Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

FILMEK és nem csak kerósok... 8)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
313 hozzászólás a témában

#81
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Nem tudom, hogy valaki említette e már ezeket, egyik kedvenc írom, Elmore Leonard regényeibõl (ponyva) készültek remek filmek pl. Mint a kámfor, meg a Szóljatok a köpcösnek. Jennifer Lopeznek igencsak formás hátsóját. Meg "légzsákjait" csodálhatjuk meg, még mielõtt nagyon befutott volna és kilós fukszokkal eltakarta volna õket. ;D
Persze nem csak ez maradt meg bennem, mert a történetek se rosszak.

#82
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Híd vagy Pók... akkor inkább pók... ;D

#83
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ehh...

a pókember start-bevétele megdöntötte az idáig rekorder Harry Pottert!!!

több mint 120millió dollár egy nap alatt...  :o

hááát nem tudom... a harry gyerek sztorija sem volt számomra nagy eresztés... ez a pókos gyerek meg...  :-/

na majd meglátjuk...


amúgy látta már vki a HÍDEMBERt?

Jómagam nagyon kíváncsi lennék rá, de már nem vetítik Gödöllõn...

PéeF

#84
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hmmmm......

Nem rossz!!!

Már csak kb 8 hónap!!!  ;)

#85
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A www.trailersworld.com oldalon elérhetõ a Lord of the Ring : Two Towers nem hivatalos trailer-je...
;)

#86
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
JÖN! JÖN! JÖN!

már csak pár nap, és itt van...

STAR WARS
EPISODE II.

8)

#87
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
négyet szádra ne vedd! a hétvégén gigantikus baráti videózás keretében ismét megnézésre kerül! ;D ;D

nincs meg valakinek videón Monthy Phyton Flying Circus összes? Agyzsibbasztónak jól jönne! :)

#88
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tehát számlálj el háromig...  ;D ;D ;D ;D

#89
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
ja és Gyalog-galopp, és Brian élete...az örök klasszikusok, és idézendõk. ;D ;D

#90
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Én most néztem meg az Éjjel nappal fiatalok c. filmet, és nagyon jó! 8)

Azoknak, aki szeretik a kicsit lelassult de igazi filmeket ajánlom!


#91
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Huh, Tomcats!
Hátamon csorogtak a könnyeim...
Valamint egymás után az Alien tetralógia.
Így egyben azért nem rossz! Imádom Sigourney Weavert!

#92
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Tudom, hogy a valóságon alapszik, ráadásul ki is írják a film elején. Szerintem nem volt túlzottan csillagossávos a film, nekem el lehet hinni, mert zsigerbõl utálom az olyakat. Aki viszont arra vágyik az nézze meg a Bevetés szabályai ! Bár sokat nem látni a zászlóktól és a sasoktól...  ;)

#93
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
A sólyom végveszélyben igazságon alapszik, 1993-ban az Amerikaiak Szomáliába "jártak", ezt örökíti meg a film, persze az amerikaiak felé ferdítve, eddig meg akartam nézni, de ezek után már eggyáltalán nem vagyok kiváncsi rá, csak egy újabb amerikát éltetõ film.
De pl. a Shreket láttam, és hát az qrva jó volt, nem mintha idevágna... ;D

opium


#94
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Idén legalább tett is valamit azért, hogy Oscar-t kaphasson tavaly a semmiért (Gladiátor) kapott! A film tényleg látványos volt de nem tudom mi volt abban a kiemelkedõ szinészi teljesítmény! Ez persze szigorúan privát vélemény!

#95
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Láttam a Csodálatos elmét és a Sólyom végveszélyben-t! A Csodálatos elme csodálatos film, Crowe tutira Oscart kap érte! Érdemes megnézni ! Az már más kérdés, hogy a sztorit kicsit elferdítették a valósághoz képest, dehát ez háliwúdi múvi! /Igazából Nash-nek voltak férfi szeretõi is, törvénytelen gyereke, a felesége pedig elhagyta amikor kiderült a betegsége... ;)/
A Black Hawk Down is ajánlott részemrõl, érdemesebb Oldalborda nélkül megnézni /vagy inkább felkészíteni a látványra!/, mert egy "kicsit" brutális darab, de nem megy túl a jó ízlés határán, és sokkal több vér is lehetett volna benne, ha valami pancser rendezi, de ez ugyebár made by Ridley Scott!

#96
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Zöld: ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#97
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
findli:
Bár én annyira nem rajongok a francia filmekért egy-két klasszikust (Profi, Taxi ;D) leszámítva de ebben egyetértünk! Gondolom abban is, hogy Collinon rossz nagyon, Collinon vadbarom.......  ;D ;D ;D

#98
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Ma láttam az Amélie csodálatos élete c. filmet.

Lehet, hogy nagyon csajosan fogalmazok, de bûbájos ez a film. Ismét nem csalódtam a francia filmben (ld. utóbbi évek termései: A vágy forradalma, Farkasok szövetsége).


#99
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Hali!


Még a rajzfilmekrõl jutott eszembe a régi cseh mesesorozat, a VAKOND!!!!  :) Én nagyon szerettem, könyvem is volt!
És az ikonom Atta a Bogárból, errõl Charon világosított fel, mert én még nem láttam, viszont már láttam angol csapatot korizni a zenéjére!  8) :) Vagy talán a Z a hangyára? Mind1.

Pusszka!

Karen

#100
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A nagy kedvenc egy részlete:

Feltöltött kép

Meg még egy:

Feltöltött kép