Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás futár

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
29 hozzászólás a témában

#21
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
háát...
Ha nincs állandó munkád, akkor szerintem egész évben jó lehet, ha meg van, akkor meg nyáron sem érsz rá..

üdv,
kislust
UI:mondjuk én már arra is gondoltam, hogy hétvégénként elmegyek... :-/

#22
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
és a futárkodás nyáron??? kis mellékpénz, vagy hülyeség így?

#23
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hahó!

a pajtásoknál úgy mûködik, hogy amíg bele nem tanulsz a dolgokba, addig egy másik futárral mész. cb-t csak a jók kapnak, a többinek be kell telefonálnia a központba az új melóért.
Asszem Atom mondta, hogy kb annyit keresnek egy hónapban, amennyi km-t tekernek naponta.
Én is gondolkoztam már a dolgon, de a mostani állásomat nem akarom föladni, futárkodni szerintem meg csak teljes állásban érdemes.

üdv,
kislust
UI:szóval én sem nagyon ajánlom, mert kemény munka lehet, és nem hiszem, hogy túl sokat fizetnének érte.

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem két cimborám is kipróbálta (nem írom le, hogy melyik helyen). Elég szadó dolgokat meséltek róla... Elõre leszögezem, hogy ez úgy legalább 3-4 éve történt, lehet azóta nem így van és sokminden megváltozott.
Akkor nagyon alacsony volt a kezdõ pénz. Ellenben napi 100 km körül tekertek a városban. Aztán meséltek olyat is, hogy a friss husikat elég rendesen szivatták, õk kapták a távoli, meg hegyen lévõ címeket. Mobil se kaptak, se cb-t, az csak az öreg rókáknak járt. -> Minden kézbesítés után vissza kellett tekerniük a központba, hogy mi a következõ meló.
Én nem javallanám neked. Más a bringázás szeretete és más az, amikor minden nap (télen, nyáron, esõben, hóban) tekerned kell a szaros, büdös városban. Ha jól megfizetnék én akkor sem hiszem, hogy csinálnám.

#25
boszee

boszee

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Szerintem a futarkodas egy eletforma, meghozza nagyon cool lehet!!:) akinek van ehhez kedve, es jelenleg nincs jobb allasa, szerintem feltetlenul ki kell, hogy probalja! De biztos jol kell ismernie a varost, es tenyleg minden idoben tekernie kell, nem lehet kenyeskednie! kell gondolom egy allokepesseg, meg egy kozlekedesi stilus hozza...

mikor kinn voltam nyaron egy palyaversenyen a Millin, lattam, hogy kivonult egy csomo futarsrac nezni a versenyt, nagyon klassz latvany volt, micsoda figurak, micsoda bicok, micsoda ruhazat!!:) nekem nagyon tetszett:)

#26
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D

TE futár ? ? ?  ;D

Mi lessz szegény renátával ? ? ?

Amúgy most vccen kívül szerintem nagyon durva lehet!!! Esõben, sárban, hóban, tûzõ napban (és a hajm még mindíg tert!!!  ;D )...
Szóval szerintem kicsit gáz!!! Hát gondold árt szt javaslom!!! De ezzel nem akartam a kedvedet szegni!!!

#27
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
a hajtás-pajtásnak van honlapja is, és megvannak a szükséges infók rajta, hogy hogyan és miként lehet csatlakozni, milyen idõbeosztással stb.

Hajrá!

#28
vendég__*

vendég__*
  • vendég
futár, milyen futár akarsz lenni? az mit tuD??? ???

#29
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Ha jól tudom, az index fórumán van a futároknak egy saját topikjuk. Kis keresgéléssel rá lehet találni. Szerintem ott érdemes kezdeni a kérdezösködést.

#30
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Hali!
Nagyon foglakoztat a gondolat ,hogy én is bringás futár legyek, de érdekelne hogy milyen is a futárok élete!
Szeretnék infót a fizetésrõl idõbeosztásról..stb...stb...
Jó lene ha valaki saját tapasztalatból írna mert elsõ kézböl tuti az infó! ;D
Köszi!
B.