Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

2003-as Boxxer árak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
36 hozzászólás a témában

#21
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Rendelni minden gond nélkül lehet, inkább az a kérdés, hogy levámolják-e, mert ha igen, akkor rá lehet számolni még 30-40%-ot (ÁFA is), és a postaköltség is 30 dolcsinál kezdõdik.
Ja meg kell hozzá egy jobb fajta hitelkártya,amit hajlandóak elfogadni.

#22
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
;D No persze értem én. De azért jól fog mutatni a Ruckusban..  ;) ;) ::)

#23
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Andix

ez még annyira nincs kiforrva, lehet hogy holnap felkelek és asszondom magamnak: Kapdmár be gyaci, meg vagyok én õrülve?!!

#24
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Kiváncsi vagyok, hogy fog mutatni a Boxxer a Ruckusban  ;) ;D ??? .

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bruce: Küldj nekik egy e-mailt hogy a tengerentúlra küldenek-e cuccokat és mennyi a postaköltség.

#26
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
OFF
és az én off kérdésemre valaki tudna válaszolni?


#27
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nekem a Z1-em 127 mm-t "tud" amibõl 19 mm-t csal le a visszakoppanásgátló. (ezt nevezik sokan negativ rugóútnak)

#28
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Szerintem  a Boxxiknál is, mint mindenhol máshol, a negatív rugóúttal együtt kell érteni. Meg le is lehet számolni azt az 1 centit, ami minden villában bennemarad, és csak erös ráhatással lehet belöle kiszedni...  :)

#29
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ha már a supergo.com -nál tartunk...

vki meg tudná mondani, hogy hogyan tudok én onnan rendelni??

vagy ahhoz amerikainak kell lennem??

plíííz

#30
vendég__*

vendég__*
  • vendég
asztat megtuggya nekem mondani valaki tutira, hogy a Boxxereknél írt telóút (152 és 178 ) a negatívval együtt értendõ vagy az csak a pozitív?

#31
vendég__*

vendég__*
  • vendég
itthon úgyis több lesz.

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég

www.supergo.com -on van egy 2003-as Boxxer 670$-ért, lusta vagyok megnézni, hogy ez melyik a 3-ból...
Ja, van Duke is náluk! Ütõs lett az új becsúszószár dizájn !

Sherman villákhoz van már kb. ár ?


basszus az pont a Race ami nekem kéne!!!  a 670della=170ezer FT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#33
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Van, a még nem másfeles fejcsövû lesz kb. 120-130 e pénz, de a "legkisebbet" megkapod már 100 e körül, szvsz megéri, olyan mint a Marzocchi Freeride, de szebb és többet tud.
A Brekout-ot meg olyan 150-160 e körül osztogatják+ a váz ugye...

Opa

#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
õ a race.


 Lama

#35
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
www.supergo.com -on van egy 2003-as Boxxer 670$-ért, lusta vagyok megnézni, hogy ez melyik a 3-ból...
Ja, van Duke is náluk! Ütõs lett az új becsúszószár dizájn !

Sherman villákhoz van már kb. ár ?

#36
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Andrix:Most 2003ban 3 Boxxerünk lesz. A legeslegdrágább extra titán nitrid becsúszószárral etc etc szerintem 400e körül lesz, vagy még több. A legolcsóbb viszont a közember DHsoknak, freeridereknek készül, méghozzá SuperT közeli árral, vagyis szerintem Magyarországon majd 200 egynéhány ezerért lehet hozzájutni. Ez szinte már tuti, hiszen USAonline boltokban már ilyen árakon szórják. Ez az ár jóval több azért, mint az ottani nagyker ár.(Tech 5.oldal Rs topic )

#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
valahol már le voltak írva a fórumon, de képtelen vagyok megtalálni. Ha valaki tuggya hogy mennyibe fognak kb. kerülni a 2003-as boxxerek, akkor írja már ide legyen ojan tesó! engem fõleg a Race verzió érdekõõõõ