Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

FILMEK és nem csak kerósok... 8)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
313 hozzászólás a témában

#61
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
::) Macskajaj? ::)

;D ;D ;D ;D ;D

kihagyhatatlan... mind a zenéje, mind a film... azt hittem lefosom a vádlim, amikor láttam... bár az aztán nehéz lett volna, mert a lábaim a zernére maguktól járni kezdtek ;)

PéeF

#62
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Respect!! ;D

#63
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ali G csakis eredeti hangon!
Is ja Maddonna?
Már gondolkozom ki is lesz a magyar hang a videókiadáson!
Arra gondoltam beálhatna az olyan nagy filmek közé mint a Ford Fairlane vagy a Intim részek!
Esetleg Dope vagy Ganxsta?
Üvegtigris, Moszkva tér alapfilmek kategória!

#64
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Az én ajánlatom a K19-The Widowmaker tengeralattjárós film. Nem szeretem az ilyen filmeket, de ez naggyon ott volt a szeren.

Egyébként aki még nem látta az Üvegtigrist, az rohanjon, és szerezze meg!!!!

#65
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A magyar szinkronon, vagy az eredetin? ::)

#66
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na gondoltam felhozom az újak kedvéért Es mert van egy új ajánlatom!
Ali G indahause!Link itt!
A Madonna videóból megismert fehérfekete atomkirály filmje! ;D
A zene maximus, a szövegen pedig besz@rsz!
Kötelezõ!

#67
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Szorri kicsit fáradt vagyok...

Szal nem krankek hanem kranked..... :-[Bár paródia címnek egész jól hangzik...

ny

#68
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na kakukk!

Még nincs meg , meg még nem is láttam, de kritikát már olvastam róla, meg az árát is tom...A kritikában kicsit lehúzták....Aszonták róla, hogy nem bírtak sok újat nyomni az elõhöz képest, meg nincs már benne a "meglepetés ereje" mint az 1.ben.Ami brutál benne azt ellövik az elején: kib**** nagy dirt pálya majdnem függõleges gyorsítóval az elején. Timo Prötzel kb 70 valamennyivel ment rá az elsõ ugratóra,amirõl elszáll vagy 7 méter magasra.... :P
Szal azért annyira nem lehet rossz... :PJa, igen és ollan 30 euro(7200,-) körül lesz....Vagy van...Kb egy hónapja kérdezetem egy bécsi boltabn és mostanra ígérték hogy lesz...Majj fizetés után talán.... ??? ???
Meg olvastam valahol, hogy készül a Krankek 5., de annyit tökölnek vele(biztos valami brutál dolgon dolgoznak) ;D ;D ;Dhogy csak õsz környékén készül el...

nyunya

#69
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ezt már én is kérdeztem valahol...
Valakinek megvan / látta egyáltalán a New World Disorder 2-t ?!

#70
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
NWD 2?

#71
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A Pengénél gyalázatosabb filmet még nem láttam, a 2. részét még CD-n sem nézném meg...
MIB 2-höz mit szóltok ?
Ja, ma kijött az official Matrix 2 trailer is !

#72
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Tegmnap megnéztem a Penge2-t,persze szigorúan másol CD-rõl:)
Nagyon ott van  a szeren!!!
Az elsõ rész szerintem irtó gyenge ehhez képest.Full végig pörögnek az események,akciók,a trükkök,meg irtó jók.Ajánlom mindenkinek.
Ma a SW2 van a soron:)
Ja megnéztem végre a Flasht is.Szerintem nagyon jó lett,és most fognak az antigravitátorok megdobálni:Végre nem csak 20+cm-es e.h.teló gépekkel esnek métereket lefelé,hanem van benne olyan is,hogy Transalp,meg túra,meg CC ;D
Szal nekem nagyon bejött.
Üdv:Thy

#73
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Hmmm...
Csillangók háborúja ?!  ;D ;D ;D ;D
Nem gyenge...
Terjeszteni fogom !!!

#74
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ja persze:
May the force be with You!

#75
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tényleg moziban kell megnézni, de azért én megnéztem közvetlen az episode I után.
Képileg nem semmmi lesz a film, bár pölö a robotok és egyes lények mgint iszonyú hülyén mozognak. Akkora poénok azért nincsenek benne, mint az elsõben voltak, de R2D2 és 3CPO olyan töketlenek, hogy az már fáj... :-) Yoda mester pedig úgy pattog harc közben, mint a bolha! És tök jó beszólásai vannak.
A film nagyon a love részre van kihegyezve (bár elég felszínesre sikeredett az egész sztori), de azért szódával elmegy. Mármint az elsõ óra, amin majd elaludtam. A második fele viszont király: jó robotok, csatajelenet, "szörnyek", lightsaber.
Akinek tetszett a Star Wars (a csillangók háborúja ;-)) (hallod iljicS?) eddig megjelent részei, az feltétlen nézze meg!!!
Látvány: erõs 4-es, Hang: 4/5, Story: 3/4 , dfe csak azért mert szigorú vagyok. Majd úgyis megcáfoltok.

#76
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Esti mese!

Szegény Peti nagymamája elmegy a Szigetre, mert az unokája otthon hagyta az uzsonnáját, kalandos útja során találkozik Szeku Ricsivel, Eles Dénessel, Tarháló Tódorral, de happy end szerüen a végén megleli Petikét a detoxisátorban, érdemes megnézni, nagyon súlyos arcok szerepelnek az elején. Szénnétépett szigetlakók mesélnek a Tököcskérõl. Szigorúan nyugodt hangulatra ajánlom

#77
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Tegnaptól? Már legalább egy hete fönn van. De azt a filmet tényleg moziban kell megnézni.

#78
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Figyelem Star Wars fanatikusok!
Ha nem bírjátok ki 16-áig, viszont bírjátok sávszélességgel akkor töltsétek le a filmet, mert tegnaptól lehetõvé vált !!!
Bár szerintem totál tönkreteszi a feelinget, ha egy gyengébb minõségû filmet nézel meg egy csöppnyi monitoron....

#79
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Ha valaki Széchényi filmet szeretne látni akkor a Hídember helyett inkább a "Legkisebb film a legnagyobb magyarról avagy ha nincs kéz nincs csoki" címû 32 perces magyar filmeposzt nézze meg!  ;D ;D ;D ;D De ha valaki csak röhögni, nevetni, visítva hahotázni, vinnyogva levegõ után kapkodni szeretne az se hagyja ki! Besz@rás!  ;D ;D

Egy nem filmkritikus

#80
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
A Hídember minden ismerõsöm szerint nagyon gyenge alkotás, akkor már inkább a Barátok közt.
A Harry Potter szintén. Legtöbben csak azért nézték meg, mert bedõltek annak a marketing hazugságnak, hogy fullosak tõle a mozik.
Bezzeg az Ice Age. A trailertõl elmarad ugyan, de  én az Eszeveszett birodalomhoz hsonlitanám minõségben.