Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

garancia :: azaz mit csinálunk a hibás cuccokkal?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
52 hozzászólás a témában

#21
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Vettem áprilisban egy Magellan Trial Light vázat, erre 3 hónap gari van elvileg, na valamikor júliusban észrevettem , hogy el van repedve a váltópapucs alatt a váz. Vazz. Viszem egybõl vissza a boltba. Srác mondja, hogy megkérdezi mi legyen és csak utána vigyem vissza. Megkérdezte és azt mondták meghegesztik. El is vitték, de mondta hogy valami lemezt akartak odakókányolni ezért azt mondta, hogy csak szimplán hegesszék meg, ha meg elenged kicserélik a vázat. Mondanom se kell a hegesztés kb. 3 napot bírt. Errõl az egészrõl még azt kell tudni, hogy csekének nincsenek már Triál cserevázai ezért "megcsinálják". Ami vázat kaptam az is a boltban volt már így kb. az országban én vagyok az egyetlen, akinek mostanság kicserélték a vázát. Elsõsorban a boltnak köszönhetem, hogy most van új vázam, ha máshol vettem volna, most bizti még szívok azzal a vázzal. A bolt a Hunyadi u. ban található!  ;D

Sekee

#22
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás

Mondtam volna, hogy küld vissza Te magad, de lehet, hogy abból a pénzbõl már egy új bukóra is futná.


Nyugodtan kuld vissza , ott van....................
[kavaras torolve]

Az egyetlen problema lehet, hogy ezt csak hitelkartya/bankkartya-an kereztul lehet... ez igy ellenorzott banki tarnzaction... mashogy tuti nem...

vad

#23
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Igazad van ..!

jahh arrol van szo hogy a buko arra van hogy megvedjen esesnel .. ami remelhetoleg nem tortenik meg ..de ha buktazol az elso evben a trek kicsereli neked  ingyen .. lehetseges hogy buksz egyet es nem latszik nyoma .. akkor is csomagold be es kuld el a trek bicycle hoz /nem utan vetellel ! / Ird le pontosan mi tortent a bukasnal ...Ok kuldenek neked egy ujat amint megkapjak a csomagod ..  

#24
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
persze az egész dolog csak költõi kérdésként ötlött már fel bennem.



#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ez szerintem jellemzi az összes magyarországi forgalmazót. Igaz nem tudom, hogy milyen szerzõdésben állhatnak a gyárral.............

Mondtam volna, hogy küld vissza Te magad, de lehet, hogy abból a pénzbõl már egy új bukóra is futná.

#26
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
azért van nem

rohadt rabló


#27
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
de miért nem küldi vissza a forgalmazó???



#28
graphy

graphy

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

;D   ;D   ;D



#29
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
akkor a nella szopjon le


#30
graphy

graphy

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Sped:

Nem volt szerencséd azzal a telóval! Én ugyanilyen bringát vettem mint Te, igaz egy két dolgot upgradeltem rajta és nem bántam meg! Pl. a teló maradt, és semmi baja sincsen!! Az igaz, ha nagyon komoly cc-re szánod magad, akkor már a 100.000-es  kategóriát kell megcéloznod, de a legtöbb bringásnak szerintem ez jó!

Melyik üzletben vetted? Ahol én vettem, borzasztóan rendesek voltak, tényleg csak dícsérni tudom õket! Azóta is mindent ott vettem meg, kivéve a pumpámat, ezzel rá is faragtam, de hát mindegy!

A Nellát, ha lehet hagyjátok ki, szinte mindenkit átvernek, aki ott vásárol! >:( >:(

Egy-két ismerõsömet már átvágták, a váztól a komplett bringáig! De hát sajna õk az egyedüli TREK nagyker!

#31
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hézagos az angol tudásom de lássuk felfogtam-e,

Csak egy éves koráig cserélik ki.
És küld vissza a megörzött csomagolásában a Gyárnak.

Jól értelmezem?

#32
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
Helmet Crash replacement policy

/érted?/

The purpose of purchasing a helmet is to help protect you in case you are involved in a crash .hopefully that will not happen, however, if you crash within the first year of ownership, TREK WILL REPLACE YOUR HELMET AT NO CHARGE./érted?/Should you crash and hit your helmeted head, even if the helemt does not appear damaged, box it up and send it back to us at TREK Bicycle , postage prepaid.Please include a complete description of what happened. We will send you a NEW helmet when we receive your chrased one.


mostmár fel bírod fogni?


#33
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
country voltakepp nem ertem mit is kerdezel .. ha a trek ...azt mondja, bar ebben ketelkedem .. nem masolnad be pontosan mit is ir az a csodaceg a sisakodrol..??

#34
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
azt nem értem hogy most ezzel kinek válaszoltál?


a trek sisak papirjain rajta van hogy ha összetöröd õk azt kicserélik.

errõl szól a kérdés. de nem hiszem hogy ez olyan újdonság volna.

viszont ha mao.n bárhová bemegyek ezzel a szöveggel akkor kiröhögnek.

ezzel komoly erkölcsi esetleg anyagi kárt okozva a fent említett cégnek.

tehát ??


#35
vendég__*

vendég__*
  • vendég
jah, lényegében az ütés energiáját van hivatva elnyelni, ha nagy az ütés akkor úgy, hogy eltörik, ez teljesen normális dolog. Sõõt több gyártó felhívja a figyelmet, hogy ha esel és a bukót is ütés éri akkor cseréld le, akár látszik rajta törés/repedés akár nem.
És az is tény, hogy a bukó anyaga is "öregszik", vagyis már egy egy éves bukó sem véd úgy mint egy vadiúj. és azt is egy buksi dobozán olvastam, hogy két év után ajálja a gyár a cserét, az elöregedés miatt.

#36
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
na aljunk meg egy szora!  egy jo sisak az egy esest bir ki .. sot ha valaki nagyot zakozik fejre is edemes cserelni ..

szal ugy is vannak csinalva hogy jobban odavered akkor torik, epp ez a lenyege azert van .. pontosabban igy ved !...



#37
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
Valójában pont arról van szó hogy egy csomó /jó, néhány/ márka jelen esetben TREK aki így hírdeti magát persze nem itthon, hogy ha jól perecelsz akkor küld a forgalmazóhoz az meg majd kicseréli neked.
de azért még majd elõkeresem a dobozt meg a papírokat.

ja sisakról beszélek


#38
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Na de várjatok egy kicsit: Ha a sisakot rendeltetésszerûen használod, tehát védelemnek, akkor elvileg ki kéne, hogy cseréljék, ha elestél, és eltört, nem? Ezt már meg akartam kérdezni én is.
Mert akkor mi másra vonatkozna a garancia ???
Arra esetleg, hogy a használattól, mondjuk megkopott a belseje, és darabokban van a belsõ szivacs, vagy mittomén mi. De akkor az is már a rendeltetésszerû használattól van/lehet, mondjuk egy többéves példánynál.

#39
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
hat nem ilyen durvan county ..de valami ilyesmirol van szo..


de a torott sisak mitol torott.?? azert olyannal ne bombazd oket hogy elestel es kettetort a sisak .. :)

#40
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
Akkor ezek szerint írjak a gyártónak hogy bassza le az itthoni forgalmazót mert nem cseréli a törött sisakot?
??? ???