Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hol érdemes "Bp-en" bringázni????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
38 hozzászólás a témában

#21
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

A bikemag-ban azt írták hogy lessz szivacsgödör.
Akkor most mi van, mindenhol azt mondják fejlõdik az ország hogy itt is van szivacsgödör, közben nincs sehol.
Miért nem tudnak összerekni egy normális szivacsgödröt (szivaccsal).
Amerikában szinte minden városban van szivacsgödör,
itt meg magyarország eggyetlen szivacsgödrére kell hónapokat várni.


Asszem igazad van, váltsuk le a kormány, de sõt, még a következõt is, mekkora szemétség, hogy nincs szivacsgödör..hallatlan.... ;D...bírom, amikor egy olyan dologért kiabálnak, amit csak nagyon kevesen használnak... :-\

#22
NagyFõnök

NagyFõnök

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Szevasztok!
Osztok egy kis észt. A Bókay Cross Park (hú mi csak Bókay kertnek hívjuk) épül szépül már csak a Ritmus szekció és az utolsó ugrató hiányzik a cross pályából(a többin már lehet bicajozni). Ha kész a cross Pálya utána kezdik épiteni a dirtet. A szivacsgödör kész van csak nincs benne szivacs és nincs elötte ugrató ;D. Az épitõk egyéblént azt igérik hogy a nyár végén õsz elején versenyt is rendeznek az új pályán.

#23
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ne bazz, hát ott az agyad helyén a szivacsgödör, a szivacsgödör, amire annyit kell várni, tudod, a szivacsgödör.

#24
magas octan szám

magas octan szám

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
A bikemag-ban azt írták hogy lessz szivacsgödör.
Akkor most mi van, mindenhol azt mondják fejlõdik az ország hogy itt is van szivacsgödör, közben nincs sehol.
Miért nem tudnak összerekni egy normális szivacsgödröt (szivaccsal).
Amerikában szinte minden városban van szivacsgödör,
itt meg magyarország eggyetlen szivacsgödrére kell hónapokat várni.

#25
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Nincs szivacsgödör és a júniusra tervezett átadáshoz képest csak az elsõ egyenes van meg két ugratóval. Van ugyan kint egy csomó föld, de gondolom valakinek össze is kellene lapátolnia. :-\

#26
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nincs csivacs a csivacsgödörben lévén nincs csivacsgödör.
legalábbis ezt mondja aki járt már ott....

#27
magas octan szám

magas octan szám

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Lehet hogy nem ide tartozik de én azt szeretném megkérdezni hogy van e weboldala a bókay cross parknak?
De ha nincs megtudnátok mondani hogy van e szivacsgödörben csivacs, és hogy egyáltalán hogy lehet oda eljutni?Elõreis kössz.

#28
Hurricane

Hurricane

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Helló!
tudnátok ajánlani egy-két jó helyet egy NAGYON kezdõ dirt jumpernek?[csak laza ugri-bugri+gyakorlás kedvéért]

Pest északi része és Dunakeszi környéke elõnyben
:)
Köszi:Zoli

#29
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Nem teljesen, de azért ide tartozik.

Le tudná írni nekem valaki részletesen a DM útvonalát?
Jó lenne végigmenni rajta, de a honlapon lévõ térkép nekem kevés :-\

Pl az a rész a HHH-n, amire sokan panaszkodtak, hogy bedugult és tolni kellett, az hol van? És merre megy le a DM a HHH-rol?

Mondjuk ezen térkép alapján, hogy egyértelmû legyen :-)
http://www.happybike...nyar/index.html

Köszönöm elõre is!

#30
tizi2

tizi2

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Hûû, ezt a topikot a magasságos küldte most nekem! :)

Vidéki vagyok magam is, de mostanában sûrûbben járkálok felfelé a haverommal tekergetni a fõvárosba. A Hármashatárhegyet siklóernyõs múltamból jól ismerem, eddig ott bicajoztunk, el a Virágos-nyeregig, lerombolás a la Dunamarci, majd a 10-esen vissza a kocsihoz a Komjádihoz.
Annyi lenne a kérdésem a hozzáértõkhöz: Ha nem gond írjátok már le légyszi, hogy ha a HH tetõn lemegyünk a reptér felé, arra a Náncsi néni meg a Szépjuhászné felé, akkor lehet valahogyan átvergõdni a János hegyre nem aszfalton?
Jól jönne amolyan változatosságnak egy ilyen edzõkör is. A Jánoshegyrõl meg akkor lejönnénk már aszfalton vissza a kocsihoz.

