Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fórumtársak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
62 hozzászólás a témában

#21
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
az lenne a legjobb ha zOrg osztaná a csillagokat, de szvsz az is legalább olyan jó lenne, ha nem lenne egy árva csillag sem.

#22
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az értékelõs rendszer súlyozza, hogy ki kit értékel, nem tudom milyen módszerrel. Tartok tõle, hogy akinek sok hozzászólása van, annak többet ér a szava. És akkor ugyanott lennénk...

#23
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
szerintem se idõkorlát se semmi nem kell!!!

(köszi Andix :-*)

#24
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Szvsz nem lenne túl értelmes dolog bevezetni azt,hogy egymást osztályozzuk.Nem hiszem,hogy nagggyon sokkal csökkennének a hozzászólások.
Meg így már télleg semmi értelme nem lenne a csillagoknak,hiszen egy haveri társaság egymás közt osztana,mint pedofil a cukorkát,no meg a "problémás" egyedek több regisztrációt készítenének maguknak,hogy az egekbe magasztalják az írásaikat.(1 Isten van,aki három személy;tbert1,tbert2,tbert3 ;D)
Az idõkorlát jó 5let,hogy csak x hónap után lehet megkapni az y csillagot.

#25
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
még mielõtt lerobbant a kínál cserél, be - be néztem egy két témába, ami érdekelt, és szinte kivétel nélkül találkozam ugyanazokkal az emberkékkel, akik kommentáltak mindent hírdetést  ;D sajna nem tudok példát linkelni, mert a régi lerobbant, bár lehet hogy az újban is sok van ... de itt most nem arra gondolok, amikor pl eladó egy mittoménmilyen fasza dolog, és elkezdenek róla beszélni ( normális okok miatt, nem azért hogy mindenki tudja hogy õk mennyire szeretnének egy olyat , stb ... ), vagy Andix gépe, hanem amikor egy - két cucchhoz odaírják, hogy az milyen faszán néz ki ( mintha mindneki más vak lenne és nem látná ) , " mikor lesz nekem ilyenem... " stb  ááá most eléggé belegabajodtam, de talán ti is észrevettétek és tudjátok mire gondolok , mindenesetre nekem legalább jókedvet okoztak  ;D
egyébként ezt is érdemes megnézni :http://www.bikemagaz...870139&start=60
keressétek maceee üzenetét !
az szerintem, ha egymást osztályoznánk annyiból szerintem is elõnyös lenne, hogy akkor értenék, hogy a hozzászólásaik számával nem érhetnek el semmit, ( na persze í]gy sem érhetnek el semmi pozitívat, csak így nem értik )viszont ha normálisan viselkednek, azzal igen , és akkor normálisan viselkednének ... és béke lenne ... mindörökre ... úgylegyen  :-X

#26
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Õszintén szóval veled semmi különös gond nem volt azért.. ;)

#27
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
nem tudom, én kezdtem visszafogni hozzászólásaimat az utóbbi idõben mert kicsit furán hangzott az, hogy "hozzászólás vadász" vagyok!!!! igazábol nem azért irok a forumba, mert kiváltképp csak okosodni, szeretnék, hanem azért is, mert barátokat ismerõsöket lehet "gyûjteni"!!! nem tudom, azért jobban körül kell nézni a topic-okba, hogy mikor kezdeményeztem én baromságokról dumálást!!! ezzel nem akarok senkit sem megsérteni, de ezt el kellett mondjam!! (egyébként hozzá kell tenni, hogy nem csak az számít, hogy ki milyen idõ óta van fenn a fórumon, hanem az is, hogy milyen gyakran tudja azt látogatni!!! nekem pl. korlátlan internetem van és sokszor eléggé ráérõs vagyok és akkor szoktam irogatni a forumba)


egy példa

na de mindegy!!! (remélem érthetõ voltam)



#28
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Kala!  tudod, akinek nem inge.....

Ok,nem is akarok ilyen szabásut hordani ;D ;D
Részemrõl letudva minden kérédses dolog...
Jó Fórumozást!
Ugye mindenki hazaért mostanra?Jó buli volt!

