Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szõrtelenül - kinek mi a véleménye?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
392 hozzászólás a témában

#81
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Ja, nekem utana 1-2-3 oraig "pirospottyos" :)
Telen amugy en sem szoktam gyantaztatni, csak a szezonban. Nekem pl bejon, mert verseny elotti masszirozasnal is tok jo, meg volt 1-2x tenyleg amikor nem esett vna jol a sebbe ragadt szort kiszedni :o
Mondjuk annak nem olyan jo aki tenyleg ugy nez ki mint a yeti felul is :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#82
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ezt megint nem lehet általánosan kijelenteni, mert embere válogatja.
Sajnos nincs üdvözítõ és tökéletes megoldás. Mindegyikben van valami bibi.:)


#83
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem, hanem kis piros sebhelyek lesznek helyette jó darabig.
Aztán lehet, hogy újra, ahogy a "gyenge" szõrszálak benõnek és begyulladnak.
De legalább akkor is fáj, amikor csinálod :D

(legalábbis a lányok ezt mondják)

#84
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem borotvával kell csinálni, és akkor nem fog szúrni.:)


#85
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Tomi, ööö hol szedted le szõrt (mármint, magadon) ?


Végig a lábamon. :)
Csak 1-2 napig volt érzékeny, de nem volt Yeti feeling.

/a félreértések elkerülése végett: idén nem hiszem, hogy újra megteszem :)/
Fiatalság, bohóság :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#86
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Buzisnak hangzik?:D Nekem is tetszik a szõrtelen láb:D.


Nekem is, mindaddig, amíg p*nci van a vastagabbik végénél :)

Tomi, ööö hol szedted le szõrt (mármint, magadon) ? Mert egy barátom 1x leborotválta a vádlijáról, de mondta, hogy úgy hülyén nézett ki, úgyhogy ugrott a combról is, de az már még kínosabb volt, mert azt mondta, egy derékig leforrázott yetire hasonlított, így csupasz lett teljesen, és alig várta, h a szõrzete újra visszanyerje eredeti pozícióit, mert furán érezte magát a strandon ( ráadásul a szõr növekedése során egy darabig szúrta rendesen :D :D )

PBG, a pihét még nem kell leszedni! :D

#87
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Nem vagyok nagy divatember... de a lábamat szezon elõtt szõrtelenítem borotvával. Elõször OB elõtt "jött le" a szõr a lábamról. Ki akarom próbálni a gyantázást is, már csak azért, hogy mennyire fáj:D. Észérvek? Nem kell az... "mindenkinek" ilyen, és kész:D. Egyébként a Bicikli életre-halálra címû könyvben azt olvastam, hogy azért csinálják, hogy ha kavics áll a lábadba, akkor ne akadályozzon a szõr?
Buzisnak hangzik?:D Nekem is tetszik a szõrtelen láb:D.

#88
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
A nyáron én is kipróbáltam, milyen a csupasz élet. Összesen 2-szer.
Lehet, hogy melegnek hangzik, de szerintem jó volt. Persze ezt csak nyáron tenném meg újra, most szép szõrös a lábam :)
Aki nagyon ellenzi, tegye, szíve joga. De amíg nem próbálta, ne ossza az észt, hogy az milyen buzis meg milyen divatos ;) :)

PBG: gyanta max 10 perc, nem fáj és ha jó nõ csinálja, még élvezetes is :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#89
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Felelõtlenség ilyet kellõ indoklás, ténybeli alátámasztás nélkül kijelenteni. Abban igazad van, hogy jelenleg nagy divat, és a legtöbb "követõje" nem tudna értelmes, akár ésszerûségi, akár érzelmi indokot mondani, hogy miért teszi.


#90
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
szerintem párom kirúgna,ha szõrteleníteném magam.:)A szõrtelenítés csupán divat,ideológiákkal alátámasztva.

#91
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

jah, hát gyantázáskor nekem is alap, hogy vonyítok, mint a kutya :D


Kiskegyed fórum :) Képzelem, mennyire lehet kellemes egy benõtt szõrszál, illetve a borosta a lábon :) Annyiban van elõnye, hogy a masszírozókrémek könnyebben szívódnak fel, nem marad rajta a szõrszálakon, összeszedve az út porát, illetve a sebeket könnyebben le lehet ragasztani mûbõrrel. Tehát kb. az esõ-kelõ TdF sztároknak érdemes.

Egy dolognak sztem is van létjogosultsága, ez pedig a hónaljpamacsok kordában tartása, méretre vágása :) Ettõl még nem érzem magam búzának, nem szúr, viszont kevésbé izzadok, pontosabban uannyira izzadok, de nem pállik be.

#92
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Nem vette észre hogy serceg? :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#93
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.335 hozzászólás

viszont a szõr ugy be tud gyógyulni a sebbe, hogy a végén akár 2 hetes kórházi kezelés is lehet belõlle.


És ilyen már volt is valakinek vagy csak urban legend? Mindenesetre azt tudom, hogy nagyon sok horzsolást begyûjtöttem már, jópár tenyérnyit is, de ezért nem kaptam 2 hetet sehol.:D
Sõt gyógyult be már kavics is, ismerõsnek pl egy fél maréknyi a térdébe, ami évek múltán lökõdött csak ki.:D De nem volt semmi gáz azzal sem.

#94
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
jah, hát gyantázáskor nekem is alap, hogy vonyítok, mint a kutya :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#95
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Egyszer próbáltam géppel szedni,hát idõnként be-bekönnyeztem :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#96
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
valószínûleg a mi szintünkön nem mérvadó az idõ tényezõ :)
nyáron rendszeresen borotváltam, egyszer nekiestünk gyantával, utána szezon végéig kiigazgattam párszor borotvával.
aztán nemrég újra megelégeltem, s újra gyanta. sokkal kényelmesebbnek érzem. pl. nem húzza a szõrt a bringásnadrág...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#97
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
télleg komoly ez a topic. Én egyszer-kétszer leborotválltam, a haver folyamatosan borotválja és a profik is csupaszok. Elvileg nem erõsödött meg pár borotválástól. Nekem is a sebek végett mondták, és ebben van igazság. Hát nyárra lehet lehúzom........
Mondták hogy idõfutamon is számít pár másodpercet, bár ebben nem hiszek.

#98
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Régi,tudom. :)
Én csak télen nem szoktam borotválni a lábamat.hátha melegít :D
Amúgy csak annyit tudok róla,hogy célszerû,mert a seb kezelése/gyógyulása hatékonyabb.
Többet nem tudok a témáról.Olvasgattam,de "mindenki" csak annyit írt hogy õ nem tenné,õ nem borotválná le...
okosabb nemlettem :(
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#99
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

A kullancsokat is mindig csak le kell pöckölnöm a lábamról. Ott szerencsétlenkednek a szõrszálakon.


Abba kapaszkodnak.

Az ajrodinamika az smafu? Feltöltött kép

#100
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

hát amikor átkarolod és beletúrsz a hátszõrébe :D:D


vérfarkas LOL

Csak ne karmoljon!

Feltöltött kép