Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#41
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Igen, egy Abus Bordo 6000-est használok.


akkor nagyon helyes :)

#42
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Sziasztok :)


Like, ez stilus volt :) Udv

#43
James Lavelle

James Lavelle

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

üdv itt.
ugye van megfelelõ lakatod ha közlekedsz is vele? (U vagy vastag láncos)


Igen, egy Abus Bordo 6000-est használok.

#44
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
üdv itt.
ugye van megfelelõ lakatod ha közlekedsz is vele? (U vagy vastag láncos)

#45
James Lavelle

James Lavelle

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

szia! :)
de azért e "bemutatkozás" topicban ennél többet illik még igy elsõre is ;)


Jogos! Biztos csak szégyenlõs voltam :)
Na mindegy Bp-i vagyok, mindig is szerettem bringázni, de az elmúlt hónapokban alakult át ez imádattá, vagy valamilyen arra emlékeztetõ dologra....
Sokáig egy régi Montana montim volt, aztán õsszel vettem egy nagyon szép, régi puch club országútit. Nagyon szerettem, de egy kicsit kényelmetlen volt, plusz kellett volna jó pár dolgot cserélgetni, amihez se kedvem se felkészültségem, így kötöttem ki végül jelenlegi szerelmemnél, egy Mongoose Crossway 250 09-es gépnél. Persze vannak sokkal komolyabb bringák, de erre volt keret és jelenleg 100%-is meg vagyok vele elégedve . Kényelmes, gyors, könnyen kezelhetõ. Imádom.
Jelenleg ahova csak tehetem biciklivel megyek, szinte már bûntudatom van, ha autózom (azért az Ikeából nehéz lenne komóddal hazabringzni:D).
Ami a leginkább foglalkoztat most, hogy hogyan fogom bírni a hideget, ez lesz az elsõ szezonom bringán télen, legalábbis amit terveim szerint fõleg bringán abszolválok. Most is folyik a téli felszerelés beszerzése (elsõsorban jégeralsó és tsai...), úgy vettem észre, hogy itt sok hasznos dolgot lehet olvasni a fórumon, ezért is csatlakoztam.

#46
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Sziasztok :)

szia! :)
de azért e "bemutatkozás" topicban ennél többet illik még igy elsõre is ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#47
James Lavelle

James Lavelle

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok :)

#48
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szia kedves újonnan regisztrált mindenki, örülünk, hogy itt vagytok!
jó fórumozást, kellemes idõtöltést, és a szabályok betartását kívánjuk!
a moderátor team nevében:
rob

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#49
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Haligali!
Városi hobbi kerékpáros hírében állok. Nem értek a biciklikhez, csak tekerem õket. :)


:) - némely CM-es egyedeknek szoktam emlegetni: nem vagyok kerékpáros, csak biciklivel közlekedek. :)

#50
knya91

knya91

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
sziasztok, segítséget szeretnék kérni váz témában, eladnám az enyém, de még csak hasonlót se találtam sehol,így nem tudom mégis milyen fajta. Ha valaki úgy érzi tud segíteni, jelezzen, és küldöm a képet a bringáról.

#51
Vikkancs

Vikkancs

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Haligali!
Városi hobbi kerékpáros hírében állok. Nem értek a biciklikhez, csak tekerem õket. :)

#52
Szylkoo

Szylkoo

    vendég

  • fórumtag
  • 65 hozzászólás
Hali!95-ben megvettem elsõ Mountainbike action Hungary magazinját amiben megláttam egy schwinn csepel blackwood montit stxes szettel,egybõl beleszerettem és meg is vettem.Utánna volt még magellánom,heavy toolsom és most egy gepida asgard prom.Idén kezdtem el maratonozni ami jó dolog:cool2:

#53
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Üdv!

Egy 17 éves srác vagyok. Egerben születtem, de egy ideje Kecskeméten lakom.
Szívesen mennék hegyekbe is, de itt csak síkon tudok tekerni. Napi szinten 25 km körül tekerek, városban és két város között.
Egy átépített egysebességes Merida Matts Miamival járok immáron ötödik éve. Régebben BMX-eztem, birkóztam, teniszeztem, golfoztam, mostanában pedig a kerékpározás mellett erõemeléssel foglalkozom.

