Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Lehel ter, ha vegigmegyek rajta eeeeen... :)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
28 hozzászólás a témában

#21
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

ruff irta vala:

"Mondjuk manapság nem  a legkönnyebb dolog munkát találni ...  :-/"

Igy igaz, ezert lettem a magam fonoke... :) Alsonadragra eladosodva ofkoz... ;)

Trau

#22
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Mondjuk manapság nem  a legkönnyebb dolog munkát találni ...  :-/

#23
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor(ka) irta vala:

"ez a párhuzam köztem és a fehér között a lelkembe való gázolás!! :)"

Oppardon... :)

"a fehér gagyi azért autózik mer' az újdonság erejével ha rá, na meg tegyük hozzá hogy a bringára nehezen tudná az oldalbordát rá eröltetni,"

Hmm, amiota nos, azota mar a sajat es az Asszonyka kerekparjat is eltoketlenitette. Emlekszem, mikor meg a Scott Octane-nal jart... :)

"de ÉN "sajnos" a munkám révén vagyok ahoz a büdös döghöz kötve.
naennyi magyarázkodás gyanánt"

Nem kell magyarazkodni, ertelek. Ezert alapszabaly az, hogy nem dolgozok iolyan helyen, ahova nem tudok kerekparral bejonni. :)

legmélyebb tisztelettel:
Trau


#24
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

ruff irta vala:

"Trau, tudod vannak emberek, akik sietnek ... a budapesti dugók felé  :-X"

Na ja, a sokszaz loero alldogal a dugo kozepen, en meg a ket kocsisor kozott elsuhanok lagyan... :) :) :)

begyujtve a "kocsog bringas", a "qrvaanyadnak tekeregsz, he", es az egyszerubb "dogojj meg" megjegyzeseket... ;)

Trau


#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
szeva Trau

ez a párhuzam köztem és a fehér között a lelkembe való gázolás!! :)
a fehér gagyi azért autózik mer' az újdonság erejével ha rá, na meg tegyük hozzá hogy a bringára nehezen tudná az oldalbordát rá eröltetni, de ÉN "sajnos" a munkám révén vagyok ahoz a büdös döghöz kötve.
naennyi magyarázkodás gyanánt

legmélyebb tisztelettel zSombor(ka)

#26
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Trau, tudod vannak emberek, akik sietnek ... a budapesti dugók felé  :-X

#27
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor(ka) irta vala:

"mikrofon ez az izé. látod-látod mennyi gond van ezzel a kerékpározással, csak egy kérdés engettesék meg nekem, sörözgettél eme ominózus amortizáljuk le a krujzert eset elött?? :)) mer' ha igen akkor azért érthetõbb, :)"

Aljas ragalom, zold teat ittam elotte, szinjozan voltam, csek ejjel volt es almossag... :)

"de jó azért hogy leirtad mer' ha kocsival (mert ugye nem engedhetem meg a biciklizés lukszusát magamnak) arra hajtok majd figyelek............"

Azota egy szep nagy tabla kerult raja, messzirol lathato... :) Amugy mi ez a "nem engedhetem meg magamnak"-szoveg?!?! Mintha a Feher Gagyit hallanam, brrr... :))))))))))

Trau

#28
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szijja Trau

gondoltam ide is belebeszélek, mégha nem is mikrofon ez az izé. látod-látod mennyi gond van ezzel a kerékpározással, csak egy kérdés engettesék meg nekem, sörözgettél eme ominózus amortizáljuk le a krujzert eset elött?? :)) mer' ha igen akkor azért érthetõbb, :)
de jó azért hogy leirtad mer' ha kocsival (mert ugye nem engedhetem meg a biciklizés lukszusát magamnak) arra hajtok majd figyelek............
Na további jó gurulást, csak ovatosan

zSombor(ka)

#29
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Tudtatok, hogy a Vaci ut legkolso savjaban, az uj Lehel teri piacnal van egy benyulo jardasziget? Ez a teljes kulso savot elfoglalja, kb egy meter hosszan, a taximegallo tabla magassagaban. Nomarmost erre a tudasra ugy sikerult szeert tennem, hogy egeszen egyszeruen atestem rajta. A jardaszigetet ugyanis nem jelzi se destes, se tabla, sem az uttesten, sem a jardan. Nincs kivilagitva sem es oszlop sincsen rajta. Ellenben ugyanolyan szinu, mint az ut, tehat igen keves eselyem volt ejjel fel egykor eszrevenni. Laza 25 km/h-s utazotempoban dorgoltem neki, a trekkingvilla koszonte szepen, kinyilt, mint a tubarozsa, lehetett ugralva visszafeszegetni. Bekasmegyer ugyanis messze van a Leheltol, igy haza kellett ernem valahogy... Tolni meg nem fogom.. :) A Mach 510-es felni karcolas nelkul tulelte, csak a villa selejtezodott le, meg bal vall, terd, csuklo es jobb boka. Az ejjelior szerint latvanyos volt... ;) Nah mindegy, vigyazzatok, mert fajt, en meg megyek apamhoz, mert megiscsak ok a Kozlekedesi Fofelugyelet... :)

Trau, a hycomat