Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fórumtársak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
62 hozzászólás a témában

#41
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Pont holnap lezs egy éve hogy regisztráltam magam ezen a forumon és még nem vagyok PM! >:(

#42
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ehhh.. tényleg mostanában szaporodtak el az ilyen magatartású egyedek... De szept 1.-töl sztem még többen lesznek. Hajrá sulinet!

El kell mondjam, hogy mikor regisztráltam magam, akkor én is irígyen néztem a megtisztelö jelzöket, amiket elérhetetlennek tartottam, és csendes vágyódással aludtam el minden este, hogy a mai 4 hozzászólásommal vajon mikor fogom elérni a büvös 100at...  ::) Korunk ifjusága azonban nem ül babérjain, hanem tesz azért, hogy neve alatt ott díszelegjen az a bizonyos Phorumus Maximus cím. De milyen áron? Olyanon, hogy közben figyelmeztetik, priviznek, e-maileznek neki, de Ö kitartó. Meg tudja csinálni. Az a nyomorult 500 post nem is olyan sok. Menni fog egy hét alatt... harcosak ifjaink, talán ez figyelmeztetés, hogy a jövö az övüké, a mi idönk (lassúkezüeké) már lejárt. Ki fogunk halni, mint anno a dínók tették.  :'(

#43
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
végeredményben igaza van Jorusnak... ha nem látszódna a hozzászólásaink száma, egyik-másik "fórumtársunk" nem azzal kezdené fórumos"létét", hogy fossa az új sokatmondó és lényeges topicokat illetve egy szavas hozzászólásokat, csak hogy Õ is mielõbb 1000hozzászólást elérjen...

Tény, hogy szomorú látvány ez, ahhoz képest, mint amikor még tavaly pár százan voltunk itt, és a fórumáltal generált "kitüntetések" ténylegesen "megérdemelten" adódtak...

Az is tény, hogy 99%ban a problémás "egyedek" életkora nem éri el a 18at, IQszintjük pedig a foguk számát...

szomorú...

Na mind1... Harcolunk tovább a sötét oldal ellen, míg erõnk kitart! 8)
Csõváz és hátszél...
Joghurt legyen Veletek!
Paraferee voltam

#44
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szerintem az lenne a megoldás, ha megszüntetnénk a csillagokat és a hozzászólások számlálását. Tulajdonképpen kit érdekel, hogy ki, hányszor szólt hozzá?! Én szívesen lemondok róluk, csak ezt a szép, piros kis képet szeretném megtartani itt a nevem alatt.

#45
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Ha a fórumba regisztráláskor egy IQ tesztet is ki kéne tölteni, nem lenne ennyi gáz...

Amúgy figyeljétek meg, hogy csak a tizenegy-két évesek szórakoznak ekkora baromságokkal. Még nem láttam olyat, hogy egy 30 éves csákóka munka után elkezdni gyûjteni a csillagjait. Aztán otthon majd mutogatja az asszonynak: "né' má' ma 48at sikerült szereznem!! höhö...." Szóval ez nem megy. Ilyen komolytalanul nem lehet csinálni, nem erre való ez a fórum. És a tököm tele van ezekkel a csomó s.gg hozzászólásokkal... Nyit az ember egy akármilyen topicot, mert mondjuk kíváncsi valamire, mert mondjuk éppen vásárlás elõtt áll, és akkor bemennem emberek és ugatják, hogy 'nem tudom'. Meg hogy 'passz'. Vagy esetleg 'ez jó kérdés!'. Miért kell ilyeneket beírni?? Miért ne lehetne, hogy csak az írjon, akinek valóban fogalma van arról??

Most abbahagyom, asszem beveszek vmi nyugtatót :P

BRUCE
u.i.remélem az iskolák elindulásával nem a 8 évesek száma fog nõni... ::)

#46
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ezennel ünnepélyesen felajánlom az összes csillagomat azoknak akik csak a csillagok miatt irogatnak!!! gonolok itt elsõsorban most magellana-ra és a hülye fejére!

Egy csepp kiegészítés: ML-nek is szivesen adnék!

#47
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
És íme itt a következõ, aki magellana névre hallgat. Miért jó az egyeseknek, hogy rombolnak egy fórumot, egy közösséget?? Remélem mielöbb kizárják!

#48
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
szevasztok!
én nem úgy vettem észre, hogy csak egy-pár ember játsza ezt a 'najó adok érte egy ezrest!' dumát, hanem akár 10-20-an is nyomják a hülyeséget...
úgyanez megy a tech-ben is. nem értem miért nem élik ki magukat az irc-n vagy hasonló fórumokon. aki nem olvassa naponta a bikemag fórumot, annak kurva idegesítõ ez az egész.

grrr

#49
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
...volt... :-X

#50
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Most õszintén! Ez a srác nálam is brutálabb... :-/

#51
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
És én pont tegnap nem voltam itt... ehh... kimaradni a legnagyobb buliból...

#52
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás

Akkor csak annyit mondok, hogy amikor még mûködöt a Kínál, akkor én 114 hozzászólással láttam a porontyot, és aznap kezdte...


:o :o :o
Ehhez kepest Berci szukszavu szuz volt......

#53
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Hát, meg kell mondjam, én egy óvatos hangvételü levelet írtam a srácnak(?), hogy ha így folytatja, elöbb-utóbb kib*sszák innen, mint macskát szarni.
A válasz tömör és velös: Kinyalhatom. (Slussz passz)

No comment

#54
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Ismét bebízonyítottad fityisz, hogy van stílusod. ::)

#55
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Bringaboltot csupa használt szarból? Ehh... Ha vki boltot akar akkor kicsivel komolyabb mint ez a srác. Szerintem az userét direkt erre hozta létre: Alkusz, alsó sorban mes Slussz passz.

#56
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Az egyik topicban azt írta, hogy bringaboltot akar nyitni és ahhoz akar felhalmozni némi készletet : /
Talán így van, de akkor is elég durván adja elõ magát ...

fish

#57
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Akkor csak annyit mondok, hogy amikor még mûködöt a Kínál, akkor én 114 hozzászólással láttam a porontyot, és aznap kezdte...

#58
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Fityisz! szep meccset akarunk, lassu kivegzest!  ;)
(ja a stilusod meg megvan, nyugi)
Bar az adminok valszeg mar kiraktak a szuret anelkul, hogy en is talakoztam volna vele :-/

vad

#59
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
fityisz2:Szerencséd van, lerobbant a Kínál, így nem találkozhatsz vele, egyenlõre.
Különös ismertetõjele:Ha valamit 15 ezer-ért árulnak (lehet az egy mázsa krumpli is) akkor õ 3 ezerért akarja ( ::)) megvenni. Mint egy debil óvodás (bár ez sértõ az ovisokra nézve).
Pter

#60
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Darton, hogy érted azt, hogy "volt stílusom"?  ezek szerint úgy érzed, hogy változtam, vagy csak egyszerüen már nem figyelsz? ehhhh

Amúgy berci aranyos kis csákó volt, tuti ha életbe csinálná ezt akkor megállítanám benne a bökõt.

És most ki ez az új arc? Merre találom?