Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szõrtelenül - kinek mi a véleménye?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
392 hozzászólás a témában

#1
(ex)Cat

(ex)Cat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
Engem eddig hidegen hagyott a téma, de a tetkó miatt muszáj volt, azóta meg csak karbantartani kell. Egyébként semmiképp nem borotválnám, úgyhogy részemrõl az epilálás a megoldás. Persze ez szõrmennyiség/erõsség függõ, de nekem egy maximum kellemetlen, semmiképp sem fájdalmas.

#2
daniel.jozsef

daniel.jozsef

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Az epilálás szerintem a legnyerõbb megközelítés, nem véletlen hogy ennyire népszerû. Philips gépet kell venni, mert abból az olcsó is nagyon jó.

Eleinte mondjuk igen kellemetlen tapasztalatokat okozhat, de a borotválással ellenben ez nem erõsíti, hanem gyengíti a szõrt, szóval egyre vékonyabb lesz és egyre kevésbé fáj.

#3
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

múltkor az óbudai auchan mögött értem be egy montist. Szép lábak, jó fenék, mellkasán pánt volt, szép barna hosszú haj. Fölvettem a tempóját és még véletlenül sem akartam megelõzni. Aztán az egyik keresztezõdésben megállt és hátranézett. ádámcsutka és szakáll is tartozott még a felszereléshez... :D

deciki:)

#4
devill11

devill11

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Inkább sûrûbben borotválkozom, mint akár gyanta 1x is. Már azt sem szeretem, amikor a leukoplastot mûtöm le valamelyik testrészemrõl. :scared:


Szerintem egyáltalán nem olyan szörnyû a gyantázás.Azt nem mondom,hogy nem fáj,de azért ki lehet bírni. Különben én is inkább borotválok,mert azt akkor csinálom amikor akarom és nem akkor amikor elvállal a kozmetikus.

#5
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Én szõrös alkat vagyok,de nyáron amikor izzasztó meleg van mindig szõrtelenítem az egész testemet.Elég izzadós vagyok és sokkal jobb érzés ha nincs rajtam bunda.Én borotválni vagy epilálni szoktam,de néha,ritkán amikor már unom a gyakori borotválkozást legyantáztatom mindenhol.


Inkább sûrûbben borotválkozom, mint akár gyanta 1x is. Már azt sem szeretem, amikor a leukoplastot mûtöm le valamelyik testrészemrõl. :scared:
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#6
devill11

devill11

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Én szõrös alkat vagyok,de nyáron amikor izzasztó meleg van mindig szõrtelenítem az egész testemet.Elég izzadós vagyok és sokkal jobb érzés ha nincs rajtam bunda.Én borotválni vagy epilálni szoktam,de néha,ritkán amikor már unom a gyakori borotválkozást legyantáztatom mindenhol.

#7
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

a szûk bringás cuccban,a jó seggem láttán,legalább a szõrös lábam miatt nem néznek csajnak hátulról asz autósok.Én ezért növesztem a szõrt.


Múltkor az óbudai Auchan mögött értem be egy montist. Szép lábak, jó fenék, mellkasán pánt volt, szép barna hosszú haj. Fölvettem a tempóját és még véletlenül sem akartam megelõzni. Aztán az egyik keresztezõdésben megállt és hátranézett. Ádámcsutka és szakáll is tartozott még a felszereléshez... :D

Amúgy meg, én a jó öreg braun borotvámra szavazok. Egyszer kipróbáltam egy újabb, 3 fejes philips cuccot. Már az arcomat szétszedte, máshol ki sem próbáltam.
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#8
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Voltam gyantáztatni a lábamat... nem is fáj annyira, mint képzeltem... a piros pöttyök megvoltak;)... utána masszõrhöz mentem... nagyon jó! Mindenkinek ajánlom! Tiszta luxusélet:D...

#9
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

OFF:
10évesen játszótéren a betonba vágtam a kezem (elestem). a jobb alkar nyílt törés, mindkét csont, a hülye mentõs meg itatott, ezért nem tudtak mûteni.
az orvos benyomott 2 érzéstelenítõt (persze, h semmit sem ért), és elkezdte a szemem láttára visszagyûrni a szinuszgörbébe ugrott karom. na az fincsi volt.
ON
én maradok a borotvánál egyelõre :)


Fúú... inkább gyantázás, vagy epilálás, mint ez:D.

