Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló törés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
467 hozzászólás a témában

#441
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Részvétem!!!
Szerintem ha nem anyaghiba vagy szériahiba volt akkor azért ismerjük el, hogy ez inkább egy agresszívabb CC teló, nem DJ.

#442
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
menj be az obuda bringába, ott is van egy törött mozo, haverom is tört egyet, nem tudom ezt ismételni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#443
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Lor:  Bocs, de nem volt egyertelmu, hogy mire gondolsz. Igy mar ertheto, hogy mire irtad.
Egyetertek!!!


#444
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Részvétem és aztán mihamarabbi gyógyulást....
De ha MOZO d lett volna az a b*szott nagy azzal nem jártál volna így!!
hát nem de?
vagy ha lett volna egy full face bukód..
dirtboy

#445
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
igen epp ezert irtam. mert az 2mm nem nagy valami ha mar 1.5 lehetne overebb is. ez nem nagy fejlodes (2mm). tehat kb egy velemenyen vagyunk!

#446
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Te elolvastad ezt:  ???

Attol, hogy 32-es a becsuszo, meg nem feltetlenul erosebb. ha mondjuk gyengebb anyagot, vagy kisebb falvastagsagot alkalmaznak, akkor kitorolheted vele a s*gged. Persze nem azt mondom, hogy a Sherman szar, hanem azt, hogy meg senki nem latta eloben, mondjuk 1 eves hasznalat utan.... es meg sorolhatnam.



#447
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
sherman becsuszo 32mm
marzocchi 30mm
nekem volt egy manitou sx elrepedt a fekhid. nemtom, hogy a guszti a 200-as tarcsaval vagy egy dirt bukas miatt de elrepedt es kesz. csak en hál istennek meg usztam egy kisebb boka ficammal!
valahol vigyaznak ram es remelem ratok is!!!

#448
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, es lehet, hogy nem tett jot a telonak a nagytarcsas hayes...


#449
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Na kivancsi vagyok, hogy ezt most mire irtad???!!!!


#450
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a sherman 32mm a marzocchi meg 30mm!

#451
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Attol, hogy 32-es a becsuszo, meg nem feltetlenul erosebb. ha mondjuk gyengebb anyagot, vagy kisebb falvastagsagot alkalmaznak, akkor kitorolheted vele a s*gged. Persze nem azt mondom, hogy a Sherman szar, hanem azt, hogy meg senki nem latta eloben, mondjuk 1 eves hasznalat utan.... es meg sorolhatnam.

Amugy a becsuszo toresre egy megoldast tudok: CrMo!!! Azt az eletben nem torod el, max. elhajlik.
De mondjuk a nagy Mozo -t sem biztos, hogy barki eltori, mert van benne anyag rendesen.

Szoval lehet tudni, hogy mit fejeltel le, vagy nem igazan emlekszel??


#452
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
hát? lehet van valami majd szolok a haveromnak..

#453
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
a megoldás:ANYAG KIFÁRADÁS szerintem ezért évent telócsre kell aki igy nyomja

#454
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
végig néztem a képeket elég gáz! És mitõl lehet egyik pillanatró a másikra? ilyen erõvel a havromnak is eltörhet bármikor és õ elég nagyokat is ugrik vele! de lehet nem mesélem el neki! De olvastam már hasonlot csak wedgevel ott is úgyan így ketté tört a bescuszószár.

#455
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
resztvetem testver!!!! mielobbi sikeres gond nelkuli gyogyulast! volt egyszer egy torott marzocchi a erdeekes kepekben  de valami regiben nem a mostaniban, par napja nem ment anyira rendszer akkor lattam egy torott M-rol fotokat az nem tom ki volt! epp most ertem haza kicsit ugralgattam a varosban de ezek utan is elegge parazok!!! ha telo akkor inkabb shiver vagy valoban sherman. nemeto-ban a shiver sc kb. 120 eFT, aze az nem rosz! lenne par pfatlan kerdesem nem adod el esetleg par alkatreszet a telonak? bocs ha ezzel megbantottalak. jartal mar maskor is miskolcon a gepessel?

#456
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
OFF:
Vole persze jó a Psylo, de a Sherman erre jobban megfelelne!! 32es becsúszó, rendes átütõtengely (Jorus mániája ;D), reverse arch...
Én magamnak Psylot vennék, mert könnyebb, meg "okosabb", de a Sherman sokkal merevebb, erõsebb..

#457
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
MG! Mielõbbi gyogyulást! És ez a gond  a teloval? mert írtál régebben hogy van egy kis gond a teloval..

#458
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Allandoan a Shermannal jottok... mintha nem lenne mas telo!! Mitol jobb a Sherman, mint mondjuk egy Psylo??

Mondjuk a Shiver -t nem valoszinu, hogy eltorned, mert van rugalmassaga, es a kulso szar nem hiszem, hogy valaha is eltorne, a becsuszoszarra pedig nem hat olyan ero, hogy eltorjon.
Ez a Z3 szerintem eleg szar szeria lett. Mindenhol torott Z3 -asokat latni, mast meg nemnagyon.
Az egy dolog, hogy 2 lepcsot leugrottal, es akkor tort el, mert lehet, hogy mar belul el volt repedve, es ennyi kellett csak neki. Soha nem lehet tudni.
Azert sajnallak, nagyon szar lehet. Meg jo, hogy nekem eddig nem volt soha semmi komoly serulesem.
Mit fejeltel le?? A stucnit??

#459
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Huúúú bazd meg... Na így kell engem rábeszélni fullface-re!!:....  :o :o
Mielõbbi gyógyulást!! Egyik haveromnak volt ilyen fog problémája, fél évig alig bírt enni meg ilyenek azzal a cuccal (sárga sínszerû), de utána még fogszabályzó is jött, és a végén teljesen korrekt lett a fogazata, jobban áltak a fogai, mint elõtte, szóval ez nem nagy cucc.. ;)
Na sok sikert, és neked Sherman kell, abban megbízhatsz!

#460
light_atti

light_atti

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
A Kék tó mögött az brutális volt mbalazs