Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Caprine club

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
205 hozzászólás a témában

#201
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Drosophila: "Boomer dual vázzal"...ez mit jelent? A Boomer a Caprine egyik váza, nem?!

#202
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Muslica: A cd-n mik vannak? Engem a trial érdekelne. Vannak róla adato, pl.: geometria, súly, szögek, stb.

#203
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csöcs!
Hát sajna nekem még nincs Caprine-om, mert még nem jött össze a pínzem. Amúgy ha lesz, akkor Boomer-b a Dual vázzal, meg egy-két csere-bere.
Amúgy múlt héten érdeklõdtem emilben Caprine-éknál, NAGYON KORREKTEK!
Másnap válasz, címküldés után kaptam katalógust meg CD-t. 8)
Na tekerjetek sokat.
csöcsség

#204
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jabbar, te mennyiért vetted a gépedet és milyen cuccokkal van felszerelve?

#205
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
én egy hete hoztam el friss ropogós boomer a-mat  ;D, egy-két dolgot cseréltettem rajta egybõl, de teló egyelõre nekem sincs, mert amilyet vennék, annyit most nem akarok kiszórni ( ??? ) rá! én is cc-re tervezem, amint lesz valami kis minimal-kondim  ;D

#206
tigerx

tigerx

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Csákány!

Ebben a topicban összejöhetnénk mint Caprine-osok! Én 1 hete vettem egy Highlander B-t! Nekem nagyon cool, CC-re használom és majd rakok rá még egy telót. Múlt 7végén avattam be Szilvásvárad és környékén! Nagyon kircsi volt! Kinek milyen Caprine-ja van és mik a tapasztalataitok a márkával kapcsolatban??

Csõváz, Tigerx