Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

mit kéne és mit nem a boltosoknak változtatni

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
36 hozzászólás a témában

#1
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Vasárnap én is elmentem az X-factor MOM Parkba. Reméltem, hogy tudok venni néhány kedvezményes cuccost. Volt nagy pofára esés. A bolt egy héttel késõbb nyit, mint ahogy az újságban beharangozták.

Az ajtóra kiragasztott elnézést kérõ cetli nem vígasztalt meg különösebben, ezért nem is mentem át a Lurdyba.

Eddig sem rajongtam a factorért, hát ezek után..........?



#2
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Én voltam ma a Lurdys faktorban, és elképesztõ tömegek voltak (a 10%, 20% kedvezmény miatt..). Ja és láttam egy Stinkyt itt 418eFt. De még így is tetszik! ;D

#3
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem találtam neki jobb helyet, úgyhogy itt mondom el, hogy a MOM Parlban nyíló X-Factor nem készült el határidõre -mára-, hanem dec. 7-én nyílik meg leghamarabb.
Én meg direkt emiatt elvándoroltam oda... :-\

#4
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Dfox

Ehhez nagyon sok marketingmunka kell (hirdetés az eksönben, szájreklám, stb) de bejöhet. Csak akkor a szállítási határidõn javítani kellene ;)

Hátsó 2002es Formula 4Racing féked nincs olcsón? Mondjuk 45 e. max. (48-ért már kapok itthon is)
Ha van, akkor január 15 határidõvel jöhet!

#5
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Dfox:ez _nagyon_ jol hangzik !

#6
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha a gari is mûködik, akkor vili, hogy örülnék.
Ha bélépünk az Unyóba (2098), pár dolog változni fog, hisz eltûnnek a határok, s velük a vámok. Vagyis a távolkeleti cucc vámolandó, az Ójrós meg nem. Érdekes felállás lesz.

#7
Dfox

Dfox

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Srácok ! Mit szólnátok egy üzlethez, ahonnan on-line, telefonon rendelhetnétek majdnem bármit, és házhoz postázva, küszöbötökre téve olcsóbban jönne ki, mint egy üzletben könyörögve ?! Persze telefonon, E-milen annyit nyaggathatnátok a tulajt ahogy teccik, és mindig nyájasan adná a kimerítõ válaszokat (mélben is legkésõbb másnap).
Mert januártól indulna valami ilyesmi ! ;)

#8
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én is csak véletlen akadtam rá arrafelé kószáltamban... asszem a földszinten van egy félreesõ benyílóban... nem könnyû megtalálni de ha az információnál megkérded biztosan segítenek :)

#9
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hülye kérdés, tudom, de az Árkádban hol van a RideBike? Kerestem, de nem találtam...bár lehet, hogy csak nem látom a fáktól az erdõt...

#10
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Ingyen osztogatnak Cannondale-eket?


Hol, merre? ;) ;D

#11
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
tbalazs: Jó kis hely a probike, csak utálom, ha lefikázzák a biciklim. Eddig akárhányszor jártam náluk (biciklivel egyetemben), mindig akadt valami megjegyzése a kedvencemre. NEm értem, hogy ezt miért csinálják, egyértelmû, hogy ha tehetném, full xtr lenne rajta minden. Ettõl eltekintve rendesek meg minden. JA meg fönn van a hegy tetején, nem valami jó dolog föltúrázni oda.

Procross (Mammuth): Még csak a sráccal találkoztam, de teljesen lenyûgözött, eszméletlenül segítõkész volt, nála jobb eladóval még nem találkoztam.

