Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit akar a Nép egy kerékpárbolttól? :)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
228 hozzászólás a témában

#41
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Távol álljon tõlem hogy leszóljam a remek 5letet de szerény véleményem szerint az Ikeja nem is anyira óócsó', én a jó multkorában vettem ott két valamilyen növényfélét, hááááááát könnyitett az erszényen rendesen és utána mint a kettö ki is pusztult ahogy illik, pedig át is ültettem meg kapott mindenféle növénytáplló tápszerfélét. Ezután az Obi barkácsárúházba szereztem be az elöbbiek pótlására két növényzetet, na ezek még élnek és az áruk kábé a fel az ikeja féle növényeknek.
Na csak ennyit szerettem volna hozzátenni a növénytani témához, de szerintem ovatosan bánjatok a gazokkal mert a SzabóZé vegetáriánus mivoltjából kiindulva még a végén lelegeli azokat :)
KAKTUSZ foreva' !!!!!!!!!
zSombor[ka]


#42
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Leon irta vala:

"az IKEA-ba bagóé osztanak mindenféle gyomot, sztem onnan hozzatok néminéhány pálmafákokat!"

A tippet kosz, jovo heten megnezzuk... :) Most hetvegen Kiscell... :)

"és a SzabóZé rohambilijébe is ûtetünk vmi kaktuszt OK? ;D ;D ;D"

Hmm, megszentsegtelenitened az 1923-ban viselt FOSZAB-os sisakjat? :) Fiatalsaganak utolso emleket? :) :) :)

TRrau

#43
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
az IKEA-ba bagóé osztanak mindenféle gyomot, sztem onnan hozzatok néminéhány pálmafákokat! és a SzabóZé rohambilijébe is ûtetünk vmi kaktuszt OK? ;D ;D ;D

#44
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Nah, jelentkezem, kerek engedelyt meghunyaszkodni... :)

Az utobbi heten kicsit megsokasodtak a dolgok, kozben Bogarat is veszek (73-as, idosebb, mint en... :) ), de a lenyeg: megynitottunk! :)

Egyelore v1.0, azaz pl. van klubsarok, de asztal es gep (meg UPC, ha nem megy csodbe) jovo heten lesz, fotelok mar vannak. Ki kellene talalni a belso dekoraciot is, meg a novenyzet kerdese is egeto... :)  Szoval lehet jonni, kivancsiskodni a Hegedus Gyula u 27/A ala... :)

Trau

#45
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hhhhhhhúúúúúúúúaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Ezt a tíz oldalt végigolvasni! K*rvasokáigtartott, (két részletben történt) és azaz izé a dologba, hogy közbe lefutott itt egy csomó téma, amihez akkor kellett volna hozzápofázkodnom. Nomind1. Ja, és még csak annyit, hogy régen röhögtem ennyit...

A lényeg.: (azon kívül, hogy ragaggyon a béjeg) Mivel most írok ide elõször, most írom le nektek, hogy nagyon-nagyon szorítok, hogy ez a kezdeményezés sikeres és életképes legyen, sõtmitöbb, példaértékû. Nem én vagyok itt az egyetlen, aki föl tudna sorolni boltokat, amire azt mondja, hogy soha nem m1 oda többet. Pedig én mondössze 3(!) BP.-i boltban voltam.

Javaslatok: legyenek katalógusok!!! (ezerrel) A legjobb példa erre a BIKE Workshop. (nem csak a legújabbak). Többen írták, és én is írom, hogy ha bem1ek, akkor ne itt is csak Meridát meg Magellánt lássak má', meraznemolyanjó. Tudom, hogy a nagykerek, mega "kisország vagyunk", de próbáljatok nyitni az ismeretlen felé. (magyarul: forgalmazzatok Tomac, Litespeed, Brooklyn Machine Works és ehhez hasonló tömegtermékeket, jó?)

A honlap elég kúl, linkgyûjteményemet, ami egyre bõvül, nagyon szívesen rendelkezésetekre bocsájtom, a netezõ pajtások nyálcsorgatását elõidézendõ.

Most ennyi jut a zeszembe, majd jövök még(reszkessetek) és osztom az észt!

peace & love

#46
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Azt a középsõ számomra szakmai maszlagot egyáltalán nem is értem, azt is irhattad volna hogy : igen. vagy esetleg : nem!!! de neked kell itt szaktudományosan elmagyarázni :)
Trau, ez akkor most nem-et jelent????

zSombor[ka]

#47
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor[ka] irta vala:

"ötletemvaaan, bár igaz nem teljesen a sajátom mert a Gagyival ötöltük ki ketten fésztufész antiinteraktív. natehát az ötlet hogy mi lenne ha egy vebkamera követné a bolt életét?? na?? gondoljatok bele az milyen jó is volna, pl bringás srácok rátévedve a honlapra rögtön a boltban "találnák" magukat"

Ez teljesen jo otlet, ha megcsinaljuk es eszreveszik, azonnal kivagnak minket a szolgaltato halozatabol. Ugyanis nem szabad szervert uzemeltetni, es a streaming video nem kis savszelesseget fog le... :)

De ha fizikailag megoldhato, megoldjuk... :) Legalabb szemmel tudom majd tartani oket... :)

Trau

#48
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Leon irta vala:

"te Trau! a Gagyi szolt, hogy mostanában nagyon keveset látni téged a boltban és ez már mégiscsak hallatlan, éshogyezt irjam be ide a forumra is..."

Mar megkapta erte melto bunteteset. En dolgozok, keresem a penzt, ezek meg lenn magnoznak meg bohockodnak... :)

"ÉS NE LÉPJ A CSEMPE SZÉLÉRE!!!!  ;D ;D ;D"

Mar megkotott a csemperagaszto... ;)

Trau

#49
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor[ka] uvoltotte vala:

"Víííí ár d csámpiooooooooon.......................!"

