Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A Tompika' 'inál káksze't...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
72 hozzászólás a témában

#41
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Akkor ragadj telefont! (a hívás díja 395Ft+kapcs.díj)

Csak 8990Ft!!!! (+postaköltség+csomagolás)

Ha most rögtön megrendeled kapsz ajándékba 3 tasak INSTANT VÍZPOR-t,ez sivatagi bringázáshoz elengedhetetlen (szintén NASA fejlesztésen alapul)

#42
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
;D ;D ;D

az a napelemes zseblámpa naaagggyyyoonnn tetszik !!
Nekem mindig az a bajom a zseblámpákkal, hogy lemerül az elem!! De nem, most már nem!!

;D ;D 8)

#43
slowgee

slowgee

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Szasztok Embriók!

Nekem a kedvencem a Popsi Max címü üditõipari csoda.
Mert ugyibár,hogy szól a szlogen?

MAXIMUM ÍZ NO CUKOR!

Na akkor lássuk a címkét az összetevök fejezetnél:
Víz,karamell...  
Mármost a karamell égetett cukor,vagy nem?

Ennyit a ködrõl...

      Ahoy,Boblacsek!

                            Slowgee

#44
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D Én nagyon félek attól, hogy ha ez tényleg menne reklámban, sokan megvennék... és nem is reklamálnának...  :-X

Pf

#45
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Csak ne szidd a TVshopot!!! Én is ott kívánom értékesíteni legújabb találmányaimat:

-Napelemes zseblámpa
-Hangtompítós riasztópisztoly
-A legújabb NASA kutatásokon alapuló napenergiával
mûködõ ruhaszárító berendezés(kíváncsi  vagyok,hányan küldik majd vissza a postán kiküldött
4 méteres kötelet ;D ;D ;D

#46
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8) bruce!

úgy, hogy mint Te is mondtad, INTELLIGENS!
Így ha meglát egy fogadhoz ragadt dzsuvát, gyorsan leszedi... ;D

Tegap este látam egy TVSHOPos reklámot... ;D az Éneklõ Hal trófeát... áááááááááááááá...!

Csõváz és hátszél...
Joghurt is falnak ment a látványtól... Paraferee voltam


#47
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
nekem leginkább az tetszett, amikor az *** fogkefe, persze az intelligens fejével (merthogy miért ne lenne az?) a paradicsomot gyõzködte. Mondjátok már meg emberek, ha a paradicsomon még nyomot sem hagy, akkor ugyan hogy a csudába szedné le a fogakra ragadt dzsuvát ??  ???

ez nekem magas...

#48
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Ra tantó lokálpatrióta bási nem sértõdött meg, csak mindenképpen ki akarta kutatni mibõl ered ez a fatális hiba :) hogy ne legyen senki se mûveletlen, ha már bringás..., eró örülök hogy az átlag iqt sikerült legalább egy ponttal emelni ;D, és így mindenki sikerrel vizsgázhat majd a BMFT felvételijén ;D

UFF


ha Ras is vizsgabiztos lesz biztos ez is kérdés lesz  ;D ;D ;D

#49
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Bocsi Ras, ha sérti önérzeted tévedésem, meg tudlak érteni. Én is természetesen a Vegyimûvekre gondoltam, csak keverem a (sz*rt... ;) ) rövidítéseket...

még1szer bocsi

csók to all

#50
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ja, nem is olvastam, de tényleg, én nem a TVK-nál voltam, mert az ugye TiszaiVegyiKombinát, hanem Szolnokon a Vegyimûveknél.

#51
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
rob ha már itt vagy mekérdem hogyan láttál a tvkn mosóporgyártást...  ;)

#52
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Én már nem is mertem megemlíteni, hogy hol lakik még lactobacillus .....  ;)


#53
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D jajajajajajaj...

#54
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hogy mitõl én sem tudom, de felméréseket végeztek és azt állapították meg, hogy az emberek nagyon unják de mégis hatásos!

Ha fáj a fejed vegyél be valamit! Tudod annak a tanárnéninek is fél perc alatt segít és így nem vés be egy nagy karót az egész osztálynak!  ;D ;D ;D

Zöldfülü

#55
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hááát nem tudom, hogy mitõl... az egészrõl lesül, hogy megjátszott... Nálam csak azt váltják ki, hogy ilyenkor a fejem fogom, vagy a szám, nehogy elhánnyam magam... :(

Pf

#56
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Para lehet, hogy nem fogod elhinni de ezek a reklámok amiben mosógépszerelõ, fogorvos, állatorvos, fodrász stb. hatásosak. Az emberekben bizalmat ébreszt ha un. "szakértõ" gyõzködi õket!

Z

#57
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

A rob volt egyszer a TVK-nál, és látta ott, hogy hogy készül a mosópor (igaz nem bájkos kaja, de csupa egészség...)


tamaskaa ezt hogyan látta a bratyó??? mert apám anyám ott dolgozik, de kérdezd meg gyacit is és ott világéletükben sohadenem gyártottak mosóport...

a TVK ugyanis Tiszanewcityben van, lakhelyem csak tom már  ;D
mosóport a tomit meg a többit, azt Szolnokon gyártják... TiszaMenti Vegyimûvek a becses nevük... csak ennyit, amúgy meg halál a markecingre, sok hülyeséget dumálnak össze meg intelligens hosszúszemcsés oszt gagyi az összes...

#58
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

lcs: miért fogyóznák?  8)

Liquid: jobb is ha nem nézel le hozzánk egy gyár látogatásra... ;) hidd el...
Én amióta a fõsulin voltam alma szedõ táborban a SIÓnak, nem iszom SIÓ alma levet...

más: nem tudom Ti hogy vagytok Vele, de Én a legjobbna azért a "beállított" reklámoktól hányok...
Pölö avízkõtámadakalgonvéd reklámok... :-P

Na csõváz és hátszél!
Joghurtnak nem kell reklám... Õ így Joghurt... Paraferee voltam

#59
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Azt nem én mondtam.  ;D
A kólát viszont megmértük laboron. pH 2. Akinek ez semmit nem mond, annak annyit, hogy a gyomorsav is ennyit tud.  :oAmi pedig mérsékelten híg sósav, nagyrészt.
Az L. caseivel meg az a bibi, hogy ha sejtenék a népek, hogy a bélen kívül hol lakik még laktobaci, akkor a szájukba sem vennék. Bár, attól függ... (Segítek: a másik tartózkodási hely is egy luk.) ::)
És ahogy én tudom, nemcsak a mosóporok egyformák, de egy-egy gyár csak egyféle habzó lötyit gyárt és abból utána festéktól, szagosítástól függõen lesz sampon, testápoló, habfürdõ, mosogatószer, stb.
De ha eccer kõ a választék!

#60
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Egy kis kóla,ha már szóba jött:
Ezen ital a foszforsav,csersav és a szénsav elég veszélyes elegye...
Teszt: keress egy betonlapon,járdán egy kis mélyedést,öntsd tele a fent említett üdítõ csodával,majd másnap nézd meg a helyét!
Úgy megmarja a követ,hogy flexxel nem tudod a nyomot eltüntetni! Hát mit csinálhat akkor a gyomromban???? Paradicsomlé rulez!!!

A gravitáció egy gyilkos!-mondta Einstein egy biciklis esés után....