Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sztorik... 8)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
340 hozzászólás a témában

#301
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Ejnye Paraferee!

Elütni egy szegény védelen kis kuvaszkát! Hát nem szígyelled magadat!?  ;D ;D ;D

Egyébként kuvaszom van, de annak ellenére, hogy a sajátom, harapott már meg: talán túlontúl figyelmes voltam, mikor sajátkezûleg ellenõriztem a levese hõmérsékletét!  :D

Mike

#302
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Mik ajánlom fretõtlenitsd a verdádat ;D

#303
mik

mik

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Iljics!!!

Te kulon dedikalt peldanyt kapsz belole, ok? ;)

#304
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
mik!
Ez sikerdíjas termék !
Írj belõle egy Örkény egypercest ! Garántált a bombasiker! ;D

#305
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
;D

#306
mik

mik

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Haliho!

Nehany eve esett meg velem a kov.
Siofokon a Julius meinl elott alltunk meg haverommal reggelit venni, a bringakat nekitamasztottuk a fem korlatnak, haver be, en meg kint vigyazok a bringakra, meg a csomagokra. Arra vetodik ket jol elhizott pali kb. 30 evesek, meg egy hasonlo koru szakadek no. Egyikuk sem azon a forro nyaron lett olyan barna... Az egyik urge leveszi az atizzadt inget, es rateriti a haverom kormanyara szaradni... ??? >:( ??? ::)
Na neeee!!!! Mondom neki hogy kapja le de gyorsan mert az ugye nem szaritokotel, mire meg neki all feljebb. Na engem nem hat meg a tipikus "csak azert mert en cigany vagyok????" duma, ugyhogy le is szedte fel perc alatt. Latszott hogy nagyon sert az ontudatukat hogy egy szemuveges srac elhajtja oket, ugyhogy megkerdeztek a veluk levo not, hogy lefekudne-e egy ilyen papaszemessel?????(Ne tudjatok meg milyen rusnya fogatlan no volt  ;D)
Jott is a namajdenmegmondom valasz:
-Egy ilyennel???? Meg otszazert sem.....  :D :D :D :D


Hehe

#307
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

A következõ kis eset tavaly elõtt nyáron esett meg...
Az állat barátoknak máris mondanám, hogy NEM VAGYOK ÁLLAT ELLENZõ... (ha az nem egy emberben testesül meg...)

No...

Történt, hogy a Lillafüredi Fehérkõrõl döngettem lefee, és már-már a végén jártam...
az uccsó kanyar végén jobbról és balról is egy-egy kerítés van, melyeken belül ott vicsorgott eme nap elõtti egy héten keresztül két kutya...
Ezen a napon, a menetiránti jobb oldalon levõ ház tulaja az Én érkezésem elõtt állt be autójával, és jó gazdi lévén nyitva hagyta a kaput...
No ekkor érkeztem Én meg, úgy 50km/h sebességgel a kanyarba...
A kutya, egy jól megtermett kuvasz automatice rám rontott a nyitott kapu adta lehetõséget kihasználva...
Ott rontotta el a dolgot, amit észre is vett csak késõn, hogy Én nem az a lájtos-könnyûsúlyú kerékpáros vagyok, és nem éppen gyalog-tempóban jöttem...
Ezt észlelve mentve a menthetõt, hirtelenjében megpróbált hõkölni... de már nem volt mit tenni... az a sebesség, az már sebesség... a kutya két melsõ, támasztásba kinyújtott lábán tizedmásodperc alatt átsuhantam, és mivel elég hangos lett tõle(m), hátra sem nézve, iszkoltam... :D
Hja... hogy miért nem fékeztem?
Hmm...
Ez akkor nem is jutott eszembe... ;)

Csõváz és hátszél...
Joghurt és a kutyák réme... Paraferee

#308
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
;D ;D ;D

#309
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nem semmi srácok voltak. Mentünk át épp egyik faluból a másikba, mert az "egyikben" nem volt megfelelõ könyvtár, és ott nyomtak el az úton. Kanyarba beérjük õket, hát akkora 8ast.  ;D
Egyik srác, még a faluban voltunk, ott cangázott egy rommal hátrafele.  ;D  :o ;D

#310
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Fogadjonk, hogy nem csak a tanyabike volt fekete! ;D

#311
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Ez az eset is egy hangulatos kis bringatúrán történt: mikor a kocsma felé döngetett egy srác vázán egy hölgyeménnyel belebotlott a hatóság 2 elszánt helytartójába:"A bicikli egyszemélyes jármû, hadd lássam csak a személyijét" amikor beérte öket egy másik csoportocska ahol a bringán 3-an üldögéltek mire a fakabátnak leesett az álla és csak ennyit bírt kinyõgni:"Na tünjenek a pi**ába" Egyébként a csúcs amit láttunk 4 ember volt: 1 a kormányon 1 a vázon egy nyeregben és 1 csomagtarón persze tanyabike-al mentek úgyhogy a kerekük be is állt szépen derékszögbe a kanyarban. Mára ennyi.

#312
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
;D ;D ;D - eztet az eddigi sztorikért..

Az enyém enyhén sematikus... Mertmivel Ralph és Olaf kollégák már említették... Én csak annyival fûszerezném a történetet, hogy az eset (szembõl elõzõ autó) verõfénnyes idõben, "tiszta látási viszonyok" között történt, és én sem voltam a "láthatatlan ember" ;D

Szóval épp megéheztem, és bontottam a bonthatatlan energiaszeletemet (mögöttem anyu kb. 20 m...), amikor szembejön velem ezerrel a tuskó. Én meg fél kézzel a kormányt, a másikban a félig kihántolt kaja... Elzúgott...Még utána 2 kilométerrel is igeragoztam...

