Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit akar a Nép egy kerékpárbolttól? :)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
228 hozzászólás a témában

#1
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Nem abban a stilusban utazom, kösz. :)
Tud vki vmit az aktuális ott fellelhetõ alkatrészekrõl? (nem sûrûn járok pesten...)

#2
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
van bizományi tehát elvileg bármit..
mondjuk Junior-T-t egy ezresért ne keress ;)

#3
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Miket lehet ott kifogni? Vannak jó dolgok? :)

#4
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
az utcáról lefelé nyílik egy ilyen alagsori/pinceszerû helységbe ;)

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Budapest XIII. ker. Hegedüs Gyula u. 27/a
270-1077

#6
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Gyerekek! Hol van ez a Luongo bót pontosan? Én végigolvastam a topikot, de biz isten nem tudom.

#7
dbvzr

dbvzr

    új vendég

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
nekem meg a fékkarom: az is bizis volt

ettõl függetlenül egy weboldal jó volna, mármint egy mûködõ


#8
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
tõletek van az XT háccsóváltóm az a régesrégi ;)

ezer hála érte

#9
dbvzr

dbvzr

    új vendég

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
A netsite már mûködik az van rajta hogy :


www.luongo.hu, biciklista oldal lesz itt, esgyebkent is UNDER CONSTRUCTION!


;D

#10
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Én azért már várnám a netsiteot..

#11
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
HoppáHoppá! :o

Mivel még csak most tértem be errefelé, ezért el vagyok maradva picit, de behoztam nagy hirtelen és át is olvastam az egész topic-ot.
Mit is mondhatnék? Meg vagyok hatódva. :'( Olyan nagyon, hogy most kivételesen még ékezetet is használok (aki ismer, az tudja hogy ez nálam milyen nagy szó). Kb. azt látom, ahogy igenis minden boltnak hozzá kellene állni a dolgokhoz, és ha a leírtak (nem a kérések, hanem a beígért dolgok) csak fele megvalósul, akkor azt hiszem megvan a törzshelyem.
És hogy miért pityergek? Az a három betû nekem sokat jelent ám, nagyon sokat. Én még azok közé tartozom, akik annak idején szentírásként olvasták az ilyen számgépes magazinok lapjait (hát igen, azért be kell vallanom, hogy pár guru meg cov is figyelt a polcomon, ezért most ne kövezz meg Trau, please ;D ). Aki ezt átélte, az tudja mirõl beszélek. A maiak már nem ugyanazok.
Mivel szerintem mindent leírtak az elõzõ emberkék amit említeni tudnék ezért nagyon sok javaslatom nincs is most. Majd ha láttam a boltot meg fõleg a honlapot, akkor lehet hogy beugrik még pár dolog. Esetleg egy végleges (vagy inkább jelenleg aktuális) nyitvatartásra lennék még kíváncsi, de ha más nem megkérdezem a boltban pár napon belül.  
Ja és fõleg nagyon gratula az ötlethez meg az eddigi fejleményekhez !!!

#12
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
sokmindent ;D mindenféle vázakat, fasza felniket meg jó sok más cuccot. az eladók ne legeyenek balfaszok, amit kér az ember azt kell ajanlani

#13
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Dear Trau!
Ilyen nincs!!!Micsoda meglepetés ért a topikokat böngészve!Elsõnek X-klub,most meg bringabót?A régi játékokat nyúzva eszembe jut még az újság-és a repkedés! :)Retaliator,JointSF,Red Baron.Emléxel még ezekre?
ÖÖÖ.Mit is lehetne még hozzátenni ennyi okos tanácshoz...Nos,jó lenne egy nagyon profi honlap,amiben a jobb használt árú is szerepel,lehetõleg az állapotának az ismertetésével.
Acco kell egy nagyon király szerelõ,aki most hagyta ott a Tour-os cangák bütykölését,mert unta,hogy csak outikkal foglalkozhat... :)
Jó lenne,ha az otthon tunningolókat is ellátnátok.Legyenek bicós könyvek,és nagyon király lenne,ha lehetne ott tanulni vki ásztól a szerelést.Meg lehessen venni turkálóból mindig kellõ cuccot,pl csavar,nipli,küllõ,bowden,belsõfolt.
Meg bicós szakszerszámok is kellenek sztem sok embernek,akár speciálisabbak is,pl.X cég x telójához.
Jól jön vki hozzáértõ zseni (lehetõleg versenyzõ :) ),
aki ad infot a cuccokról a hétvégi bikereknek,pl. nekem.
NO MEG LEGYEN NAGY VÁLASZTÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kész bicók a köv. márkákból;Magellan,Mongúz,Kelly's,Merida,Shwinn,
Kona.+mindenki gondolja ide a kedvencét.
Hirtelen ennyi jut eszembe.
Soxerencsét,ha már a fele megvalósul a kívánságoknak,akkor nagyon jó hely lesz!


