Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló törés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
467 hozzászólás a témában

#361
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ja vágom már hol van az!!!  :)

Ht ha találkozol a sráccal mond meg neki, hogy vegyen egy kicsit komolyabb villát!!!

#362
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
benne van a bikemakkba nem tom melyik számba, ahol Milán leugrik egy háztetõrõl!!! (csak õ a teraszrol ugrott nem a legtetõrõl, mint a Milán!!!)

onnan jött az aktívos név, hogy benne volt azt aktívban is mikor leugrott onnan!!!

#363
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hol van az a aktívos háztetõ? ? ?

De most komolyan nem normlis aki egy CC telóval háztetőről ugrál!!! Az mxc pedig sokkal sokkal kevesebbre van tervezve mint a Z3!!! Bár lehet, hogy egy Z1 FR is eltört volna!!!

#364
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
lehet ismered/ismeritek Ivánnak hívják!! polarx-ben egy mxc!! az aktívos háztetõrõl ugrott egyet, de nem sikerült ívre és kitört a villa, szerencsére nem történ bvaleset, hanem csak a villa csoffadt le (ugyanúgy eltört a becsúszószár!!!)

#365
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az is egy CC teló!!! Ha valaki durvul vele magára vessen!!!  :-/

Amúgy érdekel hogyan történt!!! Írd le léccci!!! Mi lett a icajossal!!!

#366
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ma tört el fenn a hegyen egy mxc!!! a szemem láttán, jót szólt :-/

#367
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
De csak 5X ugrottam meg telejesen. Ez a lépcsõ az és a kép még akkor készült amikor elkezdtem ugrálni. Feltöltött képFeltöltött kép

#368
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
sík betonra?

#369
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
2 méterrõl le vagy 40X de ezt nem kell tudni mindenkinek

#370
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
Mg


mekkora volt a legnagyobb amit ugrottal azzal a villaval..?

#371
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Mg,Azért érdekes,hogy a testbike.hu-n a törés elõtt milyen jó véleményed volt a telóról 8)


#372
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
EZ a merevség ez olyan dolog. Mondjuk a duplavállas Shiverhez vagy akármihez képest nyílván rugalmasabb a szimplavállas shiver pl. De a z3 után miztos merevebb már csak a csõtengely miatt is. Egyébként meg nem nagyon érdekel ez a merevség.

#373
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A szimplavállas USD-s villák állítólag nem elég merevek. Részemrõl no comment, mert engem nem érdekel a villa merevsége.

#374
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Miért félnem kéne a szimplavállas usdtõl?

1. Részvétem. Detényleg.  :'(

2. Amit én ajánlok: Bergman Alice SC. (hamár ennyire nem félsz a szimplavállas USD-ktõl). A BIKE osztályozásában "Sehr Gut"-ot (nagyon jó 5/4) kapott, egyedüli negatívuma: " nicht besonders steif" (nem kifejezetten merev). Egyébként 151 mm az útja, és 740 Euro az ára. Király darab.

Feltöltött kép



#375
vendég__*

vendég__*
  • vendég
itt pedig egy gép Supernovával:
http://www.pinkbike....hp3?image=21459


Meggyõzõ.



 Lama

#376
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerintem simán bírja.Igaz hogy még nem láttam élõben egyet sem, de SZVSZ elég sokan vagyunk ezzel így az országban.



 Lama

#377
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
500 dolcsi ?!!!  :o :o :o

Szerintetek FR-re jó lenne ? Ilyen North Shore meg lépcsõugrálás ?
Közben megnéztem az mtbr.com-ot, csak 4-en értékelték, de mindenki el volt tõle ájulva, külön kiemelték, hogy bírja az elcseszett ugrásokat is...
Bár egy srácnak szétesett picit...

http://www.mtbr.com/...uct_78195.shtml

#378
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
1. Részvétem. Detényleg.  :'(

2. Amit én ajánlok: Bergman Alice SC. (hamár ennyire nem félsz a szimplavállas USD-ktõl). A BIKE osztályozásában "Sehr Gut"-ot (nagyon jó 5/4) kapott, egyedüli negatívuma: " nicht besonders steif" (nem kifejezetten merev). Egyébként 151 mm az útja, és 740 Euro az ára. Király darab.

Feltöltött kép

#379
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Itt csak $500 a Supernova:
http://www.123bikes....7b9b96bbb43c783



 Lama


#380
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Nemtudom, nem merek már csak upside down telót venni lehet hogy hülye vagyok. Pedig tavaly pont a 2002es tullios psylo-ra csorgattam a nyálamat.