Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécs DS pálya építés, egyesulet alakítás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
43 hozzászólás a témában

#21
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Zap:
Mar akartam kerdezni, hogy miert jarsz most merevfaruval?


#22
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Kék-fehér színû Lóri-féle össztelós tuning Kangaroo telóval.
Egyébként Komlón mindenki kint lesz, aki a dél-dunántúli lefelébringázásban számít, kivéve engem. Hja, a vizsgák..

#23
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Koszi a sok hasznos infot!

Zap : Milyen kerod van?
Komlon kinn leszunk...

udv: T0M

#24
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Meg most láttam a még általam 1 éve indított Pécsiek rovatot ismét felbukkanni. Szerintem az elmúlt 1-2 évben nem kevesen kezdtek el itt a környéken komolyan bringázni. Szerintem gáz, hogy nem nagyon ismerjük egymást. Én még pár éve mindenkit ismertem, most már bõven találkozok új arcokkal, akik komolyan látszanak érdeklõdni a dolgok után...

#25
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Ja, mégvalami: a DS pályával mindig is az volt a baj, hogy nincs nagyon hely. Kerti, Rózsadomb azért volt jó, mert városban van, és maximálisan alkalmas kis DS pálya építésére.(OB is volt ott egyébként). DS pály volt még 96-ban a sipálya nyugati nyúlványán, de csak azzal a feltétellel lehetett megcsinálni, hogy télre mindig elbontjuk.
DS pálya építésben Komló viszi a pálmát, ez nem vitás. Ennyi.

#26
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
A kertvárosi pályára nincs engedély, ha jól tudom.
Itt sehol sincs engedély..
Legalábbis az elmúlt pár évben annyi falba ütköztünk, és elég sok széthúzás is volt, hogy mindenki feladta. Dehát éljen az új generáció, talán nektek sikerül meggyõzni pl. a Toller sötét fejét. Nem lesz könnyû, azt elárulom. :)
De szerintem, ha valami komolyabb kezdeményezés elindul, sok embert lehet összegyûjteni itt Pécsen is, de egyenlõre mindenki inkább bringázik, senki nem akarja magára vállalni a kötelezettségeket...

#27
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Opiumpapa:
Az jo lenne :)))
De Te ki vagy? Meg sosem lattam a kerodat a varosban....

#28
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Fater ügyvéd, egyesületet ingyé elvállalja, szal ha nincsenek illetékek meg ilyenek, akkor ingyen megúszhatjuk!

üdv
Opa

#29
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
A kertvarosban lehet turni???
Lehet hogy voltam ott ... Malom volgy fele baloldalt???

Ha oda van engedely - lehet egyszerubb dolgunk lenne.... 1 ebkent az jo hely. :)

Egyesulet:
Meg nem talaltam infot de szerintem az egyesuletet  a cegbirosagon kell bejegyeztetni ehhez ugyved kell. Ot ki kell fizetni.
Ez maris koltseg, igaz nem sok - ha sokan vagyunk, raadasul talalunk ismerost - hatha olcsobban elvallalja :)

Kimegyek majd - kivancsi vagyok a terepre - sajna meg nincs kesz a bicom - nem jonnek a cuccok :((
Na majd felmaszok egysebuvel :D



#30
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Hej!

Kertváros==getto, ráadásul kib*sz*tt messze van tõlünk. Szerintem a vidámpark még mindig jobb ötlet!

ANDIX! Beszélj a rokonoddal! ;D
Mond meg neki, hogy a mûanyaghalhorgászat nagyon-nagyon jó! ;D ;)

üdv
opium

#31
Bigcsocso

Bigcsocso

    törzsvendég

  • felfüggesztett
  • 467 hozzászólás
Szerintem ha DS pályát akartok, akkor olyan helyen csináljátok ahol jól belátható és könnyen megközelíthetõ. Ha már egyszer 1999-ben a Rózsadombon Kertvárosban volt egy un. DS pálya(Varga Norbinak meg a többi srácnak köszönhetõen), akkor miért nem ott csináljátok. A hely és az adottsága is jó. Üdv Big!

#32
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
OFF
Én ingyen gokartozom abban a vidámparkban  ;D
Na ON

#33
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Sajna mobilom az nincs, tel. otthon:
334-068
Tiborc u.
Novák Attila


OFF
Ja és Andix!!:
Ugye kapok kedvezményt a vidámparkban!? ;D
ON

Nade  küldjetek privit, csak anyám munkahelyén vagyok netközelben, ritkán jövök.

csao
opium

#34
Sab

Sab

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
hm, a virtualis cimek ott vannak a batmano feje alatt, telefonon meg pannon/530-91-41 vagyok elerheto.

de az verseny az nem ds lesz? meg amugy is megyek fel pestre a hetvegen szavazni, nem leszek itt.

#35
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
CC verseny a hetvegen is lesz itt...

HI Sab!

Nagyon orulok hogy egyre tobben jelentkeztek!!!
De kerek mindenkit hogy valami elerhetoseget irjon!

Mert igy nehezkes..

koszi!

#36
Sab

Sab

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
CC a vercsoportom nekem is, de szivesen beszallok. Ha mar lapatolunk, mind egyformak vagyunk. ;D

#37
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Unokatesóm szülei az igazgatók a pécsi vidámparkban.  ;D Szerintem érdemes lenne õket megkeresni, mert lehet, hogy adnak egy kis földrészt! Meg ha jól emlékszem mondták, hogy CC verseny is lesz ott a nyáron.

#38
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Kiray!

Aki erdeklodik, irjon

-Nevet
-cimet
-elerhetoseget
          maganban

A tobbiek adatait is elkuldhetned....
Hogy hogy lenne a palya? Ez nem rajtunk mulik...

#39
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Huhu, ebbe benevezek.
Eddig csak a Ker. ház alatt meg a Femánál van egy-két ugrató, de én inkább a Mecsekbe járok, úgyhogy tökmind1 hol lesz. Az egyesületbe segíthetek. Hivok pár havert, majd õk is segítenek. Csakhát hol?

üdv
opium

#40
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Nos meg egy vallalkozo emberke  ;D
Persze a legtobb bicajos inkabb csak teker, es nem a gep elott ul...

Nem irtam az emailcimedre. Azert remelem a username nem a valosagot tukrozi ;)

Meg kell nyernunk a polgarmestert. Ez politika, amivel en nem szivesen foglakozom, de ez esetben ugy erzem kicsit szukseges.

Arra megkernelek hogy pontos
-nev
-elerhetoseg /tel, lakcim, email, ICQ, kocsma stb ../
irj, ill. szolj haveroknak is.

Aztan megszervezunk egy baratsagos talalkozot es kiotlunk vmit. :)

A mediaban vannak kapcsolataink - ugyhogy ha ez megtortent kicsit meg tudjuk pedzeni az ugyet... termeszetesen az egyesuletalapitas is evvel parhuzamosan tortenne.

Evvel kapcsolatban barmilyen infot szivesen fogadnek!!!! URL, tanacs, akarmi :)

koszi!