Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A bringás társadalmat csak fiúk alkotják?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
82 hozzászólás a témában

#1
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
nem, itt csakis fiuk vannak!: ) de nem biztos. en jomagam 1 bringas lanyt ismerek, többet nem! szoval a valaszom: igen

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Na ez nagyon érdekelne engem. Mármint, hogy hogyan szerepeltek a lányok, és hogy egyáltalán hány leányzó indult triálban. Várjuk majd a beszámolókat!

#3
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Kaprunban a VB-n lesz nõi Triál is!!! Majd tudósítok.

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Trifó:   :-* :-* :-* :-* :-*

#5
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Lányok!

Még olvasni is élmény rólatok, nemhogy látni titeket bringán, vagy még inkább együtt biciklizni!

Findli: mikor is? Hova is?

--Trifo

#6
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Dear Angel!

Asszem át kéne nézned a bringáslányok topicba, és ha mondjuk egyszer bevállalod, hogy eljössz velünk tekeregni, akkor láthatsz több lányt is, akiknek sokat jelent a bringázás!

na pusza

#7
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Na tessék: ahogy az elõzõt megírtam, elmentem tekerni, be a városba ÉS NEM EGY(!) hanem 3 bringás nõt is láttam!!! Igazad van Lens, nem mind1, mi hol keressük õket! (Hú, ez most elég kétértelmû lett   :o:P :-X :-/)
Na mind1, én is csak azon csodálkoztam, hogy milyen kevesen vagyunk...

#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát ezért is lett teremtve a "bringás lányok..." topic.

Afatter: azt kell,hogy mondjam: rossz helyen jársz! Gyere csak le a betonról az erdôbe, ott több lánnyal fogsz találkozni  ;) Én már több éve koptatom a Pilis útjait (és más utakat is), és elmondhatom, hogy 4 évvel ezelôtthöz képest már több lány bringázik!


#9
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Ó, én mindennap látok bringás nõcit: amikor a tükörbe nézek.  ;D
De most komolyan, magamon kívûl még én se láttam lányt biciklizni! Úgy értem, olyat, aki komolyan ûzi az ipart.  :'(

EZT ÍGY NEM SZABAD HAGYNI!!!!
Tessék fûzni csajokat! Maguktól nem biztos hogy vetemednének arra, hogy élvezzék az 'igazi' tekerés szépségeit & örömeit!

Na  :-*

#10
afatter

afatter

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Lányok! Nagyon kevesen vagytok!!! Mi a baj a tekeréssel?Két éve koptatom a országutimmal a  Pilist, Dobogókõt és Paprétet láttam már vagy százszor,  csak Titeket nem, na jó talán párszor, vagy én járok rosssssz helyen vagy csak rossssszkor esetleg nem figyelek eléggé?-pedig szoktam!  

#11
Csibe

Csibe

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Sziasztok!


Én bringás vagyok és régi. ;D ;D ;D. Az imént valaki felvetette ,hogy miért nincsenek nõi országúti versenyek? Vannak pl: Vuelta. Nõi és férfi mezõny. Méghozzá nem is kicsi. Na szeva! Megyek említést teszek a Bringás lányok... topikban a sport szigetrõl.


         .....................Csibe.....................

#12
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ujjé, még egy lány! Üdv neked Angel a Bringás lányok népesedô táborában!  ;) Sok boldog tekeréssel teli  órát kivánok neked.

#13
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sziasztok!

Új vagyok itt és LÁNY!!!!  (És erre felettébb büszke vagyok!)  ;D
Úgy hallottam, errefelé örülnek az ojjannak, mint én.
Szóval itt vagyok.
BRINGÁS LÁNYOK VANNAK!!!!! És legalább úgy szeretnek tekerni, mint Ti, és nem rettennek vissza a kihívásoktól!
Remélem McGyõzõ vótam!  ;D
Na pusszantás mindenkinek!

#14
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Ez még nekem is tetszik, pedig lány vagyok!  ;D Hiába, a szépérzék...

#15
tib

tib

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Gyönyörködjetek!  ;)

Feltöltött kép


#16
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

Trifo:
Lensver lány?  ;) ;D ;D ;D Õ nem is emberi lény, hanem egy ufó! Vagy gép. Egy android! Ami az emelkedõket illeti...  ;) (Lensver:  :-*)


Élõ szövet a belsõ fémvázon!  ;D ;D ;D Úgy megy felfelé mintha kötélen húznák! Volt szerencsém megtapasztalni!  ;D

#17
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Trifo:
Lensver lány?  ;) ;D ;D ;D Õ nem is emberi lény, hanem egy ufó! Vagy gép. Egy android! Ami az emelkedõket illeti...  ;) (Lensver:  :-*)
Félretéve a tréfát, engem kicsit az ilyenek is hajtanak, hogy "nehogymáegylánygyorsabblegyenmintén". Hál égnek, ha fáradt, akkor lehet vele lépést tartani.  8)

#18
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sziasztok:)
Asszem ebbe még nem dumáltam bele 8)
Szerintem mi (fiúk)tehetnénk a legtöbbet azért,hogy elnõiesedjen a sport.Tessék barátnõt,havercsajt,minden nõnemût berángatni a bringázásba!!!!
Én már próbálkozom legalább vállalaton belül:)
Üdv:Thommey

#19
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás

Ohhh, be gyönyörû gondolat... Spéséges izmos lányok küzdenek egymással meg az elemekkel...

Mellesleg itt van ennek a topicnak a testvértopicja is "Bringás lányok márpedig vannak" címmel. Bár általában a lista elején van, úgyhogy kétlem, hogy nem botlottatok még bele...

Charon: nem szégyen az, ha egy lány megelõz. Fõleg akkor nem, ha pl Lensver az. Ez már meg kellett tanulnom.

--Trifo

#20
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Én nagyon szívesen néznék nõi országúti versenyeket. Szoktam nézni a férfiak versenyt az Euro Sporton, de egy idõ után megunom. A nõi versenyt biztos nem unnám  ;D