Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécs DS pálya építés, egyesulet alakítás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
43 hozzászólás a témában

#1
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Nem Mislenyi vagyok, de ha arra az arany vázra gondolsz ott fenn, akkor igen.

Opa

#2
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
de te laksz mislenyben nem?

és neked volt az a szuper sárga vázad?



???

#3
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Az egy haveromé.
Egész jó kis gép! :)

#4
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Opiumpapa: neked nem egy boaaa -d van? vagy az nem a tied?
???

#5
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
otkaros baloldali hajtokar?  ;D

Ez a kitoromy a nyakam ez tenyleg erdekes. De szerintem egy tablaval megoldhato a dolog... nem?

Lehet hogy nem adnak. De miert ne? Meg kell probalni!

#6
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csöcs!
Én is hasonló cipõben járok itt, mert mi is pályát építünk. Szerintem ne adjatok arra, hogy majd a polgármester ad területet, mert nem fog. (szerintem) Ha belegondoltok, miért adna? Azt az önkormányzat vette, pénz, stb... Vagy ott van még 50%, hogy ad. De akkor nem a tietek, hanem az övék, és ti csak átmenetileg vagytok ott. Akkor küld el amikor akar, és úgy befolyásolja azt, hogy mi van ott, ahogy akarja. Lehet még az is, hogy közterületté nyilvánítva adja, de akkor meg különbözõ rendelkezések tesznek kersztbe. (pl. egy példa: este bemegy egy kis sz**os, elindul a pályán, taknyol egy nagyon, eltöri kezét, lábát v. meghal, és akkor kié a felelõsség??) SOkSOK buktató van itt! Sok sikert, majd írjatok, hogy mi van!!!

Üdv: Balázs
bala@interware.hu
0620-4313206

ja! és Zapnak üzenem: van egy bal oldali Sachs Centera hajtókarom (5 karos) és egy elsõ DeoreLX agyam! Ha érdekel, hívj! üdv

#7
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
;D
Végre egy jó hír!

#8
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Beszelunk a sportbizottsaggal... van egy baratnom aki ismer ott sok embert, az o baratnoje meg meg tobbett... lehet hogy nem is kell palyaznunk a posztra.....

#9
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
TOM:
Ha nem buktam volna nyolcszor, talán jobb lenne... ;)
De pont jó, talán elég korán kezdtem(??).

Opa

#10
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Sab :

Amugy en is fullmerev geppel rohangalok egy ideje... /ismet/ es marha jo meg lefele is... :) Ugye a CrMo+2,5 os gumik...
Igy legalabb jo a geometria - ha beletennek egy telot mar nem lenne a regi....

.....:::::SingleSpeedRulez:::::::......

#11
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Sab ez jol hangzik.
De en mar nem birok tobb mindent vallalni Koleszos dolgok, melo, tanulas... :(((
Mar ezt sem tudom egyedul felvallalni. De szolok Levinek. Es kapcsolatok vannak. Csak el kene mar kezdeni. 1-2 honap es kialakul a kormany es akkor mar jobban lehet lepni...

Zap : jah Dainese.... az en bicom is epul mar ha megkapnam a kormanyt+stucnit.....

Opa : En mar kicsit oreg vagyok a kozepsulikhoz... :D De megneznem azt a bicot!

#12
Sab

Sab

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
T0M:
icq-n nem tudom mennyire fogunk talalkozni, mert en heti 1x vagyok ott, csut. delelott ;D
no de sebaj.
ugy laccik, itt mindenki jobban el van eresztve anyagilag mint en, a jo kis fullmerev bringammal le vagyok maradva :-/

amugy van egy figyelemre melto lehetoseg:
http://www.pecs.hu/i..._id=202&tipus=2

cimen gyakornokokat keres az onkormanyzat. palyazzuk meg a sportbizottsagi felvetelt, es talan szerzunk egy kis befolyast!

#13
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
TOM: A Gepida csak 1 hétig volt, épül vissza a monstrum, de már én is vágom ki vagy. Dainese gatyó, nemigaz?? Hehe, kicsi a világ!

#14
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Nah most akkor kibeszélem magam, ugyis ritkán vagyok itt.
Mi a véleményetek?
Eddig ez a legjobb vázam, sajna nem vagyok az a gazdag gyerek, hogy rögtön a Foes-t veszem, meg már ez is drága volt(75 e), és ugye a teló..Szerencsére a többi cucc visz. jó(Alivio, Acera? Deore stb..) de szeretnék sokat fejlõdni, és a Cromo vázam kicsit már rossz állapotban van, remélem pár év alatt a próbálkozásaimmal nem töröm össze magam+a vázat, meg ez nem is igazán DS-re kell, inkább Freeridera, de mind1 :)

üdv
Opa

#15
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
JA és ti Szécsenyisek vagytok? Mert oda sok bringás jár..
Mondjuk én is csak egy utcával vagyok feljebb(Janus)

csao
Opa

#16
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Hat sajna telo nélkül nem nagyon megy a tekeres, meg most minden pínzem rament a vázra, de a váz az önnmagában is szép ;D. itt van egy kép: (persze élõben...)

Feltöltött kép

nah ennyi, kb. mint egy Napalm.S neked milyen géped van? Nem egy piros Kona?

Opa

#17
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Zap: Ha neked van 4 lukas tarcsad + Gepida vazad akkor tudom ki vagy :)
Lori ki**tt allatt cuccokat tervez egyebkent :))))

Opiumpapa : Persze hogy ismerem oket... neha egyutt tekerunk... vagy eppen a MCibe kuldjuk egymast fagyiert ;D
Hol az uj DS geped amirol irtal? Szivesen megneznem....



#18
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
tomidny:
karbantartás alatt a monstrum.
Hehe, néha ilyen is kell.

#19
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Tom:
Talán én hozzád képest kezdõ vagyok, csak 1,5 éve csinálom komolyan, Kozármislenyeiket, Gyulait ismered?
Ja és te ki vagy? ;D
Egyébként mi fõleg a Mecseken szoktunk lenni, pl. a Vidámpark mellett a Tettye felé jó kis meredek cucc van, ezért is lenne jó, ha minden 1 helyen lenne! :)

üdv
Opa


#20
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
hát akkor én is hozzászolnék hiszen én is pécsen vagyok. Szoval az a pája az süti lennne ha kész lessz majd szoljatok hol van és megnézem,de ha kell segíthetek is