Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#61
vendég_major13_*

vendég_major13_*
  • vendég
Üdv mindenkinek!

Napokba regisztráltam az oldalra. Szegedi diák vagyok és elhatároztam, hogy megpróbálok belekeveredni a helyi triatlon csapatba. A legnehezebb az országúti bringa beszerzése, amire már egy ideje gyûjtök és lassan elérkeztem arra a pontra, hogy nézelõdjek, kérdezgessek, tanácsok után járjak, hogy segítsenek az ügy elérésében. Még nem jutottam dûlõre, hogy komplett bringát vásároljak, vagy esetleg összerakassak egyet személyre szabottan. Szolnokon a szülõvárosomban van egy kis mûhely, amelynek a vezetõje tudna Hercules alkatrészeket nagykeráron beszerezni. De fogalmam nincs mennyire megbízható ez a márka. Ha esetleg van vkinek tapasztalata Herculessel kapcsolatba szívesen várom az infokat;)

Elõre is köszi.
Major Zoltán

#62
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

Sziasztok!

Itt fórumozok már egy ideje, és még csak be sem mutatkoztam. Szégyen a fejemre :S

De most megpróbálom dióhéjban bepótolni ezt a hiátust... de nem akarom itt foglalni a helyet, készülõfélben van a túrablogom. Azon elolvashattok mindent, lassanként töltöm fel az eddigi leírásokat (és most már legalább lesz egy kis motiváció, hogy húzzak bele) Tényleg nem akartam közzé tenni, amíg nincs teljesen kész...viszont a visszajelzésekbõl meg sokat tanulhatnék... úgyhogy lehet nyugodtan fikázni, csak tényleg vegyétek figyelembe, hogy még nincs kész.

Na de azt ígértem, hogy rövid leszek, úgyhogy szevasztok!

Kovács Tamás


Szevasz druszám!

Kováts tamás
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#63
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
hajrá! :)

#64
PecsiPeter

PecsiPeter

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
sziasztok!
nemrég reggeltem,Pécsi Péter vagyok a Dunakanyarban élek,Vácdukán.
amatõr túrázás,light-os terepezés. Merida HFS XC 900V.
sok év kihagyás(súlyemelés) után most ezerrel megint biciklizés (is).
130ról fogyok visszafelé éppen-jelenleg 104- a cél 90 kiló körül ha sikerül akkor triatlonozás is lesz.
MMMUUUSSSZZZÁÁÁJJJ!!! :D :D :D

#65
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
üdv nálunk!
szép avatar :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#66
kovipetii

kovipetii

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok ! Remélem van még hely a csapatba ? Kicsit magamról .Az Úr 1973.évében születtem. 6 évesen kezdtem kerekezni egy csepel tacskon. Majd 10 évesen kaptam egy universal romet bicajt. 16 évesen vettem egy swincsepel verseny biciklit .20 évesen vettem komoly montit amit elloptak. Aztán volt még egy ösztelós gépem ,de azt nem szerettem ezért eladtam és idén márciusba vettem ezt : most ezzel tekerek :Kellys Bicycles : ArchiveDetail .Bemelegítésként Kispest -Margitsziget - Kispest. És hétvégén megyek az elsõ CM talimra .
Esõ után ropognak a csigák!!!

#67
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
üdv a fórumon!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#68
sentex2121

sentex2121

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!
Kollár Lajos néven törzskönyveztek 1980- ban és szeretek bicajozni. Kicsit késõn tanultam meg hajtani, de attól a naptól fogva nem lehetett elszakítani a legújabb játékomtól. Alföldi gyerek vagyok én, itt érzem magam otthon és emiatt szeretek új helyeket felfedezni, mert hazaérkezni mindig jó!
Ennyi elég is lesz egyenlõre.
sentex21

#69
sentex2121

sentex2121

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szia Csipisz!!
Nagyon tetszik a mottó, amit választottál. Eléggé aktuális lett napjainkban:)
sentex21

#70
Firsh

Firsh

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok!