#14
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szeva Trau!!

Na mivan, elfelejtetted a nevedet  :D vagy megint telibe kaptál egy járdaszigetet???  ;D ejnyebejnye zöldtea  ;D

zSombor[ka]

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Napsugarast!

zolle uirta vala:

"Végigolvasgattam a topicot, üdvözlöm Trau elvtársat, én is nagy PC-Xes voltam ... bla ..."

Nah megegy veteran... :)

"Ez a turi dolog érdekelne igazán, meg azok a spéci dolgok, amiknek NINCS magyar képviseletük, vagy boltjuk vagy mittomén. Ezek a cuccok nagykerben sincsenek?"

Ha nincs magyarorszagi nagykereskedelmi kepviselete, akkor nem nagyon van a hagyomanyos csepeli nagykerekben a cuccos. Pl. Fort vazat is masik uton szereztunk, annak sincs magyar kepviselete... :) A turkaloban meg vannak mindenfele dolgok, fel XT-fektol kezdve valtokarokig, hasznalt agyakig mindenfele gizmo... :)

Trau

#16
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Napsugarast!

tamaskaa irta vala:

"okés, akkor egy év múlva visszanézek..."

Akar hamarabb is lehet... :)

"Ja, van egy haverom, aki elég régóta van a sportban, és mikor mondtam neki, hogy voltunk a Luongo-ban, akkor azt mondta, hogy: Hol? Az már bezárt! Tehát vannak itt vidéken emberek, akik még emlékeznek a dicsõ elõdre... Tessék hát méltónak maradni!"

Igyekszunk, igyekszunk... :) Eddig allitolag sikerrel... :)

"(ezalatt azt értem, hogy mikor fogtok már Litespeed vázakat aggatni a falra?)"

Az azert meg odebb van... :)

"Megaztán nem ártana kicsit keményebben promocionálni a boltot, ha többen tudnák, hogy van egy ilyen király bolt a közelükben, biztos le is mennének többen..."

Jelenleg a PR-keret a legkisebb, elsosorban az arucikk-bovites a cel... :) Azert egyre terjed a hir, ugyhogy allunk a rohamok ele... :)

Trau
A Konqueror monnyon le... :)

#17
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
okés, akkor egy év múlva visszanézek... Ja, van egy haverom, aki elég régóta van a sportban, és mikor mondtam neki, hogy voltunk a Luongo-ban, akkor azt mondta, hogy: Hol? Az már bezárt! Tehát vannak itt vidéken emberek, akik még emlékeznek a dicsõ elõdre... Tessék hát méltónak maradni! (ezalatt azt értem, hogy mikor fogtok már Litespeed vázakat aggatni a falra?) Megaztán nem ártana kicsit keményebben promocionálni a boltot, ha többen tudnák, hogy van egy ilyen király bolt a közelükben, biztos le is mennének többen...

#18
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Végigolvasgattam a topicot, üdvözlöm Trau elvtársat, én is nagy PC-Xes voltam ... bla ...
Ez a turi dolog érdekelne igazán, meg azok a spéci dolgok, amiknek NINCS magyar képviseletük, vagy boltjuk vagy mittomén. Ezek a cuccok nagykerben sincsenek?

#19
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

tamaskaa irta vala:

"Nnnnna! Voltunk családiasan testületileg (rob meg én) A BOLTban. Vettünk is egy-egy Zéegyest merazjó."

Az enyem volt, szerettem... ;)

"A Bolt 1ébként siráj, kúl a klubsarok, csakhát ugye látszik, hogy még most kezdõdött a dolog, és kicsit kevés a cucc. De HAJRÁ!!!"

Hmm, egy ev mulva be sem ferunk... ;)

TRau

#20
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Nnnnna! Voltunk családiasan testületileg (rob meg én) A BOLTban. Vettünk is egy-egy Zéegyest merazjó. A Bolt 1ébként siráj, kúl a klubsarok, csakhát ugye látszik, hogy még most kezdõdött a dolog, és kicsit kevés a cucc. De HAJRÁ!!!