Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Egykerekezés, bunnyhopp, ugratás >> váz geometria

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
400 hozzászólás a témában

#41
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
lor: tudom, tudom, csak tudod, ha megnezek egy cranked - videot, az elegge motival, es ilyenkor legszivesebben en is kemenyen nyomulnak, csak a tudasfokom huzza meg a hatart.
meg a profiknal mindez olyan 1szerüen nez ki (tudom, hogy nem az, de megis!) :(


#42
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
zo-lee fokozatossag!!!! az egeszseged az elso!!!!!!!!!!!!!
a manual meg gyakorlas egykerekezes egyensuly gyakorlatok!!

#43
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
helosztok, tavaj vettem meg a cangam, es nyaron mar en is probalgattam a wheelit, meg a manualt, de valahogy qrva nehez! :-[
a wheeliböl ugy 20-30 meter mar megy, de a manualnal, valahogy nem tudom megtartani a holtponton. van valami trükk erre!?
ami meg az ugralast illeti, engem is nagyon vonzanak, de eddig meg csak jo 1 meterröl ugrottam, mert a magasabbaknal, meg valahogy összekakazom magam! ;D oke, masfel meter is meg siman elmegy. de több?
ez talan egy üveg whisky utan könnyebben menne....!? ;)
adjatok legysz tippeket!

#44
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ezt csak gyakorolni kell!!!




ket csillagos vagyok!!!

#45
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
eddig nem igazán foglalkoztatott ez az egykerekezés, manualozás meg ilyenek... mindkettöböl ment 4-5 méter, azt jovan... de tegnap rávettem magam, hogy megtanulok most már... 1 honapja nincs bájkom, csak a hugomé, meg anyámé( az utobbi régen az enyém volt) a hugomén elkezdtem gyakorolni ;D és hát nehezebb 5 méter felett mint gondoltam... mikor felmegy holtpontra akkor elkezdek tekerni, de ha tul esek akkor meg tulhuzom a féket és még a földtöl 10 cmre megtudom állitani az elejét, de onnan már nem tudom visszahuzni... szerintetek hogyan kezdjem el gyakorolni igy hosszabb távon?

#46
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Jó a buszokon legalább valamennyit tudtak tekerni és jó kis lejtõkbe ugráltak bele. Lornak nagoyn igaza van a magyar szurke valóságról.

#47
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
magyar szurke valosag!!
nekik busz nekunk ifa meg barkas
nekik telefonfulke nekunk buszmegallo!

#48
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
kranked 3-4-ben ugrálnak kamionrol, meg buszokról.

#49
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát inkább pedálból ugrani, mert nem sûrûn ugranak Freereiderek Barkaszról vagy Ifáról. Bár ha a Milán buszmegállóról leugrik akkor ezt is lehetne...

#50
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
azt a "ledobod magad" -t ugy érted, hogy letörést ugrálni, vagy pedálbol leugrani vagy hogy érted??

#51
Emilio

Emilio

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Jó, azt megértem, ha a nagymutterod camping -jével ugrabugrálsz! Fõleg ha széttörik a váza :D

#52
Emilio

Emilio

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Én csak egyet nem értek, hogy mit lehet azon élvezni, hogy ledobod magad egy IFa vagy egy BARKASZ tetejérõl ???

#53
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
na és hány méter megy elsõkerékben? mert én azt mondom, hogy nemolyan egyszerû! legalábbis 10 méter felett. vagy inkább 15 méter még megyeget, de több nemnagyon. a manual krva egyszerû. elõszöris megtanulsz egykerekezni. ha megy már 300 méter, akkor a manuálnál abbahagyod a tekerést, holtpontra mész, és a tulléped, akkor kicsit behúzod a féket. ennyi. 1-2 honap alatt szorgalmasan meglehet tanulni ;)

#54
Petak

Petak

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Ha nem baj hozzafüzném személyes tapasztalatomat ehez a témához...eléggé kezdö vagyok a bringás világban, leginkább freerideolok...mivel a noze wheelezét meg a manuálozás nagyon látványos, meg cool dolog gondoltam megprobálom...és arra jutottam, hogy a manuálozás rohadt nehéz, legalábbis nekem még nem sikerült folyamatosan gurulni 2m-t...viszont a noze wheelezés hamar összejött...csupán egy enyhébb lejtö kellett hozza és se perc alatt már megdobtam és gurultam is 1m-t...utánna már csak finomitani kellett a dolgon...odáig jutottam, hogy most pl.hazafele a keresztezödésekben noze wheelel állok meg a rendörök nagy ámulatára...de jo lenne rájönni a manuálozásra is. ???

#55
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
nálunk egész jó idõ volt nem esett. Nálatok esett?

#56
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
hát szar idö volt. nembaj legalább pogóztunk egy jót alter bulin ;D most már 100%, hogy jövöhéten én beviszem a kamerát, aztan egykét dolgot felveszünk.

#57
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Na ne már megint? Remélem mégse fog esni! Ja nekünk is van egy régi kameránk de az már csak ritkán mûködik az kb 8 éves.

#58
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
a kamera olyan régi. kb. 5 éves. vagy hat? nemtom de régi. meg hétvégén se lesz video, mert mostmeg esni fog

#59
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja jó de mi az, hogy 5 perc alatt lemerül annyira régi vagy agyon használt a kamera?:

#60
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
én csinálnék, ha lenne kamerám de nincs. vagyhát van, de lemerül 5 perc alatt. de idén azért egykét elsökereót meg manualt biztos fölrakok
annyit énis tudok kamerázni az enyémmel