Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A bringás társadalmat csak fiúk alkotják?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
82 hozzászólás a témában

#81
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló Mindenkinek !
Megint csak egy hímnemû hozzászóló lennék,de majd SZILAJ barátomat megpróbálom noszogatni,ugyanis az Õ Barátnõje azt hiszem nagy bringás.No meg nemrég vásárolt egy elég jó MERIDÁT.

#82
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Sajnos el kell keserítselek Zõldfülû. Én mint a téma elsõ hozzászólója is "csak" fiúból vagyok. Pedig nyilván téved ide szökõévente egyszer vmi hölgyemény is. Hogy kicsit megjöjjön a kedvük amelyik lány elõször beleír ebbe a topicba felajánlok neki 5 Piros Pöttyös Túró Rudit! (Ez itt nem a reklám helye, de miégiscsak a pirospöttyös az igazi.)
A második kérdésre válaszolva, szerintem akad olyan nõnemû lény aki szeret bringázni. Igaz túlnyomó részük nem lépi át a város határát. (Az erdõben senki sem látná aznapi kemény és kitartó munkával kikényített ábrázatukat. Tisztelet a kivételnek)  

#83
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Kíváncsi lennék két dologra remélem azok is hozzászólnak akiket "érint"!
Kiindulási pont:
Talán, eddigi ismereteim alapján joggal gondolom, hogy igen "Tisztelt Fórumtársaim" is a hímnemûek családjának "impozáns" egyedei! Magamból indulutam ki ;D ;D ;D ;D ;D

1. Vannak itt a fórumon hölgyek, lányok, asszonyok stb. vagy nincsenek?
Ha vannak akkor miért nem írnak soha semmit? Vagy írnak?
Ha nincsenek akkor miért nincsenek? Erre valószínüleg nem õk válaszolnak majd :D
Nem érdekli õket az internet vagy inkább más fórumokat látogatnak?
2. Általában a lányok miért nem szeretnek bringázni? Aszfalton még csak csak eltekernek de terepen és felfelé!?
A városban ritkán a városon kívül pedig nagyon ritkán  szoktam bringás lányokkal találkozni! Ezért volt kellemes meglepetés múltkor Dobogókõnél az aszfaltcsíkon "összefutni" két lánnyal! Csak õk lefelé gyorsan, én nyelvemet lógatva (nem a látványtól hanem az emelkedõtõl) ;D csigalassúsággal felfelé (aznap 2x) ezért sajnos nem sikerült kontaktusba kerülnöm velük!
Ti, hogy látjátok? Szívesen  olvasnám "tanult" kollégáim hozzászólásait!

Zolldfulu aki szívesen maga elé engedi a bringás lányokat ;)