Bevallom én is vezetek autót :-X... De a bringásokat is figyelembe veszem...

csõv




#313
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
No és, biztos ami biztos, olajozd be a féktárcsákat ;D
Eccer még valamikor, amikor még 200 Gs-sel lehetett bajnokságot nyerni, én egy hegyi túra elõtt alaposan beolajoztam a küllõanyákat, mivel be voltak rohadva. Aztán másnap legalább volt egy kis + izgalom, meg egy wartburg.

#314
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Sisak nélkül soha ne menj 40-nél lassabban ::)

#315
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Üdv. Eccer vmi hegyen ajtottunk én meg a haversrác, ijen hullámos turistauton, eccer eltünik egy domb után ojan 10zel kb. aztán nagy zajok, egy domb felett elvillanó háccsókerék, reccs, na mondom jol járt szegény, a dombra felérve a köv. látvány fogadott: a srác ül a földön, a bicó mellette/rajta, a bukóját meg mintha atomtámadás érte volna. Kérdem mi törpént. Az hogy amikor KTT lett és megkinálta a földet az utána bucskázó bringa nagytányérja baltaként b*szódott bele a bukóba... Kishíján megállt a szívem, ha nincs rajta sityka akko mi a rákot kezdek az erdö közepén egy hullával? És ment vagy tizzel kb... Mindegy levontam a konkluziot: sisak nékül soha...

#316
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
jólvanna...
bocsika :-[

#317
zsof

zsof

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás

hat eppen azt meseltem, hogy rajöttem...

::)


#318
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Zsóf én elvbõl nem fuvaarozok senkit a vázon...

az elõbb emlytett okok miatt... a kerékpár ha nincs rajta külön pótülés egyszemélyes jármû... (kivéve tandemek)

ergo egy személyes jármûvön egy személy utazik, különben állati balesetveszélyes...

#319
zsof

zsof

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
nekem is van egy sztorim, olyan tanulsagos fajta, azota is rosszul vagyok, ha ra gondolok...
semmi erdei durvulas nem volt benne, sima otthontol az iskolaig, vagyis inkabb forditva, es raadasul a vasutallomasrol... lenyeg az, hogy az egyik kis 10 eves lanynak +igertem, hogy vazon hazadobom, ne setajjon egyedül... toltam is neki rendesen, gondoltam hadd sikogasson a lejtökön, hadd szokja... :) asztan a vegegyenesben mar nyugisan mentünk, neztem hol allunk majd meg, a draga meg nem betette a labat a küllök köze... hat kapasbol +alltunk... tuti bukfenc, el tuggyatok kepzelni, szegenyke tejjesen kesz volt... (vegülis amitöl rosszul vagyok az a gondolat, ha a lejtön jut eszebe fekezni...) de viszont minden jo ha a vege jo: mellem ugyan nem ül többet fel, de azota ö is bicajjal jar!!!

#320
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D jó rég jártam itt... hááát pótolok egy kicsit...

Látom most már jönnek azért a sztorik... ;)

Imhol egy tavaly májusból:

helyszín: Lillafüred, Fehér-kõ
Oldalbordámmal és haverral a májusi hosszúhétvégén fogtuk magunk és felmentünk Lillafüredre... Utolsó nap, indulás elõtt még úgy döntöttünk felmászunk nagykedvencünkre, a camping felett tornyosuló fehér-kõre. A szint különbség majd 200-220méter, egy uszkve 2,5-3kmen... Felfele egyharadát téped a kormányt...egyharmadát tolod a gépet...és egy harmadát kábé meg a válladon viszed felfele...
Lefele 3 perc kábé az egész...
Szal téptünk lefele az erdészeti "úton"...
Mivel május1 volt, többen voltak kinn az erdõben, mint a megszokott...
Én haladtam elöl, haver úgy 200méterrel "szélárnyékban" követett... ;)
Már majd nem lenn voltunk, amikor egy dobbantó hatású "út" keresztezésen átrepülve megpillantottam egy kisebb, úgy 10-12fõbõl álló fiatal csoportot felfele küszködve...
Satu fék...
De a 45-50kilcsirõl a közel 40fokos dõlésû "úton" lehetetlen megállni rövidtávon...
Szerencsére a skaccok figyletek a zajokra, és még idõben szétnyíltak...Én pedig tovább repíthettem magam... az út a találkozásunk után egy 100méterrel visszafordulva haladt tovább... a továbbiakat haver mesélte már:
ahogy elhagytam a csoportot, azok ismét összezártak, és elkezdtek utánnam nézni! Haver meg fénysebesség meg egy kicsivel utánnam... Meg állt benne az ütõ amikor meglátta a tök összezárt csoportot az úton keresztbe, ráadásul mind háttal Neki!
Hirtelenjében kiáltott, és vészfékezett...
Szerencsére a skaccok úgy rebbentek szét szegények a satufék hallatán, mint a megriasztott verebek... ;D és sûrû "Bocsi Fõnök! Bocsi Fõnök!"-özéssel szinte hajtottták haverom...

Természetesen hozzátartozik az is a sztorihoz, hogy Én is meg haver is "Bocsi! Köszi!"-zésekkel mentünk el mellettük...mint minden túrista mellett... (ez az alapja a kölcsönös megférésnek az erdõben szerintem...)

Na ennyi...
Csch+tsai