Én Firsh vagyok 20 éves és a 22. és 11. kerület határán lakom. Kisebb nagyobb megszakításokkal azóta bringázom mióta az eszemet tudom, de igazából tavaly áprilistól álltam rá a dologra 'rendesen'. Tavaly õszig 600km-t mentem, de idén szeretnék kb 2000ret. Aszfalton járok, erdõben nem.. Hegyes völgyes részen lakom, így hozzászoktam az emelkedõkhöz de nem eléggé. Szeretek valakivel menni (ha lenne kivel), de föleg egyedül járom a világot, zenével a fülemben (az hogy mennyire veszélyes azt mindenki döntse el maga, én így szeretek). Ja és köszönöm nagypapámnak, aki megtanított bringázni!

Jó tekerést mindenkinek.
Dél-budai bringástársakat keresek, 15-50km-es utakra, aszfalton, bármerre!

#71
Thomas Kovacs

Thomas Kovacs

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Sziasztok!

Itt fórumozok már egy ideje, és még csak be sem mutatkoztam. Szégyen a fejemre :S

De most megpróbálom dióhéjban bepótolni ezt a hiátust... de nem akarom itt foglalni a helyet, készülõfélben van a túrablogom. Azon elolvashattok mindent, lassanként töltöm fel az eddigi leírásokat (és most már legalább lesz egy kis motiváció, hogy húzzak bele) Tényleg nem akartam közzé tenni, amíg nincs teljesen kész...viszont a visszajelzésekbõl meg sokat tanulhatnék... úgyhogy lehet nyugodtan fikázni, csak tényleg vegyétek figyelembe, hogy még nincs kész.

Na de azt ígértem, hogy rövid leszek, úgyhogy szevasztok!

Kovács Tamás

#72
Csipisz_

Csipisz_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.517 hozzászólás
Jesszasz, most vettem észre, hogy van ilyen topik......Hála szép, új felületnek?! :D

<--------A legelterjedtebb nevem ez,a másik Nyüsti István.82'-es széria vagyok, amióta az eszemet tudom, vannak kerekeim, és teljesen magaménak érzem a kerékpározást.Télen-nyáron, mindenhol (kivéve víz alatt.....) ahol csak lehet, tekerek.Gyalogtúrán kegyetlenül esetlen tudok lenni......
Korábban nehézipari gépek felújításával foglalkozó cégnél dolgoztam, itt elsajátítottam egy rakás dolgot, amit csak képes voltam, megtanultam.Marok, esztergálok, csiszolok, festek, robbantok:D hegesztek...ez épp illik a szokásaimhoz.Mindent szét kell szednem, és nem nyugszom míg össze nem rakom.....ezt a szenvedélyemet kamatoztathatom újabban kerékpárszerelõként.
Ezenkívül szeretek rajzolni, olvasni, fõleg klasszikus sci-fi irodalmat, szeretem a jó zenét (mûfajtól függetlenül) és tisztelem az õszinte embereket.
Leginkább a hegyvidéki tekergéseket szeretem, de Debreceni lakos lévén az év nagy részében be kell érnem új hóbortommal, a fixizéssel.Hogy ezeket a napokat színesítsem, néha közösségi alleycat-összeröffenéseket is szervezek, amibõl jó kis hagyomány lesz itt a Debreceni társaságban szép lassan.

http://skidmark.blog.hu/
"Ostobákkal ne bocsátkozz konfliktusba,mert lesüllyedsz az õ szintjükre és legyõznek a rutinjukkal."


#73
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Hi!

A becsületes nevem Horváth Attila és 19 éves leszek idén. Zalaegerszegen lakom.
Örülök,hogy rátaláltam erre a remek kis fórumra, sok érdekes dolgot olvastam itt.
Régebben bringázgattam noname tescobikeokkal, de most gondoltam veszek egy normális bringát. Caprine Forest lett a nyertes, ma vettem meg.

gratulálunk hozzá, használd egészséggel!
üdv a fórumon!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#74
ZS3NI

ZS3NI

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hi!

