Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
438 hozzászólás a témában

#181
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Naszóvalmost:
Már majdnem elkezdõdött apólók gyártása, de akkor meggvárom a tervek végleges voltát minden feliratozással bikemag URL-el szépen kidolgozva! Mostmár úgyis csak hétfõn lehet megrendelni a cuccot! Vasárnap estig akkor legyen meg a végleges terv (Szintén linkel!!!) ! 50 db fog  készülni XL-ben 30 és L-ben 20! 2000 FT-os egységárral!  :o Ha valakinek extra méret vagy másmen igényi vannak szintén Vasárnap estig!
A hol+mikorra pedig annyit, hogy amint kész lesznek itt megbeszélünk egy helyet+idõt budapesten bárhol, ahol én leülök kicsi dobozommal és vérlak benneteket szeretettel! Meg beszélhetjül, hogy esetleg elviszek a Bükkb is párat, de akkor adjátok el a vázam, hogy újet tudjak venni, mert ezzel nem lehet távot tekerni (résletek az Kínálban), váz nélül meg nem lehet maratonra menni !!!

Nagyjából ennyi lenne kérdéseket nyugodtan ide!!!

U.i.:Jó bulást Liquid!!!  ;D

Ja és köszi a csillag magyarázatot és örülök a 3. csillagomnak!  ;D ;D ;D

#182
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Jajaajaj elfelejtettem, hogy a 2 poló amit kértem L-es legyen!

Thanx Zoldfulu

#183
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hja!

zOrg Mester részére kétdarab Mes, számomra, azaz Nekem, vagyis Parafereenek kétdarab XLes... ;D

cs&h+tsai...

#184
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Plussz:
és nem pezsgõ...


+2 db póló rendel zOrg Úr részére is...

na cs&h+tsai...

#185
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Major!!!

FONTOS!
Ha lehet, akkor a pólóra rá kellene valamelyik kép alá rakni a www.bikemag.hu feliratot is!

Ha még nem indítottad be a gépezetet, azonnal SZÓLJ!

Köszi,
cs&h+tsai
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk

#186
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
[move] ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D JIHHHHÁÁÁÁÁ!!! JIPPPPÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]

Ahoy!
JÖVÕHÉT PÉNTEKEN MEYEK LILLAFÜREDRE!!!!!
Váoúúúúúúúúúúúúúú!!!!
;D

bocsika... nem hagyhattam ki...
fõleg mert akkor fogok elõször találkozni személyesen Liquid kollegával... ;D igaz, Liquid? ;D
Bááár Õ most nincs itt, mert Egyetlene beteg (innen is megint csak JOBBULÁST NEKI!) és orvoshoz mentek, de gondolom Õ is így van ezzel...

majd a sörözgetés melletti eszmefuttatásokról esetleg nyitunk egy Liquid&Para Csúcstalálkozó topicot.. ;D

Na most ennyi...
Megyek összeírom mit kell bepakolnom.. ;D

Csõváz és hátszél Mindenkinek!
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk fültõl fülig kéjvigyorral... ;D

[move] ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D JIHHHHÁÁÁÁÁ!!! JIPPPPÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]




#187
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
[move] ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D BikeMAG Fórum Team Rulez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]

Hy Zoldfulu Kollega!

Nagyon JÓ kérdést vetettél fel!
Mikor, s hogy tudjuk a pólók árát átadni?

Mert hogy:
Én a magam részérõl 2, azaz kettõ pólót rendeltem, DE...
... de úgy néz ki, hogy valszeg a Marathonon csak az egyiket tom kifizetni, mert hogy a polgszolgom mellett most elmegyek szabira, és nem igazán tudom hogy jön ki a kassza végösszege... 8(

Szal Major!
NAGYON fontos lenne ez ügyben még konzultálni!
-MIKOR?
-HOGY?
-HOVA?

Addig is csõváz és hátszél Nektek...
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...[move] ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D BikeMAG Fórum Team Rulez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]



#188
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Már elfogadtuk a tervet!
Tényleg sietni kellene mivel jövõ héten csak pár napig leszek utána pedig egy hétig egyáltalán nem!
Major, hogy rendezzük veled a polók árát? Pesti vagy?