#54
pauly

pauly

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Sziasztok!

Pár hónapja olvasgatom a fórumot,azóta mióta eldöntöttem hogy 15 év után ismét biciklizni kéne :P Sok hasznos tanácsot kaptam és olvastam itt a biciklivásárlással kapcsolatban is.Zoli vagyok,29 éves,debrecenben lakok.Most hogy megint van egy normális biciklim,ahova csak lehet biciklivel megyek,nagyon megtetszett megint a biciklizés,el is felejtettem hogy milyen jó,meg arra is jó hogy leadjak egy kis felesleget.
Amúgy egy Kross Crow Steppen-re esett a választásom,nem egy hú de komoly gép,de eddig megvagyok vele elégedve végülis.Direkt egy kis olcsó cross gépet vettem,mert nem akartam rá sokat költeni,de már látom hogy nem fogom olcsón megúszni,már így is sokkal több mindent vettem hozzá,meg cseréltem le mint amennyit eredetileg akartam :P

#55
echopeti

echopeti

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Ezért mondom, hogy majd jövõre és most kell elkezdeni rá edzeni

#56
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
az nem piskóta azért.:D ilyen haverom nekem is van, aki egy adott tempóban a Világegyetembõl is kitekerne, de amint tempót kell váltani, már halott...:):D

#57
echopeti

echopeti

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
szerencsére van egy úgymond társam aki egész jól teker néha nézek is, hogy hogy bír ennyit olyan átlaggal lenyomni na de jó a húzóerõ így lehet is fejlõdni.egyébként a nyári balaton egy teszt lesz a jövõ nyári túránkhoz.ha minden jól meg Monaco lesz az úticél :D

#58
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

most igyekszem minden nap ráedzeni a nyári Balaton körbe tekerésre.


ha kitartó vagy és nem zavar, hogy nem érzed a segged, akkor simán meglesz az.hajrá:) (egy veled azonos erõsségû társ hasznos, nem olyan unalmas a dolog) nekem tavaly kicsivel 10 óra alatt volt meg, sok pihenõvel meg egy kellemes ebéddel. 230 km-t mondott minden leírás, de 230-nál még csak Füred elõtt voltam. onnan még a kiindulási hely - Almádi túlsó vége- egy jó 20 km. se pénz, se kaja, vizet is csak a benzinkútban kértem - hazaestem, eldõltem bringástól a fûben, és pihentem egy negyed órát.:D

#59
echopeti

echopeti

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Dankó Péter vagyok lassan 20 éves egyetemista.Debreceni egyetemre járok mint építész és mindemellett debreceni lakos vagyok.Elég régóta kerékpározok már.Elõször még csak persze sima keróval túrázgattunk a haverokkal aztán általános 8-ban vettem egy triál bicajt.3-4 évig triáloztam több kevesebb sikerrel.Egyik évben összes kupafutamon részt vettem senior kategóriában ahol pl. szegeden 4. lettem.Utána jött a váltás, vettem egy Peugeot Tourmalet bicajt és most igyekszem minden nap ráedzeni a nyári Balaton körbe tekerésre.Critical Mass-on majdnem mindig ott vagyok persze Debrecenben.Remélem majd pár emberrel azért összefutunk.Na cs!

#60
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Sziasztok!

Szakács Miklós vagyok, 24 éves egyetemista. Budapesten lakom, hétköznap a Ferencvárosban, hétvégén Újbudán. Nem tegnap regisztráltam a fórumon, a profilom szerint 2001.08.17-én pontosan... Jó pár évvel ezelõtt részt vettem az elsõ "Fekete tekerés" bringás felvonulás szervezésében, amin ugyan csak pár százan voltak, de talán a késõbbi Critical Mass egyik elõfutára volt.
Azért mutatkozom be mégis most, mert az elmúlt 4-5 évet sajnos bringátlanul töltöttem és most jutottam oda, hogy vegyek egyet és visszatérjek! :) Bringáim idõrendben: Magellan Polaris, Magellan Polar-X, Magellan Tucana, Magellan Serpens és most: SPECIALIZED HR COMP. Remélem minél többet találkozunk az utakon és az erdõkben!
Üdv:
Mojlepque