Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló törés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
467 hozzászólás a témában

#421
D-vid

D-vid

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Elõször is jobbulást, másodszor az én javaslatom, hogy ne vegyél szimplavállast! Az összes egytõl-egyig gyenge szar! Fõleg az upside downosak!!Vegyél duplavállast, aminek minimum 30-32mm CrMo becsúszóval és nem lesz vele ilyen gondod! Fõleg ha átütõtengelyes! Tudom-tudom nehéz! De inkább legyen 20kg a bringa, minthogy ilyen csúnyán összetörd magad! Az én bringám is 19kg és még nem is össztelós!(polar-x+SW FXR, a telóm 3.5kg) Ja, és nagy elõnye, hogy kib.....tul megizmosodsz! Elõször szar, hogy nehéz, de megszokod! Én 15 évesen tiszta izom vagyok a nehéz bringától való állatkodás miatt!! És sokkal brutálisabban is néz ki ugye. Szóval minél hamarabb épülj fel, meg minden és vegyél jó telót...

#422
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Itt a link a képtáramba ahol vannak a törött telók. Nagyon érdekes ha végignézitek hogy hol törnek el. Van egy AXO bukó ez lett vele a telótörés után.
http://kep.tar.hu/mg...ml?aid=27537181

#423
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a telo 'serulese' neked azt mondja, hogy a fek miatt
van???????? hmm.. erdekes felfogas!

#424
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az aztán a gyilkos fék ! Simán elfüstöl a sípályán ha lassabban akarsz lejönni...  ::)
Aztat meg azé' tényleg ne, hogy egy mechanikus fék eltörte a villát, ok ?

#425
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Használtam vagy 1 hónapig hidra 160as deore-al is

#426
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Azt ne próbáljátok elmagyarázni, hogy a mechanikus fék elcsavarta a telót! Mért nem lehet elismerni, hogy szar egyszerûen a teló!
Uff!
MG: Jobbulást :-*

#427
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
azt a videót szívesen megnézném!!!

#428
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Gyógyulj meg mihamarabb!
Egyébként nekem bármi is törne el a biciklimen -fõleg ha ilyen sérülést okozna- nem vennék mégyegyszer ugyanolyan márkájut. Ha a Manitou villám törne el akkor se vennék újra Manitou-t !

#429
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Legalabb finom a stucni??
na jo, ilyenekkel inkabb nem viccelodok. Amugy ilyen bringazasra en sem vennem fel a fullface-t, mert akkor ennyi erovel egesz nap rajtam lehetne, hatha leesek a villamosrol.
Mondjuk nekem annyiban van szerencsem, hogy a Boxxer nem arrol hires, hogy csak ugy eltorik.

Gyogyulj meg, aztan a hoban talalkozunk!!!


#430
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ja valaki kérdezte hogy volt e rajtam védõ: pont mielõtt elindultam akkor raktam el a fullface-emet a dobozába más védõm meg még nincs pénz hiányába... De ha lett volna városba akkor se vettem volna fel. Ja meg kérdeztétek hogy mit fejeltem: Funn Hench Man stucnit a számmal:
Feltöltött kép
Õ meg ment a szemem alá majdnem megvakultam tõle.  :-X :-X :-X
Feltöltött kép

#431
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Hát anyukám reklamált hogy minek bringázok meg minden. Faterom meg azt mondta hogy ha meggyógyulok akkor veszünk egy erõs telót  ;D

#432
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Szintén jó gyógyulást!!!  :-/

Csak az érdekelne nagyon mit szóltak a szüleid ? ? ? Nekem már akkor a plafonon voltak amikor eltörtem a kúlccsontomat, de azér ez elég durva!!!  :-[

Gyóyulj meg!!!

#433
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
én is õszinte részvétemet szeretném nyílvánítani, jobbulást. de annak a telónak annyira kihuztad a becsúszószárait, vagy mi? tán sok volt az elsõkerék?

mégegyszer:gyógyulj meg:ml :-*

#434
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Én is csak annyit tudok mondani: Jobbulást! Amikor olvastam a sztorit, a fejem fogtam hogy ilyen nem lehet! Szerencsétlen MG!
A övetkezõ konklúziót vontam le: Marzot soha a büdös életbe nem veszek, hálistennek eddig is kerültem.

#435
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
jobbulást. egyébként mindenben osztom Vole véleményét. CrMo. ezen elgondolkodhatnának a gyártók is mert fúj de nehéz meg mennyire nem stateoftheart meg anyámkínyja de legalább nem öli meg az embert egy teló.

#436
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás

menj be az obuda bringába, ott is van egy törött mozo, haverom is tört egyet, nem tudom ezt ismételni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hali erre csak azt tudom mondani hogy mindeggyik teló el tud törni a haveromnak van egy olyan kis videója amikor a krapesz egy MONSTER-t tör el..
dirtboy

#437
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Hát ez nem semmi... És a dühítõ az, hogy az ember városban nem vesz fel fullface-t, szal semmi esély arra, hogy egy ilyet megússzon. Ha a jó oldalát nézzük (van?  :-/ ) akkor mondjuk azt, hogy még lehet hogy jobban jártál, hogy a városban adta meg magát a teló, és nem a hegyen...

 

GYÓGYULJ MEG HAMAR!  ;)

#438
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
:o :o

Aztaku...tyamindenit...

És valószínûleg baromi szerencsés vagy, hogy nem koponyával a stucnit izomból... Vagy ha a szemedet vered vmi kiálló bütyökbe a kormányon.. vagy ha... na jó, inkább abbahagyom, így is nagyon morbid, ami veled történt MG.

Mielõbbi gyógyulást!
BRUCE

u.i.: jobb, hogy csak a bringáról láttunk képeket, és csak olvastuk a történteket... ha láttunk volna képeket rólad, úgy az esés után közvetlenül, mûtét közben, meg mondjuk a mûtét után... akkor lehet, hogy most nem tudnék írni ::)

#439
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Epulj fel minel hamarabb!

Volt rajtad valami vedocucc?

Nem tudom csinaltal -e elsokerekes megallasokat... de azert a gumit meg a tarcsat nezve kaphatott rendesen a becsuszoszar...
Gondolom volt egy ket leerkezes is a magasbol...

Szerintem is anyagfaradas volt, ennek kikuszobolesere jo ha neha az ember szetszedi megmossa a dolgait... vannak apro jelek... bar van ami meg igy sem latszik...


#440
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
emlekeztek meg erre?!
http://www.bikemagaz...984218&start=20