Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

OFF: PÉNZ??????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
99 hozzászólás a témában

#41
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
1.5milliárdba fog kerülni azt már sejtem:)

#42
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
És mien lesz az a legjobb gép?? Kkalaius bízzal a számaidban de ha nyersz akkor osztozzál meg a forumosokkal. :)

#43
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
jaja, de jövöhéttõl NEKEM lessz a legjobb bicajom a világon!!!!!!! :) ;)

#44
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Természetesen az orrunk elött van a legnagyobbb haszonkulccsal rendelkezõ befektetés;a lottó! ;)
Beruházás;130 Ft Tiszta profit;1milliárd vmennyi ;D
Ma az újságárusnál 10 percet kellett sorba állni,annyian lottóztak...A Szerencsejáték Rt. ilyenkor gondolom kaszál,mint a fene.Persze én is megtettem 5 számot,nem mintha bíznék a nyerésben,de olyan jó érzés álmodozni!


#45
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
tudtok valami olyan munkát ahol oplogókat kell tervezni és itthon lehetek,és mitom én csinálok 500at elküldöm és adnak pénzt ha nem akkor meg nem adnak:), szóval valami olyan kéne ha megunom ne kelljen semmit csinálnom csak nem csinálni lógót,ne legyen szerzõdés megilyesmi...

Hú ezt én is alig értem:):):):):)

#46
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
tudtok valami olyan munkát ahol oplogókat kell tervezni és itthon lehetek,és mitom én csinálok 500at elküldöm és adnak pénzt ha nem akkor meg nem adnak:), szóval valami olyan kéne ha megunom ne kelljen semmit csinálnom csak nem csinálni lógót,ne legyen szerzõdés megilyesmi...

Hú ezt én is alig értem:):):):):)

#47
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Usgyi keressünk pénzt!!! .:)

#48
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Na nekem is van egy Charon-hoz hasonló képem: http://kep.tar.hu/zy.../pic1480753.jpgEz a saját gépem igencsak rosszul kalkulált internetes sebessége. (Chello-m van egyébként)


Infinite.. hehe.. ;)
[move][glow=red,2,300]WELCOME TO THE MATRIX [/glow][/move]
;D

#49
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

nem. ez kereskedelem. adomentes és fekete.

#50
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
VÁRJATOK...
Ez a nevetséges hogy az elmúlt hetekben láttam egy topic ot: FR,DH videók cimmel és a gyerköc 600HUF ot akart volna elkérni 1db CD ért amikor õ tök ingyen leszedi a netrõl
ez már köcsögség vagy nem?
dirtboy

#51
tizi2

tizi2

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Csatlakozom a néhány körrel elõttem szólóhoz abban, hogy ez egy király és nagyon régóta bennem is kérdéseket felvetõ témájú topik lett, minden thanx a kezdeményezõnek. ;D ;D
Andix, csak full respekt azért, amit a neten melóztatok...törvény ide-oda :P
Én 36 vagyok, az ország talán egyik legjobb grafikai repro-stúdiójában dolgozom ,(ezt nem mi mondjuk magunkról, hízik is a májunk...) ami csomagolástervek feldolgozásával foglalkozik, fõleg multiknak és speciális nyomdatechnikákra (flexo, mélynyomás), de a nem kis fizetésembõl hadd' ne írjam le, milyen bringám volt fenntartva...Szegényt ellopták, most vállaltam be egy valóban OK járgányt, de csak részletre mertem...
Szóval amikor a húgoméknál vagyok fent Budán és felmegyek a kisfiammal és a feleségemmel mondjuk a János hegyre, hát totál elönti a sz..r az agyamat a 15-16 éves gyerekek láttán a 3-500e Ft árú bringákkal, és még fikázzák is a járgányokat...
(persze nekik nincs mondjuk felelõsségük pl. egy család sorsa iránt...)
Mindenkinek respekt, aki  a SAJÁT bicaja árát, minden fejlesztését a  SAJÁT zsebén érzi!
Hosszú  lettem, pedig tudnék még szakérteni a témában.... ;D ;D ;D

Majd next time...
Andix, érdekelne csomagolástervezés, repro-feldolgozás profi szinten, multikon nevelkedve.... :-/

#52
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Persze, hogy a spamelés törvényellenes, kb fél éve itthon is, akkor hagytuk végleg abba. Mi amúgy nem "úgy" vétettünk a törvény ellen, mert nem mi küldtük szét az emailt. Amúgy is az adatbázisban akiknek megjelent a címe, válalták, hogy kapnak kéretlen levelet. NA ez a téma most lezárva részemrõl..

De ez most csak egy példa volt, érdemes elvonatkoztatni, csak arra céloztam, hogy akinek van sütnivalója, igazán találhat magának jó távmunkát is neten keresztül. Ugye rugalmas munkaidõ, simán lehet suli mellett stb stb...

#53
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
comment az email cím gyûjtõs melókról

jelenleg ez BÛNCSELEKMÉNY, egyre jobban odafigyelnek erre, ip alapján levadásznak és már visznek is - mert ugye ebbõl ki is él meg?

a spamelõk meg a vírusterjesztõk - szóval elhiszem, hogy jó pénz, de van amit azért elvbõl nem csinálnék

ez kicsit olyan, mintha mondjuk lopott bringacuccokkal kereskednél - ugye az is jó pénz? szóval szerintem ne csináljátok...

(PS nem akarok senkit megsérteni)

#54
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
ZYL: Ha olyan munkát akarsz ami fizet is gyere a Mekibe, kezdõbér 350 de 1 hónap mulva fizetés emelés;D aztán 3 hónap mulva majdnem a dupla órabér ;D;D;D
dirtboy

#55
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
mbalazs: egy piros Haro DSR

#56
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Az okos a hülyéken él meg...(Ez most csúnya volt :-[ :-X 8))

#57
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Jó, hogy nem kezdtél bele, nincs az a hülye aki 6000 Ft-ért vesz írott CD-t.  ;D ;D Ha mégis akkor szeretnék találkozni vele!

#58
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Van egy ismerõsöm, aki odanyomott haverommal a kezünkbe egy listát a legújabb mozifilmekkel. Mondja:"Mi kell, én leszedem?" Vagy:"Ezek vannak meg." Eladtuk volna db-onként CD-n 6000-ért, és feleztünk volna, de apám megtiltotta, mert én még nem vagyok jogilag büntethetõ, és õt bedugnák 8 évre, ha lebukunk... :P

#59
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
én speciel úgy, szerzem, hogy vannak, olyan fogyatékos emberkék itt a városban, hogy mindenféle baromságot megvesznek! és így jön a lééé. Tanulás mellett nincs idõm dolgozni, szóval melózni csak nyári szünetben tudok! :-/ :(

#60
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Van valakinek tapasztalata a METRO-ban is hirdetett Diákmunkával kapcsolatban? Érdekelne hogy mennyire megbízhatóak, érdemes-e oda menni stb.
Kösz a segítséget!

Na nekem is van egy Charon-hoz hasonló képem: http://kep.tar.hu/zy.../pic1480753.jpgEz a saját gépem igencsak rosszul kalkulált internetes sebessége. (Chello-m van egyébként)