Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Lehel ter, ha vegigmegyek rajta eeeeen... :)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
28 hozzászólás a témában

#1
vendég__*

vendég__*
  • vendég
én egyszer a moszkva téren mentem keresztül. na most ebben semmi kölönös nem lenne, de én hátrafelé, mint a rákok tettem ezt meg, semmi más aspektusból pusztán azért hogy szemezni tudjak egy lányal akirõl késöbb kiderült hogy a szeme sokkal szebb mint amilyen rossz a természete, na de ez már nem tartozik a téren átmenõsdihez.

#2
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
ZSomborka: okáj

#3
zSomborka

zSomborka

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Holdvilágost!

mííííröl beszélsz Trau?!?! méghogy én tartom el az orvosokat?? ez egy megalapozatlan kijelentés, tudod fizetek tébét, nem is keveset és ÖK "fizetik" :)

A SzabóZét meg meg tudom verni szerintem könnyedén, max elötte eldugom a napi cipó adagját és legyengült állapotában elpáholom :) na jóóóóó ez csak vicc, sose emelnék rá kezet, pláne mert nem vagyok tisztába a rejtett tartalékaival.

A vezetõi képességeimet meg kérem nem piszkálgatni, eddig a négy autóm közül ami ebben az életemben volt csak kettõt törtem össze, ez teljesen jó arány 50% !!!!

Leon: azt a holt meg szerintem majd feltesszük mint kérdés a Traunak, Ö talán ebben otthon van, vagy legalábbis errõl is azt hiszi hogy otthon van benne :)

zSombor[ka]

na ezzel a géppel be tudtam jelentkezni mint regisztrált egyén, ezt végkép magyarázza nekem meg valaki

#4
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
zsomborka: a mikó az a részlatkérdés, inkább hol? van még ojan hogy pécéiksz klubb vagy valami ijesmi? mer akkor ott kéne kvékelni...

#5
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor(ka) irta vala:

"Édes drága virágszálam Trau Te!"

Hizeleg, mert erzi a vesztet a budos malackaja!!! :)

"ami igaz az igaz, én tényleg el szokok esni uton utfélen de az tuti ha az elkészült lépcsötökön találom ezt a hibát véteni akkor az tuti több hetes fekvõbeteg kezelés lenne számomra, elnézegetve azokat a kiálló vicik vacak kerékpár alkatrészeket a betonban. fain kis megoldás, melyik agyas találta ki?? :)"

Beloled el a fel magyar orvostarsadalom, mar ami a halapenzeket illeti... ;) Amugy az otlet nem tudom, hogy kie volt... ;) Rakenjuk SzaboZere, ugyis O a legnagyobb, csaknem mered megverni... :) :) :)

"csak nem a SzabóZé??"

Debizony O volt! :)

"vagy a te kis tündér ujjacskáid is zongoráztak az eszközön?? lefogadom.
a ki szed le kit kérdésre csak annyit hogy azért száraz edzéseket tartok néha-néha, vagyis tuti hogy nem vagy feledat számomra :) kiszedlek beföttestûl!"

Komam, ha jol emlekszem, kvakelni is ugy tudsz, mint vezetni, ugye? :)


Trau

#6
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az igazság az hogy regisztrálva vagyok csak hát egy lusta mamlasz vagyok bejelentkezni igy hát csak irogatok igy regisztrálatlanul. meg aztán hiába vagyok regisztrálva jósoxor kiirja hogy hibás karakter a nevemben mert se a zárójelet sem pedig a szögletes zárójelet nem fogadja el bejelelentkezéskor, csak ezekután azt nem értem regisztrálni miért engedi.
Szóva ez nekem egy örök talány amire talán nem is várok választ, nekem igy is jó :)

#7
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Zsomborka már több helyen láttam beírásaidat ,miért nem regisztrálsz ? Õ nem regisztrál, de ír ,más meg regisztrál , de egy betût sem ír ...  ;)

#8
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Holvilágost!!

Ennyire megrémisztett a véletlenszerü személyes találkozás? :) pedig nem vagyok ám annyira béna, még jó hogy nem bringával voltam mert akkor nem mondhatnám ezt :) de egyébként én benne lennék egy kvék partiba csak hol és mikor? na majd leorganizáljuk egyszercsak

#9
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
á haggyuk csak vitzeltem itt összevissza... ;D ;D

#10
zSomborka

zSomborka

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
nos, egy büdös kukkot sem értettem abbol amit irtál de benne vagyok, mit veszithetek. amúgy meg úgy gondolom hogy a Traun kivül mindenki csak alázni tud engem kvékbe, nem is értem mért akarsz velem kvékelni?????? he?

#11
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
KVÉÉÉÉK!!!! KVÉÉKELNI AKAROK a zsomborkával!!!  8)hol és mikor? ki vagy hívva egy dm6-ra ok? 15-ös timelimit vagy 20-as fraglimittel ok?osp-vel ofkorz... na, rajta vagy a témán?

#12
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az meg hol van??  ;D

#13
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Édes drága virágszálam Trau Te!

ami igaz az igaz, én tényleg el szokok esni uton utfélen de az tuti ha az elkészült lépcsötökön találom ezt a hibát véteni akkor az tuti több hetes fekvõbeteg kezelés lenne számomra, elnézegetve azokat a kiálló vicik vacak kerékpár alkatrészeket a betonban. fain kis megoldás, melyik agyas találta ki?? :) csak nem a SzabóZé?? vagy a te kis tündér ujjacskáid is zongoráztak az eszközön?? lefogadom.
a ki szed le kit kérdésre csak annyit hogy azért száraz edzéseket tartok néha-néha, vagyis tuti hogy nem vagy feledat számomra :) kiszedlek beföttestûl!

zSombor(ka)

#14
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor(ka) irta vala:

"hehehe. menjek le? van min? van már lépcsõ? bár inkább az ives kanyar 5letemet kéne megvalósítanotok!!!! szerintemlegalábbis.
na a sarokból kiszedéshez azért nekem is lenne egy-két kósza szavam."

Hogyne lenne... Megkotott a beton... ;) Teli van tuzdelve torott cuccokkal jol :) Ives kanyar, mikor te az egyenesben is pofara esel... :))))))

Ugyanmar, mikor kvakeltel utoljara? :) Szetszedlek, mint nehezloveg a szenapajtat... :)

Trau

#15
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
aha ! errer nem is gondoltam volna azzal a kis csökevényes agyammal  :o az of course -t már értem  ;D

#16
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hehehe. menjek le? van min? van már lépcsõ? bár inkább az ives kanyar 5letemet kéne megvalósítanotok!!!! szerintemlegalábbis.
na a sarokból kiszedéshez azért nekem is lenne egy-két kósza szavam.



#17
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor(ka) irta vala:

"hehe, a Trau meg angolul nem tud csak tetteti. :)"

'nyad! :) :) :) :)  Na gyere csak le a boltba, kiemellek egy railgunnal a sarokbol, ho! :)

Trau

#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hehe, a Trau meg angolul nem tud csak tetteti. :)

#19
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
of course=természetesen englischül...

#20
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
ofkoz ? nem tudok flamandul  :-[