Zöldfülû

Ui:A csillagok száma a leveid mennyiségétõl függ! Azért ne ez lebegjen a szemed elõtt amikor a fórumba lépsz!  ;D


#189
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
no akkor LINKEK:

http://www.prompt.hu...e/img/polo1.jpg

és a hátulja

http://www.prompt.hu...g/polo_back.jpg

HA MINDENKI TÉNYLEGESEN ERRE SZAVAZ...
TERMÉSZETESEN...
VAGY EZ MÁR ELDÖNTÖTT??
remélem...

;D

Na csá...
Várom a pólót... ;D
ööö
legalábbis néhány infót...
mikorra, hogy, mennyi, stb...

cs&h+tsai...
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...

#190
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
halihóóó!

No, ahogy látom, már Te sem két csillagos vagy... ;D

Amúgy Én a magam részérõl nem tom mi a különbség... már rég volt, hogy két csillagos voltam... ;D

Szal link...
Azon nyomban írom...

cs&h+tsai
joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...

#191
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ha jól emléxem én voltam az ki megerte ereszteni eme bölcs szólást!
Hejj!
Én bármikor le adhatom a rendelést, h a akarjátok, csak egyet kérek! ÍRJA VALAKI IDE AZT A 2 LINKET, AMIN AZ A KÉT KÉP VAN, AMI A PÓLÓ ELEJÉRE+HÁTULJÁRA MEGY! (MIND A 2 UGYANAZT A 2 SZÍNT+FEHÉRT TARTALMAZZA!!!) Csak ennyi kell, és már a repülnek is ki a pólók a gyártószalagról!  ;D

Amugy mi a különbség a 2 és a 3 csilagos vendég között ? ? ?
Én csk 2 csillagos vagyok  :'(

#192
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
[move];D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D BikeMag Fórum Team Rulez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
[/move]
Hy Dear!

Merre van az a meg nem nevezendõ egyén, ki volt oly bátor és 2000.- HuF /darab árajánlatott tett az elkészítendõ BMF Tema-es pólókra? ;D

Eléggé égeti már az idõ a talpunkat....
Ráadásul Én a jövõhét Péntekétõl elvonulok nagymesszire... ;D
és vissza sem jövök szeptember 4ig... ;D ;D

Szal elég rendesen haladni kellene a pólókkal skaccok...

Meg asszem, hogy Én csak a parkolóban tom átvenni az anyagot... :(

Na most ennyi...
Várom az illetõ jelentkezését... ;D

Cs&h+tsai...
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...

[move];D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D BikeMag Fórum Team Rulez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]

#193
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
[move] ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D BikeMAG Fórum Team RULEZ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]

Hali,
nos igen... úgy gondoltam életem elsõ marathoni távja, 100 kilcsi lesz... meg egy mentõkocsis út a kórházig ;D

No, csõváz és hátszél...
Joghurt legyen Veletek... ;D

[move];D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D BikeMAG Fórum Team RULEZ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D[/move]

#194
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

A 100 km-re neveztél?

Greenfülû

#195
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok! ;D

A póló szitázási árának lekérdezése folyamatban van...
De valszeg hiába a szitázási ár 300 fötös viszonylagos olcsósága, pólót nem tok szerezni...

Úgy hogy továbbra is határozottan támogatom a 2000.- HuFnágeles póló kivitelezést...

más:

MA NEVEZTEM A MARATHONRA!!!!!!!!!
JIHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
RESZKESS BÜKK... ÉN ÉS HÛSÉGES LOVAM JÖVÜNK!!!!!
;D

No, csõváz és hátszél hátra...
Joghurtot a hátizsákba.... Paraferee voltam...

#196
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali,
köszike, de valszeg nem fogom túl szárnyalni... azé holnapra kiderül... ;D

Addig is cs&h-+tsai...
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...