Komam, ccsendhaboritasert meg kozbotranyokozasert meg majd engem csunkan le, mint ugyvezetot, ugye?! :)

"rosszul viselem hogy lebotfülüztek :)"

Faj az igazsag? :)

Trau

#50
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Coldhead irta vala:

"Én is fontosnak tartom a sokféleséget."

Viragozzek minden virag... © Mao Ce Tung :)

"Régebben jártam egy boltba de ott mindíg csak ugyanazon "tõrõl" származó árukészlet volt. Komolyan nem hiszem, hogy ma budapestei boltok fele olyan mint egy élõ Velotrade katalógus, eszed-nem eszed nem kapsz mást."

Hmm, a dologgal szamos problema van, melyet kis orszag leven elegge nehezkes megoldani. Azert igyekszunk mindent megoldani, amit meglehet... :)

"Végül a Balázzsal a Pro-bikeba összerakattam egy jó gépet."

"Nezem, mi ez a csorges-zorges, b+, hat jott b+ a cseszlovak gyerek, b+, Nec-caz-ezerrel, b+!" © Gyik Balazs (ha egyre gondolunk)

"A lényeg - tényleg jó lenne egy olyan bolt ahol sok minden van. Ha nem is raktáron, de ha neten megrendelhetõ és bemegyek az nagyon tuti lenne."

Hiaba rendeled meg tolunk neten, ha _nalunk_ nincsen es a nagykerben vagy mas forrasbol sincsen... :) A netre csak azt tudjuk majd kirakni, ami nalunk van, hiszen azt tudjuk odaadni, ha bejossz erte... :)

"És jó lenne ha nem mindíg ugyanazokat lehetne csak választani (pl.: országutira csak shi(t)mano). Kíváncsi vagyok. És szurkolok nektek is nekünk is..."

Hmm, orszagutiban SzaboZe koma a nyero... :) Ilyen cuccokert majd ot lehet abajgatni. :)

A szurkolast komolyan koszonjuk... :)

Trau

#51
zSomborka

zSomborka

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
ötletemvaaan, bár igaz nem teljesen a sajátom mert a Gagyival ötöltük ki ketten fésztufész antiinteraktív. natehát az ötlet hogy mi lenne ha egy vebkamera követné a bolt életét?? na?? gondoljatok bele az milyen jó is volna, pl bringás srácok rátévedve a honlapra rögtön a boltban "találnák" magukat

-Te nézd már egy bringabol!!!
-Hú ez baromi jó, nézd azt az alakot látszik rajta hogy baromira ért a bringákhoz!!
-Ja, nnagyon laza!!
-Lefogadom még bendzsózni is tud!
-Ördögöd van koma, már pedzegeti is a húrokat!
-Na nyomás oda ezt nem hagynám ki!!!
-Gyerünk!!!!
(persze ez az az életkép volt mikor én érkeztem a boltba "vizitelni") :)

Na mit szoltok a remekbe sikeredett ötlethez kedves illetékesek?? (Trau ez neked szólt!!!!!!)

zSombor[ka]

#52
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
te Trau! a Gagyi szolt, hogy mostanában nagyon keveset látni téged a boltban és ez már mégiscsak hallatlan, éshogyezt irjam be ide a forumra is... ÉS NE LÉPJ A CSEMPE SZÉLÉRE!!!!  ;D ;D ;D

#53
zSomborka

zSomborka

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
én is szurkolok, és ezért eléneklem hogy:

Víííí ár d csámpiooooooooon.......................!

rosszul viselem hogy lebotfülüztek :)

#54
Coldhead

Coldhead

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Én is fontosnak tartom a sokféleséget. Régebben jártam egy boltba de ott mindíg csak ugyanazon "tõrõl" származó árukészlet volt. Komolyan nem hiszem, hogy ma budapestei boltok fele olyan mint egy élõ Velotrade katalógus, eszed-nem eszed nem kapsz mást. Végül a Balázzsal a Pro-bikeba összerakattam egy jó gépet. A lényeg - tényleg jó lenne egy olyan bolt ahol sok minden van. Ha nem is raktáron, de ha neten megrendelhetõ és bemegyek az nagyon tuti lenne. És jó lenne ha nem mindíg ugyanazokat lehetne csak választani (pl.: országutira csak shi(t)mano). Kíváncsi vagyok. És szurkolok nektek is nekünk is...

#55
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

kiscsango irta vala:

"Na, ma voltam lenn, oszt se mérleg, se slick gumi. :-/"

Ejj, ha tetszett volna kerni... :) Mondjuk odaadtuk volna, heh? :) Merthogy van... :)

"Tartsatok slicket+1.5-ös mudot,+ ilyeneket."

Hmm, mivel most mentek el a komuvesek, most tudunk csak keszletezni... :) Ha azonban szol valaki, igy is hozunk nekije... :) "Nema gyereknek anyja sem tud kavet fozni..."

Trau

#56
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Na, ma voltam lenn, oszt se mérleg, se slick gumi. :-/
Tartsatok slicket+1.5-ös mudot,+ ilyeneket.

#57
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Miiiii??!! botfüüül???. ezthallgasd:
Jutka átusott a folyóóóóón, elvitteafényképéét inenna házbóóóóóól...............
Méghogy botfül!! :)

#58
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

zSombor[ka] irta vala:

"hát én inkább bendzsóznék, miközben almalevet szürcsölök, szívószállal!! :)"

Vegul is a te botfuleddel teljesen mindegy, mit nyekergetsz... :)

Trau

#59
zSomborka

zSomborka

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
hát én inkább bendzsóznék, miközben almalevet szürcsölök, szívószállal!! :)

#60
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Helyes. ;)