Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idõjárás úgy általában...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
60 hozzászólás a témában

#1
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ma délután nagyon poén volt lemenni, mert állandóan attól paráztam, hogy egy kemény zivatar lesz, és menekülhetek haza, aztán szépen elvonultak a viharfelhõk....
Esetleg valami sáros kép valakinek ???

#2
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
már jó idõ van és a szél se fúj ;D de megszivatm mer 2nap alatt 3* zugta :(

#3
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Na náálunk tegnap óta nem láátam esõt :D
Csak ilyen qrva sötét felhõk vannak, de az adja a feelinget...
És tegnap este jól kiugráltam magam, végre ;D
Szvsz nem fog ez örökké tartani ::)
Úgyhogy lessétek az eget, használjátok ki a száraz perceket...

Opa

#4
vendég__*

vendég__*
  • vendég
zylexy, nyiss egy új topicot "miért utálja a met.hu a bringásokat?" címmel!

#5
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
LeOn: Multkor is mondtad a szerver túlterheltségét, mostanában én is szoktam figyelni a "diagaramot", és tényleg mindig tele van. Most meg már dolgozni kell a hiba elhárításán?? ::) Nem semmi. Mi lesz késõbb.

#6
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
hábazzeg: www.met.hu: "a szerver átmenetileg nem elérhetö, munkatársaink dolgoznak a problémán..."
hogyaza...

#7
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Én már ma is tekertem úgy céltalanul 20-30 km-t.
Végülis nem tragikus a helyzet, inkább hallgassunk lens-re, igaza van!

#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Gyerekek, inkább kövessétek a példámat, és akkor lesz kellemes élményetek is ebben az itéletidônek-kinézô-jól álcázott-hülyeségben: km-órámban ma végösszeg 80km
Útvonal: Szentendre-- föl a Pilisbe a Kakashegyi útra-- le Pilisszentkeresztbe -- föl majd le a Hosszú-hegyen -- Csobánka -- Pomáz --home
És mindeközben a 3 és fél óra alatt csupáncsak Szentendrénél volt egy kis csöpögés, de az is csak olyan, mint amikor egy csecsemônek csöppen ki valami az orrából. Ám a Pilis fölött csüngô felhôk annyira félelmetesnek néztek ki, olyan feketék, hogy még sokáig azt hittem, hogy zuhéba fogok kerülni. És nem! Most már csak a szájuk nagy.(mármint a felhôknek)
Tehát hajrá, holnaptól tessék többet nyeregbe ülni. Bátraké a szerencse.

#9
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
hát tényleg nem esik. De az a baj, hogy az ember nem mer lemenni ilyenkor, mert bármelyik percben zuhoghat.  >:(

#10
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
De még mindig nem esik,és már sikerült eltekernem a videotékáig és vissza délben! ;D
Trainspotting nézés következik.............

#11
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ne nagyon éld bele magd a napsütésbe, mert már nem is süt ;D ja, és tuti, hogy ma is zuhogni fog egy rövid ideig. Aztán tényleg küldjetek be képeket! Ezt nem hülyeségbõl írtam, halálosan komoly!!!!!!  8)

#12
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hehe.
A versenyzõknek sietniük kell,mert nálunk már süt a nap orrba-szájba.Király!!!! 8)Mégis lehet menni tekerni!
De a rendesen felázott utakon még lehet fürdeni,úgyhogy fényképezõ-masinákat elõ!

