Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dual-FourCross Pálya készül

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
44 hozzászólás a témában

#41
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Én is lehet mennék pár baráttommal eszközöket tudtok adni??????? Meg merre van az a17. ker?? Én 16. ba lakok onnan messze????? És vanvalami kis lejtõcske a területen?????? BOccs a sok kérdésért.

ssst

#42
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Bár a távolság kérdéses, ha tudod, a pontos helyet írd le, és akkor megnézem térképen.
Anndix

#43
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Rám, és 2 haveromra 100% hogy számíthatsz.

#44
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
KIRÁLY!!!

Én jövök!!!!  ;)

Csak egy kicsit bõvebbet nem tudnál érni a helyrõ ?! Azaz arról hogy kell oda menni ? ? ?
Vagy valami közeli helyet, hogy hogyan jutunk oda ? ? ?

De jövök épateni sz tuti!!!! ;D

#45
bobby

bobby

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Dual és BMX cross-osok figyelem!
E felhívás inkább a 17.kerület, és környékiekhez szól. Ugyanis a 17.kerületben található Rauch horgásztó közelben pályát szeretnénk építeni. Van 8000m2 -nyi területünk, és kb 500m3 föld. Annyi a bökkenõ, hogy eddig nyolcan (8) vagyunk, és egy pálya építéséhez több kéz és láb + persze fej kéne!  És az egyik lényeges rész: ez nem egy cég vagy vállalat kezdeményezése, hanem pár bringásé. Szóval, ha érdekel, és szívesen jönnél dolgozni és utánna használni, akoor hívj fel, és megbeszélünk mindent! Vagy írj ide, vagy vagy      E-mailt (bala@interware.hu)

          Üdv.: Balázs

0620-4313206