Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idõjárás úgy általában...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
60 hozzászólás a témában

#21
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
aha, értem. Ha én is megtehetném, talán lecserélném az RST-t, de meg se nyikkant a freeride-os használat alatt, úgyhogy elismerésem, le a kalappal elõtte ;) Az biztos, hogy jobban fogsz vele járni, mint az RST-vel. ;)

Látom megkaptad a megérdemelt 3 csillagodat  ;)

#22
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
RST-ben kicserélték a Torno-patront, most teljesen jó, de én már elhatároztam hogy lecseréljem. Ezelõtti bikkmakkban igen jóra hozták ki a Judy SL-t és nem is olyan vészes az ára, bár így is csak részletre tudom megvenni. Az RST-t otthagytam bizoba hátha elviszi valaki, olyan 35-30-ért jó lenne ha el tudnám adni.. Most végülis teljesen hibátlan, sztem az a Torno patron volt gyárilag hibás amivel adták, kipróbáltam, mûködik rendesen.

#23
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
lens: Az már biztos, hogy Opium apánk hazafelé tart, vagy már itthon is van? Enyhén mostahák a körülmények az ablak túloldalán  :( :)
Szerintem mindenki a fórumot nyomja, hacsak nincs jobb elfoglaltsága.

sped: Akkor mégsem veszed meg a Manitout? Javíthatatlan az RST, vagy beszámították a Rock Shox-ba? Drukkolok, hogy ne essen amikor hazahozod, az nem jó jel, ha az elsõ próbánál esõt kap az új cuccod.

#24
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Még nemtudom hogyan lesz, de holnap megyek a bringámért és elvileg egy új RS Judy SL fog figyelni benne úgyhogy minimum hazafelé ki kell próbálnom.  :)

Remélem light-os esõ lesz csak. Azt már nem is merem kívánni hogy ne essen..

#25
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Itt Újpesten olyan szél meg esôvihar tombol, hogy csak bámulok kifele és ámulok. Volt ma valaki bringázni?
Ma  a Nyugati környékén láttam egy srácot: piros, össztelós Heavy Tools-zal nyomult, és menekült az esô elôl. A többiek mind futárok voltak.

#26
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
na igen, de ez nem meglepõ ::)

#27
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
azt viszont nagyon bírom hogy a met.hu-n eddig a "szerver terheltsége" mindig ojan egynegyed egyharmad körül volt, most hogy ijen turha idö lett szinte állandó jelleggel a pirosban van a mutató...
na ja, én is azt stírölöm mindig... ;D

#28
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Figyelem:
-DH: semmit nem tudsz csinálni, a sz*r murván úgy csúszik a gép, mint a jégpályán. Ha nincs murva az se jó, mert úgyis csúszol, az "ötórás átfutási idõvel rendelkezõ" zivataroktól.
-Freeride: Beton nem jó, tiszta víz, szintén csúszol mint állat, fû nem jó átázott, lucskos az egész. Száradni nincs alkalma semminek. Ugrásnál 20%-al nagyobb az esélye annak, hogy elesel, még ha profi vagy akkor is.
-Országútisok: Nekik sem okoz örömet az idõjárás, még ha a betonnak/aszfaltnak nagyobb esélye is van a felszáradásra, a szél nagyon zavaró tényezõ
-Trekking, egyéb: Hideg van, ami nem túl jó, ha túrázni akar az ember, ha versenyezni az sem jó, mert gyakorlatilag mentõmellény alapviselet (lásd: Németország: Baden-Württemberg, és Bajorország). Jó nálunk még nem ilyen durva a helyzet, de vidéken, már áztak be házak, és a pincéket, mélygarázsokat tuti elönti a víz. A sár alapvetõen nagy gond, akármit is csinál az ember. Tehát jó õszt mindenkinek! Csak akkor leszek nagyon dühös, hogyha októberben lesz kánikula. Mert ki tudja, ezek szerint bármi megtörténhet az idõjárásban. :-/

#29
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hát ez hihhetetlen! >:( Ez az idõ katasztrófa! Frankón egyik nap azt hittem hogy november "modjuk "19-e van, és már félálomba kezdtem elõvenni a télidzsekit! Se bringázni, se DH-zni, se semmitse nem lehet csinálni se! Ilyen augusztust még nem értem meg fennállásom óta! PFUJ >:( :( :-[ :'(

#30
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
ááá puhányok vagytok... jó kis Windblock meg Polartec, pár slick külsõ és lehet döngetni..., viszont a bükkmaratonnak betesz az biztos, sajna, pedig a lensver biztosan megnyerte volna!!! ;D ;D

#31
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ahhoz egyedül kevés lennék, biztos vannak még páran vállakozó szellemû "játékosok"  :)

#32
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igy van xylexy, majd mind puha takarókba burkolózva idegyûlünk a gépeink köré, és te elszórakoztatsz bennünket.  ;) ;D

#33
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
lens: most kivételesen Te vigasztalsz engem.  :-*
Azért elég durva, hogy egy hét alatt ennyit romlott az idõ. Pont amikor nyár van(lenne), és lehetne nyomni a bringát, túrázgatni, versenyezgetni, meg dumálgatni a "természet lágy ölén"  ;D Az esõ, a szél, és a hideg elcseszett mindent. De nem érdekel, hisz itt a fórum.  ;D

Ez lehetne valami reklám is... ;D

#34
milan

milan

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
szep kilatasok   :'( :'( :'(
Posted Image

esoterkep:
Posted Image



#35
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Én élveyném amenyire cak lehetne csak sajna most nem lehet mert itt nálunk Aradon esik és k**** hideg van már mint augusztusi viszonylatban , 16 Celsius most !!!

#36
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Lens: én szívesen neked adnám a részemet eme örömbõl, és akkor Neked dupla élvezeted lenne, én meg pölö napozhatnék... 8)

#37
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Namost felmerül az emberben a kérdés, hogy akkor most mi van, ilyen korán vége a nyárnak?


Nem, csak ahogy az ilyenkor lenni szokott, most szünetel a nyár. Majd szeptember közepétôl olyan csodás indián nyarunk lesz, hogy csak na. Akkor majd bepótolhatjuk bringázásügyileg, amit  most elvesztegetünk. És akkor már olyan nagy hôség se lesz.
Fel a fejjel! Nem vagyunk egy trópusi ország, és különbenis, a világ az elsivatagosodás felé halad. Tehát én amondó vagyok: élvezzük, amig lehet!

#38
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Srácok, sikerült összehoznotok megint egy hallatlan velõs topicot!!
Gratula!
Taps!

#39
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Ja, a múltkor sírtatok,hogy nagy a hõõõõség.Hát ez lett a vége. :'(  ;)
Vasárnap mi is tekertünk egész nap de délután már leszakadt az ég de sz@rtunk rá.
Holnaptól király idõ lessz.(megyek dolgozni)

#40
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Nekem is már nagyon elegem van ebbõl a k**** ki****** esõbõl és a multkor nagyon elegem let és kimentem full viharban a közeli erdõbe és nagyon jól éreztem magam akkor de sajnaq utána jött brigyó mosás stb és akkor már nem volt olyan jóóóóó   >:( >:( >:(

Különben tudtátok hogy tegnap a Fekete tenger partján Tornádó Tombolt  :-X :-X