Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

garancia :: azaz mit csinálunk a hibás cuccokkal?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
52 hozzászólás a témában

#1
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

egy több mint tíz éves hozzászólásra kérdezel rá? :D

És priviben kaptam is választ...



#2
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

Itt illik bolt nevet említeni, ahol garancia helyett elhajtottak? Vagy melyik a topicja?



#3
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.867 hozzászólás
egy több mint tíz éves hozzászólásra kérdezel rá? :D

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#4
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

A Nellát, ha lehet hagyjátok ki, szinte mindenkit átvernek, aki ott vásárol! >:( >:(

Egy-két ismerõsömet már átvágták, a váztól a komplett bringáig!

Ez mit jelent?

#5
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sziasztok!
Van egy polar cs600x érvényes garival 2014 márciusáig, menet közben fogta magát és eltört az egyik rögzítõ láb ami a foglalatban volt (utóbbit nyílván nehéz/lehetetlen lesz bizonyítani, de ettõl még ez történt), felhívtam ma a hivatalos Polar szervizt, ahol közölték velem, hogy sorry, de nincs garancia erre, õk csak a kijelzõvel meg a belsõ elektronikára vállalnak garanciát. A dolog érdekessége, hogy a nemzetközi polar fórumban maga az egyik polaros admin írta még korábban, egy hasonló esetben ( ott a felhasználó maga törte el egy ügyes ki és beszerelés során), hogy érvényes garancia esetén, a ktsgeket a polar állja.
Létezik, hogy a Polar eltérõ módon törõdik az usa beli vásárlóival mint a vele kontinensileg megegyezõ uniós polgárral? Ez csak magyar jogrendszerbeli anomália? Hova lehet ilyenkor fordulni? Írtam a nemzetközi fórumba, ugyanoda ahol a Polaros moderátor írta hogy nyugi ez ingyen lesz, írtam egy feedback igényt a gyártónak, de hát õk elég messze vannak úgy sejtem...

itt a link: Polar Forum - View Single Post - Breaking Mount Tabs on CS600
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#6
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Ezt jól megfogalmaztad.
"Ride today, heal tomorrow"

#7
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
ennek fuss neki mégegyszer.

#8
Lau14

Lau14

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
szia, hallod nem tudom, h hol van a nagyker :D tudnál ebben segíteni??:D köszcs ;)

#9
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

nagyon hülye vagyok én ehhez de mi az a login??? ???

#10
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hé adminok! most akkor mégis lehet beírkálni login nélkül?  ??? ??? ???

#11
vendég__*

vendég__*
  • vendég
vidd vissza szegény pedált és ha szerencséd van nem hajtanak el a francba.
de garancia általában addig van a cuccokra amig elérsz vele a kijáratig.

#12
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
ügyeskezû hegesztõ: Silvesán Máriusz lásd: hirdetés a bikemag piactéren

#13
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Tanácsot szeretnék kérni! Nemrégiben vettem egy Haro platformpedált, 6000 forint volt, bazinagy(bazinehéz  :( ) , pedálonként 20 szegecs. A probléma ott kezdõdik, hogy a pedál rendeltetésszerû használatból kifolyólag, egyszercsak kiszállt 1 szegecs a foglalatból. Na gondoltam, van otthon bõven(gyári, a pedálhoz adták!), rakunk bele. Csakhogy: a szegecs "beleesett" (!) a foglalatba!
Most akkor mi van, a több irányú terheléstõl, ki-be lötyögött, és kitágult a menet? Ezt nem értem, ráadásul, nem is egy Noname szart vettem. Most akkor mit csináljak? Vigyem vissza a boltba? Ott erre mit fognak mondani?  :-[
(Ja egyébként most tartok a harmadik kiesett szegecsnél, és egyáltalán nem zúzom a pedált  :'( )

#14
Turbo_G.Pityu

Turbo_G.Pityu

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Óvakodjatok a PEUGEOT bolttól a Lajos utcában!A Colombus Brain csöves acél vázam frankón megrepedt a nyeregcsõ és a támvilla találkozásánál, és még nem volt 1 éves! Mindez még márciusban történt , és természetesen meglátogattam a boltot ,ahol Rizzo mester megnyugtatott ,hogy nem balesetveszélyes ,használjam nyugodtan.Hát persze hogy kurvára megnyugodtam, elvégre a prospektusban nyugodtan leírják hogy 25év a gari!Két hónappal késõbb megint bementem mert a repedés lassan ,de biztosan nõvöget, akkor a fõnök úr is bentvolt,és rögtön mondta ,hogy persze hogy kicserélik, és majd értesítenek! Kb egy hónapja odacsörögtem,hogy mi a nyû van? Hát csereváz még nincs,de van BH váz, ha fizetek valamit ,adnak egy olyat. OK, mondom ,megnézem. Bebicikliztem a kis varrásmentén repedt bringámmal Gyömrõröl, a boltban meg mondja a fõnök úr hogy jah hát azt eladták. Fasza csávók mi? Most várom hogy a repedés törés legyen,aztán megheggesztetem valahol, addig is reménykedem hogy nem állok fejre a törés miatt.

Ha tudtok valahol egy ügyeskezü heggesztõ mûvészt ,írjatok nekem!!!!

                      Üdv:G.Pityu

#15
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Hal,

tegnap kérdeztem egy boltban és a következõket tudtam meg:: Míg a Cratoni több esést is kibír apró horpadásokkal a MET egybõ hasad, viszont ha bemutatod, akkor a következõ MET bukódból 35% engedményt kapsz.
Osszunk, szorozzunk, mennyit akarunk esni.. OFF: Amúgy meg MANGO olcsóbb és könyebb is a Cratoninál..

ON::cAb

#16
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Ja, és a MET-ek a legszigorubb biztonsági teszteken is átmennek, olyanon, amin pl. pár cratoni modell megbukott.

#17
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Hi!
A MET kínál a sisakjaira ún. baleseti garanciát:

"Ha a MET bukósisakod kerékpáros baleset következtében sérült a vásárlás idõpontjától nem több mint három éven belül, a MET kicseréli neked egy alacsonyabb díj fejében.

Hogy hozzájuthass az új cserélt sisakhoz, kérjük vedd fel a kapcsolatot az Avex Kft-vel. Itt megtudhatod a feltételeit és az árát az új sisakodnak. Szükségünk van viszont a sérült sisakra, a vásárlást igazoló számlára, és a balesetet részletesen leíró levélre (súlyos baleset esetén nem szükséges)

A sérült sisakod kicserélésre kerül arra a modellre ami árban, méretben és színben a legközelebb áll az eredetihez, az akkori termékskálán"

http://www.hauser.hu/met/index.php

#18
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Figy, szerintem sisakra kevesek adnak, adhatnak garanciát. Hiszen az akkor "jó", ha összetörik. Hiszen azzal nyeli el az energiát, hogy elhasad. Így nem a fejed hasad. Vagyis sisak egy esésig véd, aztán újat kell venni. Elõször én sem értettem a logikát, de aztán meglett. Szóval törésre azért nincs gari, mert az a rendeltetésszerû mûködése. Azzal védi az életed, hogy ketté (hárommá) repül szét.
Azért a teszteléssel óvatosan!

Üdv::cAb

#19
graphy

graphy

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

A bukónál vajon csak a TREK-re igaz??

A Cratoni-ról mit tudtok?

#20
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
vad nekavarj !!

a" postage prepaid" ebben az esetben  nem azt jelenti hogy OK fizetik neked a posta dijat .
Neked kell elore fizetned amit te kuldesz  !! ..az az nem utanvetellel kell elkuldened..