Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohányzás,káros vagy sem?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
64 hozzászólás a témában

#1
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Ha élsportoló vagy, akkor nemtom, hogy káros-e de ha sportolsz akkor nem praktikus (elsõsorban a tüdõd miatt :) )
Meg szerintem amúgy se jó, senkinek

Hülye kérdés volt
Én meg astro voltam

#2
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Én nem tudom tapasztalattal alátámasztani a dolgot, mert még nem próbáltam a dohányzást. Ha eddíg (34) sikerült meglenni nélkülke, ezután már minek?
Véleményem szerint egyáltalán nem tesz jót. Idegbaj környékez, amikor az öcsémmel elmegyünk egy jó kis túrára és az elsõ pihenõt azért tartjuk, mert õ rá akar gyújtani.
Akkor meg minek jön a Bükkbe a tiszta hegyi levegõre?
Viszont az Öcsi nem is bírja úgy az emelkedõket, mint a vele egykorú nemdohányzó srácok.
No smoking please!!!!

#3
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Ez tényleg BAROMI HÜLYE KÉRDÉS!Persze,hogy árt,csökken a tüdõ befogadóképessége.

#4
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

tranceR de azok a haverjaid azért már elé rég óta cigiznek nem? MEnnyi idõ kellhet ahhoz, hogy futni se bírjon egy pár métert! Egy osztálytársam nagyon cigis egy vagy két nap altt egy doboz de neki még nem romlott ennyire az egészdsége. Gondolom ez csak idõ kérdése!


kb 4-5 éve dohányoznak, napi 1 doboz. Egy kisebb futás után lihegnek, alig kapnak levegõt

Amugy egy átlagos dohányos napi 1 doboz, buliban , hétvégén több.
Számoljunk akkor heti 8-al.
Havi 35 kb
Évi 420 doboz kb ami 350ft/doboz áron számolva ugy 145 ezer.
Durva mi? Najó, lehet hogy sok a 145, de egy 100 tuti elmegy.
Nemrég panaszkodott nekem valaki, hogy le akar szokni, mert havi 15 ezer megy el cigire... paff

#5
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
mi ez a gyökér kérdés?
ha még legalább igy tetted volna fel:MENNYIRE káros a dohányzás

#6
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
tranceR de azok a haverjaid azért már elé rég óta cigiznek nem? MEnnyi idõ kellhet ahhoz, hogy futni se bírjon egy pár métert! Egy osztálytársam nagyon cigis egy vagy két nap altt egy doboz de neki még nem romlott ennyire az egészdsége. Gondolom ez csak idõ kérdése!

#7
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
Én nem dohányzom és úgy gondolom semmi értelme.Gondoj csak bele egy kurva cigi 400 ft heti nem tudom hány dobozt szív el egy dohányos de ha egy évre kiszámítjuk akkor lehet venni NICOLAI vázat Vagy mégsem :'( De azért Polar X-et lehet 8) Szóval aki bringázik az bringázik és nem cigizik Persze aki naponta veszi az XTR cuccokat annak biztos van rá pénze,csak mi sajnos Magyarországon vagyuk.Nem XTRIÁBAN




#8
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

nem tudom hány éve volt mert tényleg egy barom volt. igazábol a cigaretta annyira hasznos volt nekem hogy ezt az állatot eltakaritotta.


#9
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
bassz
ilyen hülye kérdést!!!!
Még a cigis dobozra is rá van irva [glow=red,2,300]A DOHÁNYZÁS KÁROS ÖN ÉS KÖRNYEZETÉRE[/glow]
na min1..
dirtboy

#10
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
KÁROS!!
Van 1-2 ismerõsöm aki egy 10 méteres emelkedõre való feltekerés vagy pár méter futás után majd megfullad, nem kap levegót, nem birja. Gáz nem?

Pedig csak pár éve cigiznek...

#11
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Én is részvétet nyilvánítok de látom nem vgay már gyerek! És hány éve történt gondolom nem kicsi korodban! Én se szeretem a bagot de rohadt sok bringás haver bagozik meg fû stb. De hát õk tudják! de azért mondogatom nekik de csak leszólnak!

#12
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Eloszor is reszvetem Micike!
En kibaszottul utalom a bagot! A dohanyzas nem jo semmire, egyetlenegy pozitivumat sem ismerem! Apam is tudorakos, es a kezelesek soran majdnem elpatkolt annyira legyengult a szervezete most kicsit rendberaktak, de eszebe sem jutott, hogy felrerakja a tudoropijat! >:( Nemhogy az emberek inkabb a tekerestol valnanak fuggove! Egyepkent mindenkinek a sajat dolga lenne ha csak sajat magat vagna gallyra vele! De sajnos ez nem igy van!

#13
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
mindegy,ritka nagy barom volt.  lehetett volna tájfuto is. lefutott a kocsmába oszt megpróbált hazatalálni. :)

#14
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
részvétem, má' én is rájöttem, hogy 1 nagy baromság......., de azért kösz mindenkinek! ;) :) :) :)

#15
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

a dohányzás káros vagy sem???
hát kérdezzétek meg apámtol.  ja, már nem mondja meg mert felfordult. tüdöelégtelenség tüdövizenyö stb.

#16
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
a futoknál ha valaki dohányzik az hamar kifullad és nem birja a tüdeje  ezért leáll.... ugyan igy van CC nél is,  Dualnal is.... ha valaki világ 1.  lehet  hogy cigizik,  de ha nem cigizne akkor jobb idöt menne... Dh nál mondjuk  mind1, de mondjuk egy Tatabányai versenyen, mint ami most volt, elég tekerös volt,,SZOVAL NE CIGIZZ!!! meg attol is függ, hogy mennyit szivsz el, meg minden... azonkivül a cigik Qrva drágák,  egy év alatt egy csomo pinzt elköltesz ilyen papirba csomagolt száitott levélre ahelyett, hogy bikera költenéd.... szerinted ez jo????


#17
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
MAjorLaci: te szoktál gondolkozni?
ha cigizel az egyértelmûen rossz hatással van a szervezetedre! ezt én mondom aki cigizik :-[ :-[
ha +nézel egy átlag embert aki dohányzik és elnyom napi 1.5 dobozt (és szerinted ettõl jobb lesz) akkor nem Peat,Vouilloz(remélem jól írtam),stb., lennének a DH bajnokok!

#18
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
es a hozzaszolasodnak pont annyi ertelme volt mint a topicnak.
gratula
ur_isten

#19
dhi

dhi

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Ur isten, ugye ez csak vicc??? hogy lehet egy ilyen hulye topichoz hozzaszolni??...oops, most magam ellen is nbeszeltem  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#20
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Na ehhez hozzászólok...

16 év bagózás után - tavaly kora tavasszal ravasz csellel sikerült leszoknom. Elmentem sielni és nem vittem magammal elég "muníciót". Persze vehettem volna, de napközben nem igazán jutott eszembe, csak este kellett küzdeni :(. Mire visszaindultunk egy hét után már a legnehezebb szakaszon túlestem. Nagyjából a bagó letételével egy idõben kezdtem bringázni.... Mondhatjuk azt is, hogy a bagózási szenvedélyemet bringázási szenvedélyre cseréltem. :) Mindenkinek tudom ajánlani a módszert... Hosszabb élet és több lóvé marad telóra ;)