#29
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
vagy eccerüen csinájjunk valahol egy másik YaBB-os forumot, persze jol elrejtve, nehogy a sok kis pöttöm megtalálja... ;D ;D ;D
persze csak vitzelek na... ;D

#30
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Kala!  tudod, akinek nem inge.....  úgy tapasztalom, aki nem hülye, nincs is baszogatva, lásd: Stormbringer, Shaun_Palmer (ki tudja hol a faszban van?), vagy éppen Te sem.

#31
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
vázzeg nem vagyok röpke 3 hétig  ;D és mik történnek???  ::)  nyugi itt vagyok, már nem lesz több gond  ;D

#32
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ok,de azért kérek mindenkit,hogy ne tekintsen minden fiatalt tbertalannak,vagy bármi ilyesminek.
És egy kis türelmet,emberek!Zylexy is hogy moderálódott.15 nap elõnye volt hozzám képest,és mégis 400zal több hozzászólása van,de mostanában sokkal,khm,megfontoltabban szól hozzá a témákhoz.Elfogyott a kezdeti lendület ;D ,no meg a pár privát...De mind1,nemtom,mi baja volt mindenkinek vele...Annyira nem zavaró,mint pl ez a Magellana.
Amúgy nincs BKV-s a családban.10 éve KALA a nickem,még a tanárok is annak hívnak,de neten nem szeretem használni,itt KALAIUS vagyok.Persze,nincs nagy különbség,de vhogy nekem számít,hogy IRL kala,interneten meg kalaius.




#33
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Szerintem meg tök mind1.. Ez az egymást értékeljük is hülyeség > mert a kis gyerkõcök össze-vissza pontoznának... Legjobb, ha tényleg eltelt idõ + hozzászólás alapján lenne ez. De simán felesleges is akár az egész.

#34
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A megoldás a HWSW Fórumának átvétele ! /Szerintem!/ Számolja a hozzászólásokat, DE a csillagokat az emberek adják egymásnak, vagyis van egy "Fórumtag minõsítése" gomb, ahol 1-5-ig lehet pontozni az illetõ megnyilvánulásait.

#35
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
rob: mert Te olyan vagizós vagy.

Kalauis: (ennek most van valami köze ahhoz, hogy kalauz? csakmert nekem folyton az ugrik be....  :-X)
Nem azzal van a baj, ha valaki fiatal, hanem azzal, ha valaki éretlenül viselkedik. Ha látom, hogy újabb "okos" fórumtársunk született, akkor rákattintok az adatlapjára. És akkor vagy azt  látom, hogy 13 éves, vagy a balladai homály fedi életkorát. Ami elgondolkodtató...  ::)

#36
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Én még Téged is megelõztelek L.CS. (mondjuk csak ebben  ::)), az én regisztrációm 2 héttel korábbi. Bibibíííí.

Kezdünk ezzel vagizni? :)

És én nem mondok le a nagy nehezen megszerzett csillagaimról, amit tökéletesen kiérdemeltem!  ;)

#37
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hali!
Jajj,de gyorsan változik a divat...Most az a jó,ha minél kevesebb csillagod van? :) :)
Amúgy egy szavazat Jorus véleménye mellett.Ki nem sz*rja le,hogy vkinek hány csillaga van,úgyis az a lényeg,hogy mit ír.De ne szídjátok ám a 18 éven aluliakat,csak azért,mert ti már öregek vagytok!! ;DÉn 16 vagyok,és cseppet sem érzem magam hülyének.Nayo,csak néha ;)Szóval nem általánosítani,kérem!
KALA (aki télleg 16,és nem 8 vagy éppen 21)

#38
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Én szinén lemondok, hogy bebizonyítsam, hogy nem a csillagok miatt van sok hozzászólásom, nyugodtan leszedhetitek!

#39
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
én is lemondok a csillagokról, ha azon múlik. én meg 1év 2hónapja. 8)

#40
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nemá' vazz! Én is augusztus 30-án regisztrálódtam... pszichedelikus...