A becsületes nevem Horváth Attila és 19 éves leszek idén. Zalaegerszegen lakom.
Örülök,hogy rátaláltam erre a remek kis fórumra, sok érdekes dolgot olvastam itt.
Régebben bringázgattam noname tescobikeokkal, de most gondoltam veszek egy normális bringát. Caprine Forest lett a nyertes, ma vettem meg. :)

#75
jasa

jasa

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Igyekezni fogok, de lehet hogy inkább síelõ fórumra illik majd, nem kerékpárosra. Jelenleg nagyon havasnak néz ki a jövõ...:mad:

(Sajnos Baki Ádám kolléga eddig még nem válaszolt az érdeklõdésemre :icon_cry: )

#76
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A koppenhágai útról élménybeszámoló nélkül "vissza ne gyere"! :D
Kellemes és hasznos idõtöltést itt a fórumon!

Üdvözlöm a Társulatot új belépõként. 55 éves vagyok Veszprémbõl, 14 éve bringázom "újra", ezalatt kb.25 ezret tekertem le, mostanában arányaiban kicsit kevesebbet. (Nagyrészt egy Schwinn-Csepel trekking nyergében, de van "száguldozáshoz" egy õsrégi országuti KTM is, átalakítva fékváltósra. Ritkán egy kis hegyi kanyargás is elõfordul, kölcsön MTB-vel).

Illendõ bemutatkozás után a kér(d)ésem a következõ:
Tud-e valaki bármilyen gyakorlatias tájékoztatást, információt adni koppenhágai kerékpározással, közlekedéssel kapcsolatban ?
A családomtól egy 4 napos február végi koppenhágai utazást kaptam karácsonyi ajándékul. :=)))) Ha az idõjárás megengedi szeretnék minél többet bringával közlekedni a városban és a közvetlen környéken (gondolom 30-40 km távolság még belefér). A gépet nyilván helyben bérelném.
Minden segítséget, esetleges tapasztalatot, információ forrást a legkedvezõbb bérlettel, a közlekedési lehetõségekkel kapcsolatban elõre is köszönök.
(Úgy tudom hogy Koppenhága "kerékpáros-Paradicsom", de hogy ez mit jelent a gyakorlatban, nos errõl szeretnék informálódni.)

Elnézést hogy a kérdést is ide írtam, de még járatlan vagyok itt, és nem találtam e különleges, ritka témának jobban megfelelõ topikot.
Elõre is köszönöm , ha válaszoltok. :=)))


"In idem flumen bis non descendimus"

#77
jasa

jasa

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
NAGYON KÖSZÖNÖM a szíves fogadtatást, és a segítséget !
- megnéztem a képeket és úgy tûnik Koppenhága tényleg bringás város ! Feltétlenül megkeresem Baki Ádámot.
- egyenlõre még csak ismerkedek itt a fórummal, rengeteg minden van, eltart egy ideig mire átlátom :) (autós és maxirobogós fórumot is figyelek, az idõ meg véges.....)
- köszi az invitálást a régiós topicra. Én igazából az "senior amateur" (csak módjával....) kategóriába tartozom, koromat és képességemet tekintve, de évi 2-3 gurulás azért belefér (Balatonkör, Bakony-100, egyéb kisebbek)

#78
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Üdvözlöm a Társulatot új belépõként. 55 éves vagyok Veszprémbõl, 14 éve bringázom "újra", ezalatt kb.25 ezret tekertem le, mostanában arányaiban kicsit kevesebbet.

nézz be a Lokálpatrióták ide! -> Bakony-Balaton riders topicba.
itt vannak a helyiek - Veszprém.
tavasztól folyamatosan szoktak túrákat csinálni, esetleg érdemes csatlakozni hozzájuk, jó kis társaság ;)

üdv a köreinkben! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#79
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
[FONT=Arial]a MTB Rider címû könyv szerzõje, Baki "Pixel" Ádám járt Koppenhágában, errõl itt van egy galériája:

http://www.pbase.com/exseven/cphbybike

elérni pedig ha más nem, talán a blogján megadott címen tudod:

http://notwo.org/ada...09/07/email.png

#80
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
pl.: http://www.pbase.com/exseven/cphbybike