Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hol érdemes "Bp-en" bringázni????

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
38 hozzászólás a témában

#1
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Valakinek nincs esetleg egy bejáratott, kevésbé forgalmas útvonal ajánlata Bp-n a Nagyvárad tér és Aquincum között?

Eddig üllõi út-Szabadság híd-majd onnan kerékpárút /Batyi-Margit híd/ -lezárt alsó rakparton mentem, de most hogy túrnak-fúrnak mindenhol, haladni sem lehet. Plusz amíg átjutok Budára, megfulladok vagy 2x.

#2
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Keleti-Fiumei út-Orzy út-Üllõi út-Margó Tivadar u.-Városház u. Kb. 13 kilcsi, kissé gázos környéken (Fiumei és Orzy út)
vagy
Keleti-Kerepesi út- Hungária krt. (késõbb Könyves Kálmán)- Népligetnél balra Üllõi út a többi ua. Kb. 15 kilcsi, Hungárián (Könyves Kálmánon) Népligetig kerékpárút
A pálya nem tudom hol van, de a Városház u. és a Makói u. keresztezõdésében ott a park.

#3
piet

piet

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
hogyan lehet a legkönyebben a keletitöl eljutni a bokay-kerti palyahoz?kimentek a szünetben?mer en valamelyik nap majd odajövök kicsit bicozni:D

#4
HillEry

HillEry

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 380 hozzászólás
hellóka!!
újra itt. ;D
sztem Normafán, János hegyen, HHHen lehet jókat tekergélni. ;)
mindenesetre én furcsamód azon emberek közé tartozom, akik szeretnek a vársoban is tekeregni, vhogy jó néznia sok höle ember fejét, ahogy mászkál ;D ;D 8)
városliget és népliget is van, de az annyira nem buli, de az érdekesség kedvéért megemlítem.. ;D ;D ;D
na cupák mindenkinek

HillEry

#5
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
web.axelero.hu/hunorban/kepek.zip
Bókay-s képek, friss meleg ropogós

99%-ban kész van, már csak a rajtnál az indító bizbaszt csinálják, meg elvileg lesz még egy borítás a pályán... meg a nagy-döntöttkanyar még egy kicsit ráz.

#6
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Egyébbként nagyjából itt van.


OKÉ, nem számít, hogy ott megyek el mellette minden héten 3x ;D, biztos nem vettem észre a szememtõl

#7
NagyFõnök

NagyFõnök

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Még egy hozzászólás mert a második oldalt nem olvastam még végig amikor az elõzõt írtam (tudom hogy van módosít gomb de én most nem élek vele)

fuckbkv: szerintem nem ismersz (a Somogyi Dani egyik haverja vagyok) mert nem járok sokat a pályára inkább freeride-os,(nem szeretem ezt a szót de mind1) dirt-es beálítottságu vagyok nem racingos

magas octan szám: Mi is mikor megtanultunk ugrani néha elestünk, ezt ne akard már minden áron kihagyni.
A másik hogy semmi baj nincs azzal, hogy meg akarsz próbálni egy szaltót de ha nincs meg a kellõ ugrórutinod akkor szivacsgödörbe is életveszéjes lesz.
Az én véleményem szerint az ilyen komoly trükkök gyakorlását csak akkor kezd el ha már az alapok frankón mennek (kp, x-up, 1kéz, 1 láb, 0kéz, 0láb, táblás, stb.)

#8
NagyFõnök

NagyFõnök

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Érdemes megnézni a gödör teret is mert ott van egy pár kezdõ szintü útátugrás (igaz nem szivacsba ;D)
A Bókay meg ott van mellette (ki is van írva a térképre)

#9
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Csak kell hozzá gödör. ;)

Egyébbként nagyjából itt van. Mármint nem a bekarikázott GÖDÖR tér ;D, hanem a Bókai kert.

#10
magas octan szám

magas octan szám

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Egy nem tudok ószni ezért vennem kell mentõmellényt ami nem két fillér.
Kettõ össze kell raknom egy külön bringát mert a sajátommal nem ugrok vízbe mert......
Ezen amúgy is feleslegs vitatkozni mert milliószor egyszerûbb szivacsba ugrani mint vízbe.

#11
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Nyomjál, de hol is van ez pontosan?

#12
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
van lóvé, csak az egész építkezéssel kábé 1 hónapot késtek... de k.jó pálya lessz (illetve a fele már használható) Ha gondoljátok nyomok egy pár képet.

#13
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a lesz az szted azt jeleni, h holnap? vagy már akár tegnap?
LESZ valamikor. amikorra összegyülik rá a péz.
mire nincs pénzed? lemenni a velencei tóig? vagy kimenni csepelre? vagy keresni egy tavat a városban?
igazán sajnállak. biztos nagyon ügyes biciklis vagy, de ha ilyen pénzhiánnyal küzdessz, akkor a biciklid sem nagyon kivánhatja az említett 360-at....
és épp ezt írtam.
VÍZBE bárki megpróbálhatja. ingyen van. viszont akit én látok 360at gyakorolni, fogott egy asztalos ugratót, és uccu neki.. viz max az üvegében volt, szivacs pedig csak a bukójában....

#14
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
szvsz lóvéJuk ;)

#15
magas octan szám

magas octan szám

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Nyilván azért nem megyek vízbe ugrálni mert nincs lóvém. Mellesleg nemhiszem hogy van olyan ember aki mielõtt megpróbálja földön ne ugrott volna vízbe vagy szivacsba.
Én is tudom hogy milyen rohatt sok pénz, de ha nincs lóvélyuk akkor miért mondják hogy lessz?

#16
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
próbáld vízbe. oda is jó.
ja, és tod mennyi kb a szivacs a gödörbe? megközelítöleg SOK. ami kb pár száz ezret is takarhat.... hisz nem ágybetéteket szabdalnak fel, hanem gyárból szerzik.... de ha te most megtámogatod öket, miközben még szinte semmi sincs kész ott, sztem szivesen fogadják....
más is meg tudta tanulni a 360at, szaltót is....


#17
magas octan szám

magas octan szám

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Mi abban a rosz ha egy szaltót akarok kipróbálni vagy esetleg egy háromhatvanast?

#18
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Hé Bókay-s nagyfõnök, ki vagy? Csope? Attila? Winethou?

#19
rnie

rnie

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hali,a kertembe átjöhettek,van ásóm és feláldozom az ágybetétem ;D

#20
NagyFõnök

NagyFõnök

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Magas octan szám lesz szivacsgödör de addigis olyan dolgokat gyakorolj amihez nem kell.
(mondjuk nem hiszem hogy szaltót vagy flairt vagy más szaltókombinációkat akarsz gyakorolni és ahoz hiányolod a szivacsgödröt)