#13
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
OK: [glow=green,2,300]Ezennel kihírdetem a fotópályázatot![/glow] Aki a legvizesebb, legsárosabb, legszerencsétlenebb képet rakja fel, tényleg kap egy sport szeletet. Majd lens  :-* átadja a szerencsés nyertesnek a következõ BMFT-s találkozón.  :)

#14
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Én inkább be nevezzek mint ,hogy abba hagyjam a cangázást  ;D

Legfeljebb majd vizibiciklizek  ;D



#15
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Viszont sárosabb lejtõkön a bicó mozgása és fékezhetõsége csak a szánkóéhoz hasonlítható,fõként ha V féked van :P (nekem SRAM5)
És annál rosszabb most,ha eláll az esõ,mert a szél meg fúúúúúúúú,és amilyen vizes az ember....Nos,k*rvára lehet cidrizni.
De aki megy,annak soxerencsét,én inkább itthon hawaiiolok 8)Meg lehetne hirdetni egy képversenyt.Aki a legszebb sáros fotóval dobja meg a Fórumot,kaphatna egy Sportszeletet,amiért így elment dagonyázni.

#16
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
És az sem egy utolsó szempont, hogy nincsenek zavaró tényezôk az erdei utakon (lásd túristák, motorosok, kutyák, stb...)  :D
Szóval gyerünk cangázni!  ::)

#17
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Figyelem:
-DH: semmit nem tudsz csinálni, a sz*r murván úgy csúszik a gép, mint a jégpályán. Ha nincs murva az se jó, mert úgyis csúszol, az "ötórás átfutási idõvel rendelkezõ" zivataroktól.
-Freeride: Beton nem jó, tiszta víz, szintén csúszol mint állat, fû nem jó átázott, lucskos az egész. Száradni nincs alkalma semminek. Ugrásnál 20%-al nagyobb az esélye annak, hogy elesel, még ha profi vagy akkor is.
-Országútisok: Nekik sem okoz örömet az idõjárás, még ha a betonnak/aszfaltnak nagyobb esélye is van a felszáradásra, a szél nagyon zavaró tényezõ
-Trekking, egyéb: Hideg van, ami nem túl jó, ha túrázni akar az ember, ha versenyezni az sem jó, mert gyakorlatilag mentõmellény alapviselet (lásd: Németország: Baden-Württemberg, és Bajorország). Jó nálunk még nem ilyen durva a helyzet, de vidéken, már áztak be házak, és a pincéket, mélygarázsokat tuti elönti a víz. A sár alapvetõen nagy gond, akármit is csinál az ember. Tehát jó õszt mindenkinek! Csak akkor leszek nagyon dühös, hogyha októberben lesz kánikula. Mert ki tudja, ezek szerint bármi megtörténhet az idõjárásban. :-/


Szerintem nem gáz az esõ, csak megfelelõ külsõt kell választani (pl Panaracer Spike.....), jól fel kell öltözni, aztán lehet zúgatni. Esõben szerintem nem hogy rosszabb, hanem jobb bringázni, a természet szebb, üdébb, zöldebb, frissebb, lágyabb... jobb :D

#18
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Igaz  ;D
Talán ezért is ülök most a gép elött ;D
Kár,hogy ebben a hónapban már nem nagyon fogok tekerni :(
Ugyanis a hét végén megyek Párizsba ;D
Sulis kirándulás,fincsi....Már most kíváncsi vagyok,mennyi sör fog fogyni... ;)

#19
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
...meg fórumozni.  ;D ;D

#20
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hi all!
Én bolond (a kulcs a Földre esett vala) pár napja elindultam egy déletött bicózni a 3mashatárra,ugyanis akkor éppen nem esett az esõ.Háááát.kb 10 perc alatt olyan vizes olyan vizes lett a ruhám,mintha zuhanyoztam volna,és már éppen kezdtem elfeledni ezt,amico haverok hívtak le Izsákihoz egy kis iszogatásra.Gondoltam,ok,legurulok.Félúton elkezdett esni az esõ,nyamm,erre vártam... :P
Ami még jobb,hogy a Vár elött egy olyan király defektet kaptam,hogy csak na.Semmi nem volt nálam,tolhattam onnan a Speed Metalig (reklám helye) szakadó esõben a bicót,amíg a haverok itták a sörüket a meleg,száraz kocsmában...
Amikor otthon este szétszettem a telót,kb. egy pohárnyi! vizet öntöttem ki belõle. :P
Szóval sztem ilyen idõben csak malmozni lehet... :(