Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Please log in to reply
438 replies to this topic

#141
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
NAszóvalasztán:
Úgynéz ki végre mistmár tényleg elkezdõdik a póló gyártása! Anyomdába eljutott a az anyag, és (bár még nem szóltak vissza) úgy néz ki jó lesz!!! Nemsokéra remélem meg lsz a mintadarab,amit majd magamraöltök, majd a fotókat becuccantom ide!!! Ha elnyri mindenki tetszését akkor 3-4 napon belül kész lessz az összes!!!  ;D

A Csoportkép álat!  ;D Remélem majd bûvülni is fog!  ;)

Most szevasztok! Jó pályabejárást, és majd hétfõn ugyanitt...

#142
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hy Dear!

Elméletileg Nálam lesz lélek-lopó-doboz... ;D

Ha addig változna a helyzet, akkor cólok...

Persze már csak smsben, mert ez volt az utolsó elõtti hozzászólásom, mivel HOLNAP REGGEL MÁR INDULOK A BÜKKBE SZABIRA!!!!!!
JIHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!

na csõváz sé hátszél gyerekek!
Joghurt legyen a hétvégi pálya bejárókkal és a többi ismeretlen BMF Team taggal... (hím taggal... ;D )
Paraferee voltam...



#143
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!

Nahát, nahát hogy viszontlássam magam a képen ráadásul a BMF Team tagjaként! A könnyeimmel küszködök :'( , a meghatottságtól!
De azért kicsit haragszom is, ha tudom, hogy fényképezés lesz akkor elõtte odarendelem a sminkesemet de fõleg a fodrászomat!!!  ;D ;D ;D


Zöldfülû

Ui: Készül valaki, megörökíteni az egész csapatot a Maratonon BMF Team-es polóban?

#144
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Na....kaptam egy-két használható képet Paraferee-tõl....1000 köszönet értük!

Kicsit fájt a szívem, hogy nem lehettem ott......

De virtuális világunk nagy vívmánya lehetõvé tette, hogy én is köztük érezzem magam.......mégha 2D-ben is....

Szóval elkészült a PEACE OF BMF TEAM képecske....

Imhol leshetitek meg....:

http://www.prompt.hu...one/img/bmf.jpg

Vélemények?!?!?

OFF
LiquidBugger
8)

#145
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Dear Major!

Képek drótba nyomva postázva...

Várom visszajelzésed...

Jó munkát!
Üdv, Paraferee

#146
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
JAJAJAJ!!!!!!

Kéne a Póló hátulja IS!!!!!!!!!!!!

Sürgõs!!!!!

KB 10 Percen belül indulok a nyomdába!!!

#147
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Szerintem jó lesz úgy ahogy az SMS-ben írtad! Csak küld el!!!
Had némm meg!!! Aztán megnézetem a nyomdász sráccal is, és ha nagyon gázul néz ki a pólón akkor írok, és megoldjuk!!!

Akkó köld el most E-mailban ZIP-ban!!!! És SMS ha megjött légyszi!!! És mond meg a Mobilod számát, és megírom mi van!!!

#148
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
LÉGYSZI SEIESSETEK!!!!!!! Mert ma derült ki, hogy csakádi összerüff lesz Balatonon és muszáj max 2-kor elindulnom!!! Ha addig nem tudom leadni azt a vektoros marhaságot, akkor legközelebb csak hétfõn megy!!! És így 1 hetet csúszik a póló cucc!!!  :( :( :( :( :( :( :( :( :-[ :-[ :'( :'( :'(
Szóval gyorsan vsgy ide, vagy mailba (zip-be tömörítve lenne a legjobb) galambpóstán de juttassátok el a rajzot!!!
Megpróbálom húzni az idõt amíg csk lehet!!!!! Ha fenn van Köldjetek 1 SMS-t mert nem vagyok online egyfolytában!! 06209935779

Elõre is köszi!!!

#149
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv Baliba és Mindenki más is!

Örömmel hallom, hogy rendbe jöttél. Szal akkor szombaton és ez biztos és jó idõ lesz és....
Hát akkor én ott leszek úgy háromnegyed 9 körül a parkolóban. Ja és ahogy Baliba említette minnél több vállalkozó kedvû "Maraton" távot teljesíteni vágyó jelölt megjelenésére számítunk!

Zöldfülû

#150
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
MAJOR!

Herr Kempelen rrészére egy darrab M-es mérretû Tísörrt rrendel!
Thx!

üdv.zOrg

#151
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts

Zorg: "Nagy munkát vállal az magára, ki kezébe lantot vesz"
Nem semmi elképzelések! Számtech tudásommal és anyagiakkal sajna nem, erkölcsileg maximálisan támogatom az elképzelést!
Kempelen kolléga könyöke hogy érzi magát?


Én szerencsésebb voltam; megúsztam megfázás nélkül - ellenben a telefonom 4 napig köhögött... ;D
A rólad készült pikcsör (még a parkolóban) ma landol a mailboxodban!