#197
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Szóvalasztónnamost:
A 2000HUF pólóstul van! Fehér jobbik minõségû! (Olyan Adidas style, márhogy minõségben!) Akkor most nem rendelem meg, õket, mert adjunk idõt Paraferee kollégának!
Csütörtökön este majd írok, Addigra remélem kiderül leht-e olcsóbb vagy marad ez!

Jó szórakozást mindenkinek a hétre!

Én megyek Siófokoznni!  8)

#198
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hy Dear! ;D

Szal AUG 29?
okidoki...
Majd telcsizünk...
drótnélkülim száma: 0630/3896971

Ne ilyedjetek meg ha nem Paraferee vagy JOghurt veszi fel... ;D

Póló: megpróbálom holnapra, vagy szerdára megtudni a szitázás árát pontosan...
csak továbbra is marad a póló kérdése...
de megtróbálok annak is utánna nézni...

Na cs&h+tsai...
Paraferee voltam.... Joghurt épp gubbaszt... ;D

#199
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
A hosszú levél írása közben befutott Paraferee is az ajánlattal. Ha annyi az ára akkor nincs mit tenni nekem is kell 2 db.

Zoldfulu

#200
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Firstször: Poló (akkor leírom harmadszorra is) Para egyszínû pályamunkája fehér vagy más világos színû polóra! 2 db de csak ha olcsóbb mint 2000/db. Várjuk meg Paraferee ajánlatát is!
Secondszor: Minden ideális volt vasárnap 9-kor, hogy letekerjük a B.Maraton 100 km-es távját. Baliba, zOrg, Kempelen Úr aki sajnos nem tudott velünk tartani és Én! Szikrázó napsütés 30 fok csak a homokos tengerpart és a pálmalegyezõs lányok hiányoztak! Nekiindultunk 15 kilométer után beborult és kicsit dörgött 20 km után elkezdett csöpögni az esõ. Újabb 10 perc elteltével elkezdett szakadni az esõ de úgy, hogy idõnként fájt ha a csupasz kezedet érte, mintha dézsából öntenék. Mondanom sem kell, hogy esõkabát csak Baliba kollégánál volt így õ legalább részben védve volt. Lehetõségünk nem volt, hogy elbújjunk az esõ elõl ezért tekertünk tovább. Élmény volt belehajtani a 10 centis vízbe amikor már nem kell vigyázni, mivel úgyis csúrom vizes vagy. Kb. 40 perc után jutottunk fel ilyen körülmények között Olaszkapuig ahol a szakadó esõben úgy döntöttünk, hogy nem folytatjuk hanem lehetõleg aszfalton elindulunk vissza felé! Mert az idõ sajnos nagyon lehûlt és idõnként összekoccant a fogunk a vacogástól. Ekkor egy kicsit csendesedett az esõ amire éppen szerettem volna felhívni a fiúk figyelmét (talán harmadszor), de finoman megkértek (összehúzott szemöldökkel és tenyérbe csapó öklökkel fordultak felém) ;D ;D ;D hogy ezt inkább ne tegyem mert utána mindíg mégjobban elkezdett esni! Elindultunk és hamar megállapítottuk, hogy nem is szeretjük annyira a lejtõt ha hideg van és teljesen el vagyunk ázva. 30 perc fogvacogtatás után megjelentek az elsõ napsugarak az égen satu fék az elsõ tisztáson és napfürdõ, melegedés ezerrel! Azután folytattuk az utat visszafelé már kellemes idõben, mire Egerbe értünk szikrázó napsütés 30 fok de sajnos pálmalegyezõs lányok továbbra sem voltak.
Szal megint nem sikerült letekerni mert az idõjárás kib.....tt velünk! De adunk megunknak egy harmadik esélyt aug. 29 szerda, ismét nekivágunk. Valszeg Paraferee is csatlakozik hozzánk de mindenkit várunk aki a Maraton elõtt még szeretné bejárni a pályát!
Na megint hosszú lettem, de azt a sz...st amiben részünk volt így sem sikerülhet visszaadni!

Zöldfülû