Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

2003-as Boxxer árak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
36 hozzászólás a témában

#1
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
..mugy van a masik a ubid.com....  

#2
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
az Ebay jo de altalaban paypal-al mennek a fizetesek nem szeretunk napokat varni a csekk re ..vagy money order-re..es kiderul hogy semmi a vegen .. es akkorra az osszes erdeklodo mashol vette meg a magaet ..

szal az Ebay on vannak jo dolgok de erteni kell a bid eleshez amugy nem sok esely van jo aron venni ....



#3
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ezt a "promocios termek" dolgot honnan veszed?
Akkor miert nem vamolnak??????????????????

vad

#4
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
a vámon sok hülye szokás van...(ku..a kíváncsiaK azok a fiuk)minden csomit felbontanak.... >:((írhatnék példát hogy miket is...)az biztos hogy ha rá íratod hogy"promocios termék"így biztos nem vámolják le....(mennyi telót küldenek igy majd.... ;D ;D)

#5
Toney

Toney

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Hi,
Elnezest de egy kicsit OFF leszek, viszont ahogy elnezem tobbeteket erdekli a netes vasarlas. Sot van akinek meg tapasztalata is van (KillerTom, vadkan?)

Az E bay-es latni neha nagyon vad dolgokat olyan aron hogy az ember szinte azonnal venne egy raklappal az egesz cuccosbol. Viszont oszinten szolva tartok az ilyen vasarlastol, mert hat ugye vam, IFA AFA, tobbiek, es egyaltalan meg abban sem vagyok biztos hogy a fizetest hogyan tudom megoldani.

Ha valakinek van valami hasznalhato otlete, tapasztalata, vagy csak velemenye, pls irja mar meg nekem. Nagyon megkoszonnem!


#6
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Húazannyát! :o ;D

Nem akarok beleszólni, de én megvenném a BoXXert gyaci, de inkább nem szóltam... :-X ::)

#7
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
nem kell parazni en neten veszek majdnem mindent a bicajhoz..es ha kesik a csomag a fedex meg vissza is adja a penzt a csomagert...

#8
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Kosz! :)

#9
vendég__*

vendég__*
  • vendég
vadkan barátom semmi probléma! teljességgel megértelek! ;D ;D

#10
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ja 2 heten belul amugy.. ;D 8)

#11
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás

De aggalyaimat, es vamszakertoi  :-/ tanacsaimat a linkelo uccso oldalan az elobb fejtettem ki..
tessek megnezni!!!


Kedves gyaci!! az latszik, hogy ezt a linkelos dolgot, nem kerested meg!!! :-X
De leirom, megegyszer... mar tobb embernek nemet kellet mondanom... sajnalom!
Ugyanis eleg sok a huho a sajat cuccaim korul is... szoval targytalan....
Jovore talan, ha lesz vizumom, tuti itt leszek nyaron, mar csak, hogy Platekill-re elmehessek egyszer Killerrel... ;D

Egyebkent ezek a cegek megbizhatoak, mar ami a szamlad, csomagod kezeleset illeti. Az mar a tenyleges fogyasztoi tarsadalom, ahol legeslegelso a vevo... es az o elegedettsege mindenekelott...
Szoval nem kell parazni toluk!!

vad

#12
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
meg lehet bízni az e-bizniszben, a faternak számgépet hoztak Dell-iából(fogalmam sincs honnan, asszem norvégia, vagy svédország), és az kicsit több is volt, meg kicsit érzékenyebb is.


#13
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Csak a negatív rugóúthoz: úgy tûnik gyártmányfüggõ, mert a '02 super-t-m gyárilag 170mm, de Kõszegen 175-öt ment le egy csõrösre sikerült letörésen. (tudom, mert még jelölgetem, mennyit tud)
Egyébként a sárga crescentes '01 (kis)Supert-s srác amikor borult a Jánoson, mert olyat csõrözött, az övé majdnem 17-et ment le, úgyhogy bomber örökké.

#14
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Kedves gyaci! megertelek... de nem tennek ilyet...
mondjuk nem is kernek , hanem mondjuk vadkan megvesz, hazavisz sajat cimre, gyaci eljon ,villat megnez, piizt ad erte, villa hazavisz, gyaci boldog... ha nem mukszik akkor vadkan have a RS Boxxer , vadkan elad, kap piizt erte , TOBBET, vadkan boldog...
De aggalyaimat, es vamszakertoi  :-/ tanacsaimat a linkelo uccso oldalan az elobb fejtettem ki..
tessek megnezni!!!

vadkan


kedves vadkan barátom!!! ezenkívül egyetlen kérdésim lenne feléd: MIKOR JÖSSZ HAZA??!!
az álatald felsorolt téma erõsen érdekel, esztet majd bõvebben megbeszéjjük ha végre mindent tudunk a vám-os áfá-s szemétségrõl... :-/



rob:
asztat tûlem kérdeszted? mer én nem igazán bízok meg a kártyás fizuban, eddig mindég utánvétes témakört nyomtam.

#15
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Na hat vazat szallitani az tenyleg szopas...



#16
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hát ja. Én is intéztem volna egy kis üzletet az öcséddel, de hát tudod... ;D

Amúgy egy 24 Le Toy váz lett volna az... 8)

#17
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Kedves gyaci! megertelek... de nem tennek ilyet...
mondjuk nem is kernek , hanem mondjuk vadkan megvesz, hazavisz sajat cimre, gyaci eljon ,villat megnez, piizt ad erte, villa hazavisz, gyaci boldog... ha nem mukszik akkor vadkan have a RS Boxxer , vadkan elad, kap piizt erte , TOBBET, vadkan boldog...
De aggalyaimat, es vamszakertoi  :-/ tanacsaimat a linkelo uccso oldalan az elobb fejtettem ki..
tessek megnezni!!!

vadkan

#18
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
És akkor kártyáról fizeted ki? Milyen kártyát fogadnak el kinnt? Megbízol az e-kereskedelemben?

Csak kérdezem...

#19
vendég__*

vendég__*
  • vendég
az 5let elég vadkan, mer bármennyire szeretném azt hoinni hogy nem, de semmibõl nem tartana zsebre tenni azt a sok pézt....már megbocsáss kedves vadkan, de ijen tekintetben magamban se bíznék meg! ;D

javíccsatok ki ha tévedek, de valami okos monta nekem (de lehet hogy hüje volt ;D), hogy ha elõre kifizeted kártyán a cuccost, amit kûffõdrõ kûddenek, akkor mivel sima szimpla tsomag, ami akármi is lehet már így, ezér nem nyomnak rá különféle tetves dógokat mint a vám meg az IFA izé ÁFA. mongyuk ezt magam se hiszem el így ebben a formában, de valami van benne....

megkérdezem már egy okos külkeres ismerõsõmet egy nagykerben, hogy miként is van ez akkor mostan.
na mer ha esetleg véletlenül így van, ahogy monták nekem, akkor szarok magasról a magyar nagykerre és rendelem meg 1000L amerikából a Boxxer Race-t. az már más kérdés hogy ennyi pénzt egyszerre még csak eccer láttam, mikor megmutatták mennyi is térfogatban az 1,6milla......ahhh...nemsok! ;D

#20
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nekem van egy galád ötletem enek a megoldására...
Itt van ugye a vadkan. Õ ot van USA-ban és ha jól emlékszem azt mondta, hogy õsszel hazajön. Szóval pénz kiutal vadnak, vad megvesz villa, vad hazahoz villa.
Várjuk vad véleményét...  ;)