kislust

#12
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Procross(ami a Mammut-ban van a 3- emeleten): Szal én ma teljesen ledöbbentem... És pozitív értelemben -történt ugyanis, hogy akartam ma venni egy FOX polót tekintettel arra, hogy szezon vége van, és ekkor leértékelésekbe botlik az ember. Elõször meglátogattam a Margit körúton lévõ boltot, kérdezõsködtem a polókról. A hapi mondta, hogy XL-es vagy nagyobb nem jellemzõ, de nézzek körül. Nézelõdök semmi- illedelmesen elköszöntem, DE megállított, és mondta, hogy nézzem még meg a Mammutba, mert lehet, hogy lesz. Mondtam, ha már erre járok ezen már ne múljon....
Ez volt a rizsa, most jöjjön a lényeg :) Szóval, bemegyek a boltba, (2 eladó volt egy srác és egy csaj) megkérdezem, hogy van-e FOX poló XL-es méretben. Nézi a fogasokat 10 percig, és utána :"..Hú nem tudom, megnézem a raktárban..." A raktárban persze nem volt, erre õ odajön, leveszi a fogasról az összes létezõ polót, és az utolsó mit adj' Isten egy XL-es példány volt. Na örült a fejem, mentem felpróbálni, tök jó, minden. Kifizetem, még a kezembe nyomja a blokot, a csaj összehajtogatja, és beteszi egy papírszatyorba. használjam egészséggel, stb, stb.

Konklúzió: 2 Procross van, és egyik ellentéte a másiknak- Tisztára mint az ikrek, csak külsõre hasonlítanak....

U.I.: Ami még nagy show volt, hogy a Margit körúti Procrossban 6900 volt a poló leértékelve, itt pedig 5400-ért megkaptam. Na skacok így kell vásárolni ;)

#13
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
miböl gondolod? ;D

#14
vendég__*

vendég__*
  • vendég
De az is jó volna ha ingyen osztogatnának Cannondale-eket......neeeem?
Nem gondoljátok, hogy nagyon infantilis lett ez a topik?

#15
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
meghát az árak sem mind egyformák... van ahol olcso van ahol drágább...a nagykereseknek egy kicsit kevesebbet kéne áteni és akkor már is jobb lenne...  vagy a legjobb az lenne, hogyha M.o-n is lenne bicajgyár, ami tényleg állat jo bájkokat gyártana... és nem csak lefestené a Taivanit, mert akkor sokkal olcsobban hozzá lehetne jutni... apropo Csehországban mikor lesz és pontosabban hol a kiállitás???

#16
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Szerintem a jó bolt az ahol olcsón lehet jót kapni illetve jófejek a kiszolgálók! Nekem a Probike a kedvenc boltom , bár elég kicsi az a garázs te legalább családias a hangulat! Mindenki ismer mindenkiT!!!

#17
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Szerintem a boltok nagyrészében a szaktudás hianyzik.Az árrés is nagyon nagy,a szokásos 28.5% helyet 35-40% és ez nagyon sok.Európai viszonylatban mûszaki cikkekben csak a 30% a reális.Valóljában lehetne ilyen magas a haszon ,de akkor legyen benne színvonal. Gondolok itt a garanciára ami nálunk nem is létezik.De szerencsére van már egy-két bolt aki tudja hozzni a szinvonalat.

#18
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Most kedden történt, hogy bombariadó volt, 10kor végeztünk emiatt a sulimban (Neumann J. hátha ismeri valaki). Mondom mi legyen, el kéne verni az idõt. Menjünk a RideBike-be :) Odamegyek. Helló, minden. Szar volt a számítógépük, elkezdtük megszerelni, végül abbahagytuk. Aztán elkezdtünk logikai játékot játszani (http://www.tantrix.com). Végül már annyira lespanolódtunk hogy nemigaz. Marha jó fejek. Néha bejön a "fõnök" akkor jobb ha elhúz az ember félmagasan, de amúgy nagyon baráti hangulatú bolt. Kevés ilyennel találkoztam eddig.

#19
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
OFF
country: Én még nyáron benéztem, jó kis bolt. Ha nem kell 5-6 emberrel foglalkozniuk, akkor a köszönés után, eljuthatsz velük arra a szintre, hogy elmesélik az önéletrajzukat... szal erõsen elkezdtek dumálni, én 5 percre akartam bemenni,  de fél óra lett belõle. Ha jól emlékszem egy próbafülkével is fel van szerelve. Jó, minõségi felszerelések, jófej eladók jellemzik. (persze, lehet ha valaki bemegy, teljesen mást tapasztal) Nekem ezek voltak a tapasztalataim.
ON

#20
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali
Nem az összes boltos köcsög!!
Pl. én ismerek egy cangást akihez én is járok Újpesten, elég fiatal jófej srác eddig még soha nem is próbált átverni de nincs is szándákában az árakra is nagyon keveset tesz rá...
Ajánlom mindenkinek!!
dirtboy