Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

FILMEK és nem csak kerósok... 8)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
313 hozzászólás a témában

#281
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Ralph_Fiennes:

kicsit ömlengõs leszek....ha megbocsáttyátok.... ;D

Förszt: Általánosan.....

Végre egy igaz mûkedvelõ!!!! (bocs a többieknek..nem õket akartam fikázni....)

A napfény izét..ööö......ízét.. sajna nem láttam de mesélték a sztorit. Már a történet is nagyon jó. Az a Ralph gyerek nagyot domborított a Schindler lustájában is. Nagyon tutti volt....

Szekönd... AL PACHINO....

Hááát igen. Az öreg Al.... Egy asszony illata.....Az ördög ügyvédje....Scarface.....Fedõneve lábas......öööö.....DoniBraszkó....

Azt csípem a fószerben, hogy mindent el tud játszani. A lecsúszott, utolsó, gennyes gengszert (ld. Fedõneve...) és el tudta játszani a multimilliomos cégtulajdonost (ld: Ördög ügyvédje) és a menõ keresztapát is...
Az egy asszon illatában a híres tangó jelenetért kapott Oscar-t...

Háát igen az öreg Al......nagyra becsülöm!!!

A fõnyeremény a Heat (Szemtõl szemben) A két olasz-amerikai : Al Pachino és Robert De Niro. A két kedvenc. Bár a történet elég szegényes volt, de a színészek feldobták. Ott volt még Val Kilmer is, aki a legjobban a Tombstone-ban játszotta Doc Holliday szerepét. Ha valaki látta akkor tuggggya mire gondolok.

Törd:
Napfivér holdnõvér....

Zene......Donovan bácsi nagyon kitett magáért. Tesómmal kerestük mindenhol a Sound Track CD-t......sehol semmi. Aztán egy tájékozottabb eladó azt mondta, hogy megjelent CD-n......(!!!) AMERIKÁBAN, KORLÁTOZOTT PÉLDÁNYSZÁMBAN(!!!) :'( :'( :'(

Úgyhogy aki rendelkezik egy idõgéppel és éppenséggel el tud menni amerikába az hozhatna nekünk egy-egy CD-t..... ;D

Az a srác aki Szent Ferencet játszotta soha többé nem szerepelt semmilyen filmben.....furi. Pedig, asszem megegyezhetünk abban, hogy a snác igazán korrekt mûsort nyomott!!!

Aki nem látta az nézze meg. Építõ jellegû filmrõl van szó!

A film nekünk megvan videókazin...de sajna zajos a kép, kék csíkok rohangálnak fel-le mint hülyegyerek a lagziban....

na OFFolok......mert kiszáradt a szám...ööö.....az újjam!

LiquidBugger
8)

#282
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló Mindenkinek!
Egy kicsit megkésve,de én is beugranék a témába.Igaz,hogy már a színészeknél jártok,de azért,ha megengedtek néhány számomra "kedves" filmet én is levésnék.Tehát:Gondolom teljesen hihetetlennek tûnik,de nálam nagyon a topon van a NAPFÉNY ÍZE, Ralph Fiennes fõszereplésével ;)
Aztán "kommerszebbekbõl" a Keresztapa trilógia,illetve az összes film Al Pacino fõszereplésével.
Így ide is értem a színészekhez. Még Nicholas Cage filmjei is tetszenek.
Még egy film amit szeretnék a közeljövõben megtekinteni az a MALENA.Röviden ennyi.

Még annyit Liquid-nek,hogy a NAPFIVÉR,HOLDNÕVÉR valami nagyon TUTI és amikor elõször láttam a filmet,addig hajtottam a keresésével,hogy egy agyonnézett kópiáról külsõ mikrofonos magnóval felvettem a zenéjét és azt hallgattam non-stop
,gondolhatod milyen minõségû volt,igaz nem is tegnap volt.
No,minden jót!

#283
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
No fájfer kisasszonyt is szeretjük ;D
kislust

mára off(liquidtõl loptam) :D

#284
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Pedig disznó egy film.......ggrrrr


HerizonFórd és MiselFájfer  ;D

OFF
LiquidBugger
8)

#285
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Liquid:ha minden igaz, még megy a mozikban(de gondolom még nem nagyon lehet rá jegyet kapni)

temethetetlen múlt: nem láttam, de valahogy nem akaródzik megnézni
kislust

#286
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

A TOMB RAIDER már lement a mozikban?


