Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bukó: jobban nézzen ki, vagy jobban védjen?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
73 hozzászólás a témában

#21
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Ha lenne most felesleges 30-45-ill 85rugom akkor biztos , hogy nem ;D giro mad max II. -vnnék hanem : ....... ::) valami mást.... :D

#22
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
Giro Switchblade????
nekem-nekem

#23
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég

Szerintem nem talalsz Mo on 8 olyan embert aki 85 ezerert venne bukot, raadasul egyformat.


Szia TOM!

A bukó 48000 Ft 85000 Ft HELYETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és nem 8 hanem 4 kéne!
Na mindegy!

JORUS!
Lééci írj gyorsan privátba vagy ide, hogy hol lehet Mad Max2-t kapni 30-ért! Mert nagyon érdekelne!
És most olvastam a Giro honlapon, hogy a Mad Max2 a "mountain" kategóriába tartozik!
Lásd a kategóriákat:
http://www.giro.com/.../cyc_index.html
És lásd a sisakot:
http://www.giro.com/...cyc_madmax.html
Plíízz választ gyorsan!


Szia

VDaNi

#24
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Szerintem nem talalsz Mo on 8 olyan embert aki 85 ezerert venne bukot, raadasul egyformat.

#25
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A Mad Max II egy BMX-es bukó, ami valamivel olcsóbb, mint 30.000 Ft.


#26
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Sziasztok!

Arr gondoltam, hogy legyen másoknak is jó ezért ha összegyûlik 3-4 ember aki szeretne venni Giro Mad Max II bukósisakot 85000 Ft helyett 45000-50000 (!!!) Ft-ért hívjon fel!
Mert így olcsóbb az egy sisakra jutó összeg ha többet rendelek!
A jelentkezõk számától függ, hogy mennyibe kerül!

Sziasztok

VDaNi

#27
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Tom szinte ugyanarra gondoltam nekem is viper van és úgy nézek kibenne mint egy uo de ne fog leszállni a fülem egy zúzossab szakasz után se. Másrész INMOLD hab és héj egyben és nem fog olyan hamar szétesni mint az emlitett cratoni alapmodell. Champ??? Talán :-\

#28
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Na most a cratonirol csak annyit hogy a f@sza 1x ezres bukojuk magatol szetvalt /hab-hej/ Azert az eleg gaz.
Ami jo -csucsmodelljuk- az meg kisse borsos...

A Casco Viper elegge ottvan, bar kicsit szeles, de legalabb takar mindenutt, es meg egy femcso is van benne... szerencsere erre meg nem volt szukseg


A lecsatolhato az az egyyel nagyobb assszem MX? az nem igazan jon be...

CC re szerintem eleg egy Casco Viper... ilyen is...

Ami szerintem meg fontosabb lehet a designal szemben hogy legyen kenyelmes! Ne akadalyozzon nagyon, akar ne is vedd eszre.... /mentem en mar regi motoros fullface ben es igen csak huzott jobbra-balra :)/

#29
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A viper az nem az,aminek van feltehetõ alsó védõje?(ha jól emléxem,kb olyan,mint ez a Giro)

#30
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Kalaius barám!
A Cratoni " olcsó" ;) nem szó szerit mert kurvára nem az olcsók közé tartozik.
Tehát nem olcsó sõt én egy casco viperrel nyomom ami a cratoniból legalább 5.-6000-rel drágább, de a crato szebb és jobban mutat ez pon olyan mint egy nikecipõ vagy egy reebok mit már nem is nagon lhet kapni. persze ez csak az én subjktív véleményem....

#31
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Cratoni???Mint olcsó??? :o :o
Én spec egy MET-et használok,de nagyon jók a Bell tökfedõi is...
Vagya Mangok.F@szán olcsók.(Cseke)



#32
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
GREX-et hol lehet még kapni? régeben volt 13-14 ezerért, nagyon állat fullface, kicsit nehéz, de nem törik szét legalább azonnal.

#33
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
na télleg komolyra fordítva a szót: szeritem elég lenne egy jó és "olcsób" Cratoni v. Casco szeritem bõven elég és meg is véd :).

#34
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Ez a buko té-lleg Jó lehet! De szeritem ultra ÉRDEKESEN néz ki.
Nem tudom , hogy mind a két funkciójának teljes mértékben eleget tud -e tennni?????
;D ;D ;D
de ha ráteszed az alsó fogsor védõt a nyeregre akkobiztos föltöri a segged ::)

#35
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Giro Switchblade 2001:

Feltöltött kép

#36
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Van pár Bell az Apróban, de fr-re, cc-re felesleges, arról nem is beszélve, hogy egy túragépen viccesen mutatnál fullface-ben. Persze, ha biztonságban akarod érezni magad, én nem állok utadba. ;)

Tudom ajánlani a leszedhetõ állvédõs bukókat, pölö a svicsblédet.

2003-as Giro Switchblade

#37
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Sziasztok!

Szeretnék venni Full Face bukósisakot!
Azon gondolkozom, hogy van a ProCrossban 32000-ért Bell amire azt mondták nagyon jó és tudok rendelni a www.jensonusa.com-ról Giro Mad Max II bukót 100 dollárért+50 dollárt postaköltség! Szerintetek melyiket vegyem? Mit ajánlotok kissebb Freeride-ra, CC-re?
Köszi a választ!

Hello

VDaNi

#38
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a buko szertem egy funkcionalis eszkoz. jol kell kinezzen de nem szabad ennek a vedelem hatasfokanak a karara menni!
amc: igazad van az emberek mindig vernek egy seggest ha egy bringason fullfacet latnak mert az vad szamukra es mindenki keresi feszgeti a hatarokat!

#39
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

láttam ma egy bukósisakot a bergusonba, hát beszarás!
egy tükörrendszer van beleépitve. vagy mi. kicsit felnézel és a napellenzö alatt látod mi történik a hátad mögött.


#40
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
sziasztok !!az én vélemnyem az hogy a fullfacet sose ronda !!ugyanis az átlagember is azt mondja hogy ha neki nem is tettszik ,hogy extreme kinézete van és én ezzel teljesen egyet értek !! Szerintem ha egy full facet-ba végigvonulsz lehet hogy mutogatnak,de nem biztos hogy azt mondja hogy de hülyén néz ki az a srác, lehet, hogy aztmondja hogy de extremen néz ki a az a srácc!!(persze az alattad levõ bicikli se mindegy.)nem mindegy, hogy egy full telós fél millás gép van alattad vagy vagy egy tesco,cora aucha,metro bicikli!!(nekem az elsõ van)

CooLY