Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

mit kéne és mit nem a boltosoknak változtatni

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
36 hozzászólás a témában

#21
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
no pont erre volta kíváncsi. szal azt mondod akkor az jobb ami kint van. agyanra mennek azok a boltok ahol mindenbõl csak a legjobb van persze csak náluk. egyébként azt a boltot én is bírom nincsenek elszállva és ráadásul kicsit jóértelemben áruházas jellege van. összeírom egy cetlire ami kell aztán jól bevásárolok egy csomó szír-szar is van náluk nem úgy mint más boltokban.


#22
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Én már jártam, sõt a kedvenc boltom. Ha kell vmi, akkor azt ott veszem meg. Rendesek az eladók, választék nincs túl nagy, õk inkább a zsír cuccokra mennek, de a másik boltjukban több az anyag. A kiszolgálás nagyon ott van, mivel fiatalok, lehet velük hülyéskedni, tanácsot adnak, értenek hozzá.

#23
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
kicsit OFF


járt valaki abban a Ridebike-ban ami az Árkádban van?

vélemény?


#24
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
igen de lehet normálisan is...

#25
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
és akkor az url helyére az kell beirni hogy www.kutyafüle.hu/macskaf*sza/,.....?és igy a kép címét?

#26
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
csak a netrõl tudsz beilleszteni képet a fórumba...

#27
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
de milyen cimet? mi lehet egy kép cime? ha kimentettem magamnak a x képet és a y nevet adtam neki akkor azt kell odairni hogy y?

#28
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Így:

[!img]URL[/img!]
Az URL helyébe irod a kép cimét
FELKIÁLTÓJELEK nélkül

#29
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
ez nem sikerült! segitsetek! ott van, hogy kép beszúrása! és azzal mit kell csinálni hogy képet be is tudjak szúrni?

#30
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URL[ftp][/ftp]URLURLURL[ftp][/ftp]URL

#31
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Dear mindenki!

Való igaz, hogy mostanában a boltokban a NA MI A F*SZ KELL kérdés is nehezükre esik, de ezket iszonyatosan nagy ívben elkerülöm. Imádom a nagyon okos eladókat akik olyan hasba akasztós dumát nyomnak, hogy a végén már õ sem tudja mirõl van szó, de az nem is szempont. A vevõben elültetendõ szemlélet lényege (ahogy afõsulin a marketing tanárom jól megfogalmazta): az általam kínált termék nélkül ugyan lehet élni, de nem érdemes.
Amit már elõttem többen jól megfogalmaztak, a titok a személyes ismeretségben rejlik. Ha kisebbb, nagyobb munkával, szivességgel, stb kialakította az ember, akkor tényleg rentgeteg kapu meg tud nyílni.
Ehez persze az is hozzátartozik, hogy a sorok között tudni kell olvasni, és nagyon oda kell figyelni a  dolgozó szakmai felkészültségére is, mert nagyon be tud vinn az erdõbe, anélkül hogy esetleg értené mirõl is ad tanácsot. Szerintem érdemes mindig több lábon állni, és folyamatosan utánnanézni a kiváló tanácsoknak, hiszen több szem többet lát elven, lehet, hogy akaratukon kívül, csak félmegoldásokat kínálnak.

Végezetül hozzáteszem, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK, de  így látom a jelent.

Baliba

#32
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Nekem is jó ismerõsöm a kedvenc boltom fõnöke. Több éve a komolyabb vásárlásokat náluk intézem. Meg tudom, hogy a szervíz nála a legjobb a környéken.
Szerintem sok boltosnak meg kéne pl. tanulni kereket fûzni, mert egyeseknek néha nem megy túl jól.

#33
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Szasztok!

Csak annit szeretnék hozzáfüzni,hogy Ujpesten is van 1olyan brinyos bolt,és a tulaj olyan rendes,teljesen mindegy
milyen a géped ill. felszereltsége az "SZAR" csak az a jo amit õ ajánl.
De remélem csak velem ilyen másokkal nem mrt akkor lassan
lehuzhatja a rólót. ;D

#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Szerintem nem csak a keró boltokban, hanem általánosságban ugrott csöcsre a vásárló. tök mindegy mit ararsz venni....lehet az pacal, vésõ, hûtõkompresszorfolyadékátvezetõmûanyagcsõ.....vagy valami más....az eladó nem fog észrevenni, mert TE VAGY A VEVÕ....csak õ ezt nem tugggya....

Úgy kell bemenni egy üzletbe, hogy "elnézést: alkölthetem itt a kis szaros összekuporgatott pénzemet?"......vagy van válasz vagy nincs....

TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!

Nekem szerencsém van mert a bicóboltosd Gödöllõn elég jó gyerek. Ha akarok elmegyek vele nagykerbe, megnézem a választékot és választok. De sajna ezt nem mindenhol lehet megtenni.  :(


De reméljük, hogy mindenki megismerkedik a tulajjal.......nagyon sokat számít!!!!!!!!!ú

OFF

;D


#35
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Ja, szóval aki nem becsületes, az ne legyen boltos. Meg más legyen, mert ez elég fontos a mindennapi életben+máshol is. Aki nem becsületes, az...

#36
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

A boltosoknak azon kéne változtatni, hogy ne akarjanak senkit sem átb**zni. Legyen az zöldfülü (nem célzás Zoldfulu-re), vagy apasztalt kerós. Adjanak normális tanácsot, mit érdemes és mit nem érdemes megvenni. Szerintem ez a fontos.

Üdv:
BRUCE

#37
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi fórum hozzászólásai