#10
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mármint lor? Szentem semmi extra, csak felránt egy feket retro fecskét, meg bedob egy - lehetõleg piros - hûtõtasit a Subiba pár doboz Borsodival, és már indul is. :D

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#11
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Mik kiderülnek ártatlan fórumozás közben! Durva.

Mit tegyen a yeti, ha strandra akar menni?
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#12
HillEry

HillEry

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 380 hozzászólás
csak ámulok :)
egyébként meg a nagyon érzékeny helyen történõ gyantázást már kitárgyaltuk, nem is oly régen, de én nem merném bevállalni mindenhol gyantával. A gyantamaradékra meg van egy tippem, ami a bõrön maradt, azt sima babaolajjal le lehet törölgetni, nem muszáj megvenni a drága lemosóolajat, mert az is jó rá.
Az emberiséget õsidõk óta két dolog foglalkoztatja:
1. Ki találta fel a munkát?
2. A többiek miért nem verték agyon?

#13
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Azok se gyengék:D, de kérdezz meg egy édesanyát vagy olyat, akinek nyílt törése, veseköve, stb. volt.


OFF:
10évesen játszótéren a betonba vágtam a kezem (elestem). a jobb alkar nyílt törés, mindkét csont, a hülye mentõs meg itatott, ezért nem tudtak mûteni.
az orvos benyomott 2 érzéstelenítõt (persze, h semmit sem ért), és elkezdte a szemem láttára visszagyûrni a szinuszgörbébe ugrott karom. na az fincsi volt.
ON
én maradok a borotvánál egyelõre :)

#14
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
A zacsidat is epilátorral nyomod? Én amit kipróbáltam epillátort az a zacsimat is letépné nem csak a szõrt! :D De lehet,h nem kéne már szemmûtét,mert biztos,hogy ki lenne gúvadva a szemem! :D

#15
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Mi számít annak? Gyökérkezelés viszi a lécet, vagy a minimum egy lendületbõl küldött tököntérdelés elviselése? :D

Azok se gyengék:D, de kérdezz meg egy édesanyát vagy olyat, akinek nyílt törése, veseköve, stb. volt.


#16
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Én tojok bele bárkinek is a véleményébe,de már legalább 10 éve sehol sem hordok szõrt, mert minek?! Elõbb vagy utóbb de ez is olyan evidencia lesz mint az arc borotválása, számomra már régóta az! Phillips epilátor a régi fajta az az igazi, hetenként kell csinálni és így alig van mit leszedni, szinte észre sem veszed de már kész is vagy! Elnézést azoktól akik a szõrös lucskos bõrre esküsznek, de nekem így sokkal jobb, részletezni nem is akarom mitõl! Nekem már meg se kottyan hónaljból kigépezni. Zacsi is óhne szõr pedigmár nem vagyok tinédzser, de jól tartom magam, a kerékpár fiatalít!

Az ánuszod környékét mivel csinálod? Talán szemöldök csipesszel? Mert ugye oda az epilátor nem fér be. :) Pedig aztán ott is be lehet izzadni!
Egyébként én azok közé tartozok akiknek az õsei úgy ugrottak le a fáról! Én is szõrtelenítenék de ahhoz elõször jógázni kellene megtanulnom..
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#17
Coldi

Coldi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 795 hozzászólás

mondjuk a hajamhoz ragaszkodom, de ez egyéni vélemény:)


Kela, ezt vesd össze az aláírásoddal! :-)

#18
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Akkor mit fogtok mondani, ha igazi fájdalmat éltek át?


Mi számít annak? Gyökérkezelés viszi a lécet, vagy a minimum egy lendületbõl küldött tököntérdelés elviselése? :D

#19
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
mondjuk a hajamhoz ragaszkodom, de ez egyéni vélemény:)

#20
Coldi

Coldi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 795 hozzászólás
Én tojok bele bárkinek is a véleményébe,de már legalább 10 éve sehol sem hordok szõrt, mert minek?! Elõbb vagy utóbb de ez is olyan evidencia lesz mint az arc borotválása, számomra már régóta az! Phillips epilátor a régi fajta az az igazi, hetenként kell csinálni és így alig van mit leszedni, szinte észre sem veszed de már kész is vagy! Elnézést azoktól akik a szõrös lucskos bõrre esküsznek, de nekem így sokkal jobb, részletezni nem is akarom mitõl! Nekem már meg se kottyan hónaljból kigépezni. Zacsi is óhne szõr pedigmár nem vagyok tinédzser, de jól tartom magam, a kerékpár fiatalít!