Érdekelne még, hogy az Úttörõvasút vonalát követve is lehet e valami nem aszfaltos kört összehozni? Vagy a két felvetésem összefügghet? ??? ???

Maradtam alázatos tisztelettel:

Don St. di Fülig Érõ szájjal: ;D

Flat Kecskemétrõl, királyi vár, félemelet balra

#31
magas octan szám

magas octan szám

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Azt szeretném megkérdezni hogy:
Hogyan kell elmenni a bókay cross parkba?
Van e szivacs a szivacsgödörben???

#32
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Bár én költöznék Budára... (illetve lenne egy kis kuckóm arrafele, mert vonattal elég gáz bejönni! :()


#33
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
3ashatár. Abszolút ideális a környék. Sok kerós, de nem akadályoznak, lehet velük dumálni is...

Errõl jut eszembe egy sztori: a múlt héten aszfalton nyomtam felfele és utolértem félúton egy cruxot (nekem is az van). Köszöntem, majd mentem tovább. Fél perc múlva utolért, hogy jöhet-e velem? 5x mentünk fel együtt, királyul kidumáltunk mindent és az edzésidõ is elszállt unalom nélkül!

#34
Karika

Karika

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Úgy látom kezd alakulni az étlap!
KÖSZ az 5leteket MINDENKINEK! -Wolfnak külön a precíz itinert.Feltétlenül kiprószálom az összes variációt.

#35
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
János Hegy

Dimbes-dombos. Jó levegõ. Lehet mászni meg lefelé tépni is.
Kis forgalom, + hét végén a János Hegyre elvileg nem hajthat be autó.
Amúgy egy kis óvatosság kell, néha a szûkebb utakon hajlamosak
leszorítani vagy egyéb alantasságot tenni a kulturálatlan gk vezetõk.

Szerintem a legnyugisabb út a János Hegyre:

Csörsz utca - Németvölgyi út villamos felõli oldala a Wlazer szállóig
(forgalom irányával szemben) - Németvölgyi út - Kis Ferenc tér (jobbra,
és pár méter után ismét jobbra) -  Denevér út ((a temetõ után a  T
elágazásnál keresztbe haladó útra balra tartani a következõ V
elágazásnál jobbra (meredek lesz)) út végénél balra- Mártonhegyi út
(jobbra tartani) - Istenhegyi út  (balra fel) Sváb hegy, át a síneken,
étterem után jobbra  - Normafa út (végén jobbra)- János Hegyi út
(kitérõ: fel lehet tekerni a kilátóhoz aztán vissza) - Tündér hegyi út -
Mátyás király út - Sváb Hegy - innen vagy le az Istenhegyin vagy vissza,
amerre jöttél. Kb. 25 km. Az egyszerûbb, de forgalmasabb út felfelé:
Mártonhegyi - Eötvös - János hegyi



#36
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Halihó!

Igaz én montis vagyok, de szerintem országútra is kitûnõ terep (beton) a Kolosy tértõl fel a Hármashatárhegy tetejére. A Pálvölgyi barlangtól már autoforgalom sincs és tuti jó a levegõ a hegyen (no meg a kilátás) és még profikkal is találkozhatsz (nem magamra gondoltam :) pl: Vizdák Jani, Ruszin Ricsi + akik edzeni jönnek.

#37
Karika

Karika

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
kösz,de valami fickósabb terepre gondoltam.+aztán 10-15 kör elég uncsi lenne,bár ha társaságban nyomul az ember jobban bírja a monotóniát.

#38
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Szerintem menj ki a Margitszigetre, ott egy kör kb 5 km, az út minõsége is elviselhetõ, találkozhatsz más bringásokkal és a forgalom is minimális. Ráadásul sok helyen lehet vizet találni.

#39
Karika

Karika

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hali!

Úgy hozta a sors hogy okt-tõl Bp-re ill. Budára kell költöznöm. Jól jönne 1-2 tipp hogy merre érdemes tekerni,mert nem akarom a bringázást( pontosabban a triatlont) abbahagyni és abszolut nem vagyok képben az országúti  lehetõségeket illetõen. S.O.S.