A tervekrõl: egyenlõre valóban tervek, elsõdlegesen most a VELOCO hómpédzs a soros. Másrészt azt NAGGGGYON remélem, h. nem kezd el senki szeptember elseje nullaóranullaegyperckor kérdezgetni, h.: "mikó' lesz már cset + magyarítás + keresõgép az oldalra + etc."

üdv.zOrg

#152
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 posts
KEdves mindenki!

Zöldfülû barátommal, arra az elhatározásra jutottunk, a Bükk maraton letekerésével kapcsolatban, hogy mégegyszer megpróbáljuk. (ezúton üzenem, hogy a szombati nap lesz a nyerõ részemrõl.) Kb 9:00-ra ott leszek a Tesco parkolóban, és
ha igazat mondott az idõjárásjelentés (a múltkor is bejött nekik >:() verõfényes napsütésben küzdhetjük végig.
Akinek van szabadideje, biciklije, kedve, és-vagy ezek bûvös kombinációja jöjjön!
Elméleti síkon már egészséges vagyok, a gyakorlat + elválik ott helyben!
Tehát most hétvége 2001. 08. 18.-a, Szombat, 9:00 Eger, Tesco parkoló!

Zorg: "Nagy munkát vállal az magára, ki kezébe lantot vesz"
Nem semmi elképzelések! Számtech tudásommal és anyagiakkal sajna nem, erkölcsileg maximálisan támogatom az elképzelést!
Kempelen kolléga könyöke hogy érzi magát?

Üdv: Baliba


#153
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!

Ez jól hangzik! BMFT tagok toborzása folyamatban. :D

kislust

#154
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Kislust: KB jövõhét vége, de ez nagyon függ attól, hogy mikorra tudom leadni azt a bizonyos vektoros ábrát! Majd sürgetem, ahogy csak tudom!!! Addig is szerezzetek team tagokat, hisz póló lesz bõven, csak vigyétek! Ha esetleg elfogy a következõ eresztés már olcsóbb, mert a 2. 50-nél kedvezményt adnak!!!

#155
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Major!

Lehet, hogy már volt szó róla, de mikorra várhatóak a pólók?(nekem teljesen ráér, csak érdeklõdöm)

kislust

#156
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
OK!!! Akkor hónap!!! Sajna akkor csúszik a dolog!!! De sebaj, majd rugdosom ûket, ha megvan a vektoros cuccos!!!


Addig is reménykedjük és álmodozzúnk....  ;D

#157
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
halihó...

x@r van a palacsintánban...   :-/

Liquid gyerek nincs ma...  :(

Nálam nincs Corell...

A photoshop nem tud ilyet, sajna... :(

Szal holnapra...  :'(

Addig türelem...

Bocsika a fenn akadásért...

Holnapra megpörgetjük...

Pá, cs&h+tsai
Paraferee voltam...

u.i

KIRÁLY VAGY zOrg Mester!
Szeptemberig némán, csendben, magunkba folytva álmodozunk róla... ;D

#158
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Tuti jó vagy zOrg!! Ha csak a fele megvalósul is eszméletlen király lesz!!!!  ;D Én szurkolok, és addig is készülnek a pólók!!!

JAJAJAJ!!! Mikorra lesz meg a Vektoros ábra????

#159
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
BaráTEAM!

Egyesület + honlap ötlet rulez. Kempelen kollégával még nem beszéltem meg ugyan, de naggggyon nagy valószínûséggel a tárhely + domain + egyesület alapítás dolgait felvállaljuk. Mellesleg aldomain alatt (pl.: team.bikemag.hu) szerintem már most is indulhatna. Ebben az esetben "fizikailag" ugyan ott lenne, ahol a www.bikemag.hu; persze, totál eltérõ arculattal, tartalommal, etc. Tehát mondom, az ötlet yo; csak - szokás szerint - legyetek kicsit türelemmel. Szeptember elejére ugyanis "kicsit" sokmindentkellene elkészíteni: új www.bikemag.hu nyitóoldal (kicsit "pórtálosodunk") + fórum magyarítása + fórum magyar nyelvû segédlet + chat + olyasmit is hallani, hogy készül a Veloco-nak is weboldala... 8) Tudjátok: Bell, Zefal, Mavic, Mach1, ilyesmik forgalmazója... 8) - hogy csak a legfontosabbakat említsem. Hja; "mellesleg" meg van a printed verzsön is... ;D Emellett személy szerint szeretnék elmélyülni a PHP titkaiban is; ezzel - úgy tûnik - megoldható lenne/lesz, hogy sima TXT formátumban, valamint önálló FTP loginnal bárki (na jó: akinek ezt megadjuk...) feltölthessen dolgokat például a (majdani) egyesület honlapjára; maga az oldal pedig automatice generálódna... Nahhh, mielõtt beleér a bilibe a kezem...

üdv.zOrg

#160
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Srácok holnap reggelre várom a Vektoros képet!!! Légyszi seiessetek vele!!!

Amúgy az egyesült+honlap 5lethez mit szóltok ? ? ? ? ?