Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit akar a Nép egy kerékpárbolttól? :)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
228 hozzászólás a témában

#221
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Lehet, hogy hülyén hangzik, de kimondom.
Legyen mérleg a boltban! Nekem, mint gramm mániás CC-snek örök gond az alkatrészek tömegének megtudakolása. Ez leegyszerûsítené a problémát.

#222
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Sziasztok!

Én csak egyet szeretnék kérni: [glow=red,2,300]NAGYKERFÜGGETLENSÉGET[/glow]

Ez alatt azt értem, hogy ha kell valami recerugós támpöcök a zágergyûrûtávtartóbütyökmerevítõm alá, akkor tudjatok hozni.

üdv, lcs

#223
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Nagyon fajin a biker pub ötlet. Tényleg elkéne már egy törzshely. Osztán legyen még valami fajin bringatároló ahova ki lehet majd kötni a paripákat amíg lenyomunk pár sört  ;) . Amennyiben még nem olvastad úgy nézd meg a "kedvenc boltom" topicot ahol már eléggé kiveséztük a témát. Ha ismered a Gazdag Gyurit (az ifjabbat) úgy megadhatnád az e-mail -jét.

#224
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A Major által felvetett ötlet nagyon király. Örülnék végre egy boltnak, ahol nem csak arra az öt percre megyek be, amíg megveszem az alkatrészt, vagy elhozom a binyót. Ami a kínálatot illeti, ezt nyilván fel lehet mérni különféle módszerekkel, de ehhez nyilván jobban értetek, mint én. Ami - szerintem - a legfontosabb, az a kiszolgálás. Pl sose fikázzátok a betérõk bicóját, ha kérdése van egy alkatrészrõl, akkor ne azt mondjátok, hogy ááá, az szar...(...) CANCELLED by Jorus (...)

#225
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
ASZTA!!!!  ;D

Alig hogy hazaértem és felmegyek a fórumra kit látok itt ? ? ? Ugyan azt az arcot akivel egy pár perce dumáltam a ProCrossban!!!  ;D
ÜDVÖZÖLLEK!!!!  :D

A boltról annyit, hogy amit elmondtál a Pro-ban az nagyon kirlyul hangzott!!!
Nemtom mekkroa lessz a helyiség, de nagyon nagyon álat lenne ha lenne egy kis buli sarok vagy galéria(esetleg segítünk megépíteni ;) )!!! Kõne pár pamlag, em jó nagy párnák oszt itt töltené a sok bringás fáratt napjainak nem tekerhetõ részét!!!
Konkrátabban ide járnánk nem kocsmába!!!  ;D
Meg van itten a BMFT (BikeMag Fórum Team) ami már egyre több lelket számláló jóhangulatú kis hobbi csapat! Lassan lesz honlapunk is, meg elõbb utóbb talán egyesület is leszünk!!! SZÓVAL lehetne ez a BMFT törzshelye!!! (Ez élbõl 35 törzsvendég!) Kpnánk kis kedveznényt és akár a csapatpólóra is felírjuk a bót nevé!!!  ;D
Ilyesmik....

Mit szósz ? ? ?  :)

#226
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
TRAU?!

Tod mennyit vettem régen PC-x-et( azé a Bikemag jobb ;D ;))!

Naszóval szerintem is jó az Sram, és legyen naggyon olcsó! ;D
És áruljatok Sunn-t, meg Magura-t, és a többit ti is eldönthetitek ;D ;)

Aztán okosan! ;D


Nolan




#227
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Jííííííhááááá Trau!!!! Micsoda arcok vannak itt.....  ;D ;D PCX rulez....  8)
Úristen micsoda artzok...Na tárgyra térve:
- Hol lesz a bolt?
- Lesz-e biker pub integrálva a boltba?  ;D
- Remélem ilyen (PCXes múlt...) társaság majd korrekt, naprakész, és minden,>> rulez honlappal fog rendelkezni. EZ FONTOS! Legyen jó, naprakész honlapotok majd.
- A szokásos cuccokon felül SRAM mindenképpen legyen.

Andix

#228
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Ha lehetne kérni, két számítógépezetet és aki lenyomja a tulajt kvék kettõbe az kap 10% engedményt  8)

konkrétabban teljes sram választékot, és jamis bringákat is szivesen látnék
elfogadható árakat és év végi nagy leértékeléseket  ;D

egyelõre ennyi

ja és sok sikert ! mármint nektek a bolthoz ;)

b

#229
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Mivel SzabóZé és Fehér "White" Gagyi komámmal saját kerékpáros bûnbarlangot fogunk nyitni, ha ezért mindenkit agyon kell csapnom a területileg illetékes Önkormányzaton (hmm, parkolóhely-megváltás a kerékpárbolthoz, masfélmillió HUF/db , ezt mondjuk nem értem, ide kerékpárral járnak a vevõk, annak meg nem kell parkoló), akkor is, szeretnénk tudni, mit kíván a Nép? :) Hozzátenném, hogy azért körülbelül negyven szekérderék ötletünk van, csak mivel ez Budapest legjobb boltja lesz, úgy véljük, Ti így együtt nálunk sokkal okosabbak vagytok.
Naszóval: mit szeretnétek? A kíváncsiságunk õszinte, akár ide, akár magánlevélbe is várom a T. Úri Közönség ötleteit. Ja, ingyen citromos tea lesz, az már biztos, merthát nyáron ugye meleg van, aki meg teker, az szomjas lesz. :)
Magamról mintegy bemutatkozásképp csak annyit, hogy Trautmann Balázs a becsületes nevem, úgy öt éáve tekergészek, anno volt egy PC_X Klub, amit csináltam (aki ott járt, tudja, milyen látvány, mikor Indián kempel Quake II.-ben... :) ), jelenleg három kerékpárral rendelkezem, két Wheeler merevfenekû meg egy alu trekking városi futárbringának.
Defektmentes tekerést...

Trau