak felderíteni, minimális ruházatban.

Tíz éve megbízhatóan mûködõ zseblámpád a veszély közeledtére felmondja a szolgálatot.

A tizenhét éves szûzlányok, ha a közeli temetõbõl halálsikolyt hallanak, mindig megnézik közelebbrõl.

A lépcsõfokok MINDIG nyikorognak, és majdnem mindig leszakadnak.

Ha a házban kések, és balták repkednek a levegõben, miközben a bútorok remegni kezdenek, mindig a pincébe, vagy az emeletre menekülj. NE az utcára!



A denevér sötétben nem lát, és az emberek haját eszi.

Ha éjszaka, vidéken elromlik az autód és esik az esõ, a legközelebbi házba NE MENJ BE!

Egy gyenge nõ számára éjféltájban nincsen csalogatóbb dolog, mint egy kriptából hallatszó halk hörgés.

Ha autóstoppost veszel fel: a rongyos öregemberrõl kiderül, hogy lecsúszott tudós, a rokonszenves úr pszichopata kéjgyilkos, a kedves fiatalember vámpír, a csinos lánynak pedig négy nagydarab tettestársa vár a bokor mögött, vagy a következõ benzinkútnál.

Általános tanulságok:

Minden telefonszám "555"-tel kezdõdik.

Étteremben, bárban, taxi kifizetésénél nyúlj a zsebedbe, az elsõ kezedbe akadó papírpénz pontosan a számla értékét fedezi.

A konyhákban nincs viágítás, éjszaka a hûtõszerény ajtajának kinyitásával világíthatsz.

Egy pályaudvar méretû barlang teljes bevilágításához elegendõ egyetlen zseblámpa, vagy gyertya.

Ha a gyertyát a kezedben magasabbra emeled, biztosan elvilágít a folyosó végéig.

A kormánykereket MINDIG mozgatni kell jobbra-balra, még egyenes úton is.

Minden épület fõbejárata elõtt van egy szabad parkolóhely.

Bárhol állsz meg autóval, meg fognak büntetni tilosban parkolásért. A szélvédõn hagyott büntetõcédulát szét KELL tépni.

A polgármestert KIZÁRÓLAG az elnök várható látogatása izgatja, a közelgõ szökõár, és a városban dühöngõ szörnyeteg nem érdekli.

Ha egy nagy üvegtáblát visznek, valaki nemsokára át fog esni rajta.

Telefonbeszélgetés elején és végén sohasem köszönünk.

Ha esetleg úgy döntenél, hogy táncolni kezdesz az utcán, mindenki tudni fogja a lépéseket


#93
chrash_overdrive

chrash_overdrive

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Mondjuk ha ugy 90 fokos szögben találkozol egy 15 tonnás kamionnal,akkor minden esélyed megvan erre Nolan!

#94
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Valszámot kérdezzetek nyugodtan, eccer még a profomat is sikerült meggyõznöm.
Ja, választ ne nagyon várjatok.  ;D

#95
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Nem követtem a valszinüségszámítást, de aki ért hozzá, számolja már ki, hogy mennyi esélyem van arra, hogy saját magam mögött érjek célba. ;D




üdv
Nolan

#96
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Szaztok gyerekek!

Neue tag vagyok, fenekemen ott a T-Rex-tojashej  ;) +minden.
Elso benyomasom:

1.Total SIRRALY a foRum, csak drakulalni tudok hozza.

2.A vizsgakerdesek brutalisak: bar mar 1esitettem az antianyagot a felcserelt bal vesemmel, de lehet, hogy a jobbal  :-[ .Az eredmeny: a sorba kotott 1 izzo atment parhuzamosba :D, de a zongoran mar fut a Basic oprendszer!

3.Maratonista foruozoknak csak annyit, hogy csodalom, hogy hogy birjatok: mondjuk nekem most volt mutetem, meg pillanatnyilag bicom sincs, de mennek, ha tudnek. :'( :'( :'(

4.Ha lex majd madzsar keyboardom, akkor beztos tobbet irok majd ;)

Osszefoglalva, 1szoval:
ISTENKIRALYCSASZARALLAT minden...
;D ;D ;D

Karbonvaz Nektek, meg DH palya, oszt jovan!

#97
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
;D
Ja de amúgy ne felejtéstek, hogy ha mondjuk Parafereee mögött jött Gyaci, ha Pf az új sorban 9. lesz, akkor Gyaci 8 helyre kerülhet, úgy, hogy mögötte ne legyen, vagy ha Pf 10., Akkor Gyaci már 9 helyre is mehet.  ;D
Andix
Ja a tárcsa jelentõsen módosítja a dolgot.  ;) ;D

/Bármilyen hasonlóság vélt vagy valós személyekkel, tárcsafékkel csak a véletlen mûve lehet. /

#98
chrash_overdrive

chrash_overdrive

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Na de az már eggyértelmû,hogy a Sram van elõl! ;D

#99
chrash_overdrive

chrash_overdrive

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Varjcsak!Elszartam az egészet!Itt a helyes megoldás!

(1+2+3+4+5+6+7+8+9)x 3.14xn'  /n=állando változó ami függ a terepviszonyoktól,a szembeszéltõl, az áttételtõl vagyis ezek szorzatából,ezt elosztom azzal hogy tárcsa vagy v féket használ e/.
Természetesen nem mindeggy hogy hidraulikus vagy mechanikus tárcsafék!( A hidraulikusnál osztunk színus gammával és köbgyököt vonunk!)
Tehát az így kapott erdmény=
Köbgyök alatt 45x3.14xsram,shimano,formula,stb... ;D

#100
chrash_overdrive

chrash_overdrive

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Dear ANDIX!
Szerény véleményem szerint az esély arra , hogy senki ne tekerjen uganazon csapattagja mögött=
1x2x3x4x5x6x7x8x9=1:362880! ;D
Na sikerült bejutnom!? ???
Ugy szeretnék tag lenni!
Léééégyszííííí!