Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Kevesebb mint ami.....a NET haszna

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
26 hozzászólás a témában

#21
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hejj bazze koma, tudod hogy nem rólad van itt szó!!! néztem, re ment....

#22
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A csoportképen csak a kendõm látszik, meg a vigyorom, de azért nem vagyok etióp.  ;D Meg nem is az ingem, de azért felveszem, ha már itt van, meg különben is... Gyacc: ment mél. Majd pissants rája!

#23
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ezek szerint télleg nem! ;D

#24
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
csak azért kérdem mert azt hittem eddig hogy figyelmesen olvasom a fórumot, de ezek szerint nem...

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nem ez a lényeg földim...

#26
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem tudom kinek az inge de komolyan fúrja az oldalam a kíváncsiság hol hajtottak L vkit a p*csába...

#27
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Elgondolkoztam az elõbb. Miért van az, hogy sokan itt közlünk is "nagyobb"-nak állítják be magukat mint valójában?? "Nagyobb" alatt értem, hogy a kevéske bringás tapasztalat+a net biztonságot adó védelmében iszonyú nagy pofájuk van, õk a legmenõbb tanácsadók, a tudatlanokat pedig szószerint elhajtják a p*csába (az elõbb olvastam)!!!
Nem igazán akarok senkit megsérteni, és akinek nem inge ne vegye magára, de ez a világ egyik legnagyobb bunkósága!!! A hozzászólásokból mindenkirõl kialakult egy úgy nevezett fizikai elképzelésem, vizsont mikor megnéztem a fórum csoportos képét, ami létráson készült, szinte felkiálltottam hogy: Ennek meg mire fel van ekkora pofája, mikor úgy néz ki mint egy éhes etióp (elnézést az etiópoktól)!!!!
A válasz 1szerû: a net. A net biztonságot ad, távolról keményked7ünk, okosak lehetünk, van idõ a felkészülésre/visszavágóra. Tökéletesen nyugodtan beleröhöghetünk másnak a pofájába, még ha az a fizikai létben ezt igen zokon venné. Viszont ezek az emberek azok, akik az utcán a fal mellett mennek, rohattul rosszul érzik magukat ha valaki rájuk néz a metrón stb.
Miért nem lehet magunkat adni gyerekek??  ???

1 biztos: én magamat adom. Dacára diplomémnak bunkó vagyok az életbe is. Sokat dumálok. Sok hüjeséget összehordok, de nem jáccom a fejem feleslegesen, hogy másokban csodálatot/elismerést stb. keltsek.

uff, akinek nem inge, ne mossa ki....