Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Caprine club

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
205 hozzászólás a témában

#21
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Wenson.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#22
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sziasztok! nem tudja véletlenül vki az új caprine országúti vázak nevét,honlapját,árát,minõségét? Azt tudom,hogy van a caprine-nak új néven forgalmazott márkája,csak sajna arra nem emléxem,hogy mi ez... tuareg talán? De a gugli nem ad ki semmi értelmes találatot:( elõre is köszönök minden segítséget.

#23
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
milyen a fvelszereltsége az ideinek??
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#24
petrisz

petrisz

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Ezúton folyamodnék tagságért egy Boomerrel a seggem alatt.
Szerintetek mit érdemes egy 2005-ös V-fékes Boomeren upgrade-elni? Így elsõre az Alivio-s fékpofákon gondolkodtam, meg esetleg valami SPD-s pedálon.

Péter

#25
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Asszem énis ide tartozok :D
Õ az én drágaságom :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#26
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
nekem 2000-es boomer vázam a ban akkor nem volt magasabb kategóriás és 95 kg vagyok és nem is kimélem és semmi baja, ebbõl csak azt a következtetést tudom levonni, hogy az elöbbi állítás nagy általánosságban nem igaz ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#27
tww

tww

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
valaki használ esetleg caprine revenge disc-t? most vennék új bicót, és a 3 befutó közt van... (és ennek a legjobb a felszereltsége)
kérdés: mennyire strapabíró? mennyire megbízható? a váz mennyire jó? elsõsorban nyúzni szeretném, nem szerelni és dédelgetni (csak mert korábban többen írták a tech részen a caprine váz topicba, hogy törik ittis-ottis a caprine...)

#28
drev

drev

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Még vmi:

Van (Buda)pesten olyan bicóbolt, ahol meg lehet tekinteni testközelbõl?!?..

Üdv

#29
drev

drev

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szevasztok!

Ha van valakinek személyes tapasztalata a Tuareg vázzal kapcsolatban, ossza meg velem..!

Köszike!



#30
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Üdv Caprine Club!

Használ valaki közületek Caprine DH-t?

Szeretnék venni 1-et csak nemtom mik a tapasztalatok.
Pl az SLK DH törik a tárcsafékmiatt, a Vega1 repedget...
Mivan a Caprine DH-val?

Pull

#31
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
A galery 8. oldal legalján vannak a képek új brinyómról. (boomer 2000) vázzal...

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Üdv!

Köszönöm glee a segítséget.
Azt nem írtam,hogy nekem v-fékes revengem van.
Elvittem a kereskedõhöz,végül is azt a megoldást csinálták amit írtál.Pedig,még nem is olvastam a javaslatod.Azért köszönöm.

Ezt a bovden befûzést nem a gyárban csináljak ???Én azt hittem.Nyeregbõl nézve,nekem úgy van elvezetve,hogy bal oldalt van a hátsó fék(v-fék),középen az elsõ váltó,jobb oldalt a hátsó váltó.

Jó hátszelet.


#33
glee

glee

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
hi,
nekem is revenge-em van - 2003-as - de a váz u.a.
Hát a müanyag kötözõ az bizony elég gáz. :o Mármint a kereskedõre nézve ::), ugyanis gyárilag egy U alakú karmos végü müanyag patent zárja le a "félcsövet".
Ráadásul nem az elsõ váltó, hanem a hátsó fék helye.
A hidraulikus T.fék csöveit nem illik megszakítani, ezért a "fura" megoldás.
Megoldás lehet a problémádra a félcsõben vezetett bovdenházat nem megszakítani. Tehát a fékkartól / váltókartól a fékig / váltóig (ill. ha jól nézem az üléscsövön lévõ ütközõ szemig) folyamatos bovden külsõt tenni.



>Problémám van az elsõ váltó bovden vezetésével.A >felsõ csõ tetején van elvezetve a >középsõ "félcsõben". OUO. Így néz ki a >keresztmetszet.Müanyag gyors kötözõvel van >lerögzítve a középsõ U alakban a bovden vezetõ.
>Ha van valakinek építõ ötlete :)kérem mondja el.



#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sziasztok!

Nekem Caprine Revenge bicóm van.2004 május elején vettem.Problémám van az elsõ váltó bovden vezetésével.A felsõ csõ tetején van elvezetve a középsõ "félcsõben". OUO. Így néz ki a keresztmetszet.Müanyag gyors kötözõvel van lerögzítve a középsõ U alakban a bovden vezetõ.
Eddig kétszer szakadt ki az U alakból a bovden vezetõ. >:(Remélem érthetõen írtam le.
Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata,vagy esetleg egy jobb megoldás,mint ami most van?
Nem tudom a régebbi modelleknél is ilyen megoldást alkalmaztak?
Nem valami jó >:(ez a megoldás.
Ha van valakinek építõ ötlete :)kérem mondja el.


#35
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
2000-es kék boomer váz!!!
még a pincébe van ,de ollan szépségeket rakok rá mint m.black avid tf-k.... 8)

#36
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Rendezzünk "kié a legkorábbi évjáratú caprine bringája" versenyt! Benevezek a '99-es évjáratú Boomeremmel. ;D

Kép a tár.hu-n.

#37
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
nekem is 2002-es boomerem van, igaz gyakorlatilag már csak a váz az eredeit, méghozzá a szürke(ezüst)+fekete+narancs. nekem naon tetszik :)

#38
instrument@t

instrument@t

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Gondolom nem vagyok vele egyedül, hogy az elsõ, legmeghatározóbb a megjelenés. Elsõ Caprine-m egy Cherokee volt, azzal a gyönyörû félovál matricával, cro.mo vázzal. Ezt megdurrantották a 2002-es Duna Maratonon. Mostani BúmerM már csíkos, de azért ez is elég szép, frankó Schwalbe Marathon XR gumikkal, amik árából egy autóra való garnitúra Tecsó gazdaságos "gumit" tuttam vóna venni. Megérte, mert nem látszik rajtuk meg az eddigi 6000 kilcsi. Teló is van benne, Rokker Soltiék Judy XC-je, ami tényleg úgy csattog, ahogy aztat az egyik tesztben megírták a Bikemag.-osok, okosok!

#39
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Nincs lényeg. Csak vagyunk itt, és fikázzuk a többi márkát, de ez nem igaz ;).

#40
instrument@t

instrument@t

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Csõváz, kopasz fórumos vagyok. Örömmel venném, ha valaki elmondaná a Caprine club lényegét! Van valami beavatási szertartás? :)
2002-es Boomer-em van, mellesleg. ???