Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

"VIGYÁZZ, AUTÓ!" de miért Én?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
44 hozzászólás a témában

#41
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Ebben teljesen igazad van.....vannak ilyen kerósok.
Sokan azt sem tudják, hogy bicóval nem szabad balra kanyarodni. Ha ezt meglátja a rend õre, akkor simán megvághatja a bicóst. Jobb oldalon leszáll....áttol....

Oké. De akik már építik a kerót.....mint ez a két srác tette (nem tudom de valószínû) azok tudnak valamennyire bicózni. Ha Te az úton tekersz és hallod, hogy jön egy autó akkor valszeg lehúzod magad az árokhoz....nem? De.
Szerintem õk is ezt tették.
De én is találkoztam olyan keróssal, mint amilyet Te láttál. Vannak....

De az autó nagyobbat üt, mint a keró.....

Ahogy a reklámban mondták: Vigyázz rám....te vagy a nagyobb!!!

Hát autósok!!!!
VIGYÁZZATOK RÁNK!!!

OFF
LiquidBugger
:'(

#42
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Ez tényleg sz@r dolog! :( :( :(
Eléggé jellemzõ a rendõrökre ez a hozzáállás.
Egyébként pont tegnap jöttem haza balatonról, Almádinál az úton tekert egy fickó, sz@r volt, mert alig lehetett kikerülni, mert nem húzódott le túlságosan+jöttek is szembe. Csak azt nem értem, hogy miért nem tud a bicikliúton menni? Én például utálom, ha az eutók centikre húznak el mellettem+a bicikliút sokkal jobb+védve van+ott kell menni. Tényleg nem értem az ilyen alakokat.
Azért ne gondoljátok, hogy védeném az autókat, de vannak kerósok, akik lesz@rják a szabályokat.

kislust

#43
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szal igen...  :'(
ismét vétlen kerékpárosok estek áldozatul a közutak felsõbbrendû közlekedõeszközének, és az alkoholnak...
:'(

és ha látta valaki a tudósítást, láthatta, hogy biza a kerók nem metro-s kerók voltak...

és mint Liquid barátom is mondta, a rendõrök mit kezdtek el rögtön firtatni?
"miért mentek a közúton a kerékpárosok?"

bex@rás ez a mai világ...

és az a baj, hogy nagyon nem tudsz semmit tenni ez ellen...
nem figyelhetsz állandóan a hátad mögé, lesve a részeg autósokat...

na ennyi...
Csõváz és hátszél... Joghurt Óvjon Mindannyiónkat a *!%"autósoktól... Paraferee voltam...

#44
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

sajnos a téma megint aktuális lett..... :'(

Ahogy férgek vezetnek......alkoholosan........barom módon....

És asszem most jönne az a hosszú sor ahol lehetne minõsíteni az autós kollégát.......BOCS!!! Nem kollégát.....
De ezt most valahogy nincs kedvem leírni.....nem érne semmit.



Õk az életüket veszítették el.......a sofõr meg a jogsiját....max kap egy-két évet......és minden megy elõrõl.....

Sajnos azok hunynak el akik vétlenek.....sajnos. Ilyenkor sírni tudnék. És ezt nagyon komolyan mondom. Én is vezetek autót. A sört sem vetem meg. DE!!!!

Akik ismernek azok tudják, hogy egy kortyot sem vagyok hajlandó inni ha még aznap kocsiba ülök.....sajnos nem mindenki van ezzel így....

A másik pedig az, hogy az autósok 90%-a nem tudja a kresz azon szabályát, amely arra vonatkozik, hogy hogyan kell megelõzni, kikerülni a kerékpárost.....

CSAK NEKIK: A KÖZÚTON KÖZLEKEDÕ KERÉKPÁROST A LEHETÕ LEGNAGYOBB ÍVBEN KELL KIKERÜLNI!!!!

[glow=red,2,300]!!!!LEHETÕ LEGNAGYOBB!!!![/glow]

Sajnos ezt nem veszik komolyan....

A rendörség meg azt vizsgálgatja, hogy a két srác miért nem a járdán vagy a kerékpárúton ment.........hááát....ide is jöhetne egy rövid felsorolás......de ezt sem írom le.

A bicós nem közlekedhet? Nem teljes jogú jármû? Õ nem mehet az úton?

És ha az úton megy és elütik akkor rögtön azt vizsgálják, hogy miért ment ott!!!!!

Ilyenkor eszembe jut egy kérdés: Ki lesz a következõ?

Aki autót vezet úgy, hogy elötte ivott, annak figyelmébe ajánlanék valamit.
HA ITTÁL ÉS VEZETSZ, RÁADÁSUL ÚGY, HOGY MELLETTED ÜLNEK EGY PÁRAN....AKKOR NEM CSAK MAGADÉRT VAGY FELELÕS. MÉG EGY PÁR EMBER  VAN AZ AUTÓBAN.......meg az úton körülötted.

http://www.online.rt...?id=20010715695


OFF
LiquidBugger
ide most nem kerül nevetõ arc.... :'(


#45
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi fórum hozzászólásai