Bocs, hogy ennyit kérdezek, mag értetlen vagyok de nem szoktam moziba járni mostanság......sajna...

Pedig el kéne menni egy kis szemtornára.....

Legutoljára a Temetetlen Múlt címü filmet sasoltuk meg......hááát....

Kétszer-háromszor összeroppantottam a karfát......meg a barátnõm is az én kezemet.....

OFF
LiquidBugger
8)

#287
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Ha jól emlékszem akkor Tolvajtempó!

#288
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
hI!

Volt egy csomó filme, de nem tudom mind:(2-t tudok)

Tolvajtempó
Tom Raider

kislust

#289
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Lehet, hogy most lehülyézem magam...de.......miben is játszik(játszott)?

OFF
LiquidBugger
8)

#290
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Angelina Jolie :-* :-*
;D ;D ;D
kislust

#291
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON


Más vágányra......


Filmek okék......


Jöhetnek a színészek?

Kinek ki?


OFF
LiquidBugger
8)

#292
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Az attól függ, hogy mennyire vagy Brian élete függõ és meddig tudod az elvonási tüneteid kordában tartani! Ha sürgõs akkor elõbányászom otthon, átveszem (technikai részletekkel nem untatlak) és elpostázom! Ha kevésbé akkor jó esély van rá, hogy a közeljövõben arra visz az utam mármint a "Viharsarokba" és ha te Békécsabán laksz (Vagy csak a Brian függõsségedet kezelteted ott? ;D ;D ;D) akkor személyesen nyújtom át! De elõbb mindeféle óvintézkedéseket teszek!! Kicsit elbizonytalanodtam attól ami rám vár ha lesz kazettád!  ;D ;D
Ha még késõbb akkor Bükk Maraton, bár nem venném a lelkemre, hogy ez a hosszú várakozási idõ végképp felõrörlje az utolsó tartalékaidat és a sóvárgás amely mardos belül ámokfutásba csapjon át! :D
Melyik lehetõséget lenne kedvedre való?

Zoldfulu

#293
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Halihóóóó!

HOGY KELL E KAZIN A BRIAN ÉLETE??

VEDD ÚGY HOGY LÁBAD CSÓKOLTAM, KEZEID FÉNYESEK A NYÁLAMTÓL, ÉS ÖLELÉSEM SZORÍTÁSÁBÓL SZABADULT TESTED MÉG RÁNGATÓZIK! ;D

Lécci... Lécci... Lécci...

Hogy s mint oldhatjuk meg??

Elõre is köszike...
CS&H!
Joghurt kisérjen utadon!Paraferee voltam...

#294
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
thx, de videón jobban szeretem, mert kényelmesebb mint a mozi.
kislust

#295
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Kislust: Filmzene már van, szerintem videó is hamarosan lesz de lehet, hogy már van is! De játszák még moziban Kossuth4 és a Vörösmarty. A Vörösmartyban kb. annyi egy jegy minta egy tékából vennéd ki!

#296
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
hI!

A Tigris és Sárkány nekem is bejött! Szerintetek kijött bár videón?(megnézném mégegyszer)
kislust

#297
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Szeretnél egy videókazit Brian életérõl?! Hát csak szólj, és még Joghurtba sem kerül! ;D ;D

#298
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz Zöldfülü!

Ha már nagyon szereted a Montyt, nincs meg véletlenül videókazin, vagy videoCDn a BRIAN ÉLETE??

ha érdekel a GYALOG-GALOPP Nkeem meg van videoCDben, csak egy kicsit öregecske a felvétel amirõl digizték... :(

de MONTY akkor is... ;D

és tuti a fülig nyál...ööö.. vigyor... ;D

Cs&H!

#299
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Néhány a kedvenceim közül!

Szellemkutya, Tigris és sárkány, Ford Fairlane kalandjai, Rettenthetetlen, Keresd a nõt, Halálos fegyver 1-4, Ronin, Woody Allen alkotásai, Indul a bakterház és minden a Monty Python!
Nem akarok jóslásokba bocsájtkozni de valszín ez lesz a legterjedelmesebb topic!  ;D

Zoldfulu

#300
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Nagy kékség.........

Blade Runner.....csak és kizárólag angol nyelven......

és végül....

DÜHÖNGÕ BIKA.......Robert De Niro játszik egy boxolót....
Fekete-fehér és naggyon tutti!!

OFF
LiquidBugger
8)