Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dual-FourCross Pálya készül

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
44 hozzászólás a témában

#21
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Megint Én:
Az is tök jó, ha 777-rõl, vagy egyébrõl írtok sms-t, csak adjatok így számot amire visszaválaszoljak! A 777-re... az olyan személytelen...  :)

Üdv!
    Bobby-Balázs

#22
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Heló-beló!
Bocs, de ritkán járok erre! Egyre többenvagyunk, és ez több mint jóóóó! A felmerült kérdésekre a válaszok:
   - a pálya helye a Naplás út 17.kerületi végétõl kb 5perc bringával "kifelé". Nem nagy távolság, és remélem tudjátok, hogy hol a Naplás út... :)
  - 500m3 föld mozgatása: van egy Volvo Bm tipusú markoló (kb 2,5-3m3-es kanállal) és van még pár cucc, többek között Bobcat! Ebbõl az a biztos, hogy a Volvo úgy fog "ugrálni ahogy mi akarjuk"! Azt "megkaptuk"
  - eddig biztosan 10-envagyunk, de akárhogy számolom, innen a netrõl is lesz még 5-10-20 ember, és még a kerületben ki sem kerültek a hirdetõ papirok!
 
Szóval remélem meglesz, és a kezdést tavaszi szünetre tervezzük, így ha jól megy, akkor nyáriszünetre lesz pályánk!

KÉRLEK TITEKET, HOGY HA TUDTOK, INKÁBB E-MAILBEN VAGY SMS-BEN ESETLEG TELEFONON JELENTKEZZETEK, MERT NEM TUDOK SÛRÛN (RENDSZRESEN) JÖNNI IDE, ÉS ÍGY NEM JÓ, HOGY CSAK 30 VÁLASZ UTÁN ÍROK LEGKÖZELEBB!       --- MINDEN E-MAILRE ÉS SMS-RE VÁLASZOLOK!!! ---

  Csak így tovább, legyünk vagy 50-en!  ;)  Ha az jó, és e-mailben kéritek intézek vmi térképet, amit el tudok küldeni e-mailben, hogy tudjátok: HOL IS VAN EZ?!

Info:
bala@interware.hu
0620-4313206
Balázs


                  Üdv mindenkinek!!!

#23
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Kúúúúúúúúúllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D
Voltam ott!!!!! Néztem, hogy oda is lehetne építeni!
Megyek majd megnézem!!!!! Csak kicsit messze van (5 perc cangával  ;D ;D ;D ).  ;)
100% hogy számíthattok rám.
Andix

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Andix:a xi-ben sort építünk hétvégenként a Dayka Gábor utcai víztározó alatt.Már 2 dupla kész és épül a harmadik is csak ma találtunk egy taposó aknát és az para volt egy kicsit (szokjátok?).Oda jönne valaki segíteni?

#25
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Most a XI. kerbe lakom, JAckD kb 20 perc cangával tõlem (õ még meszebb lakik - Budaörs). Na innen, én egy kellemes, de visz. gyors tempóban érek be a sulinkhoz (szvsz belváros széle), 30 perc alatt. Régen a X. kerbe laktam, ahonnan szintén nagyon bõ fél óra volt a sulim. NA a XVII. még a X. kerületen is túl van, tehát a kettõ között, még kell tekerni. Szóval budáról DS cangával szerintem 1 óra a min. amivel számolni kell. A nyugatihoz meg max fél óra, onnan meg a vonat gyorsabban kivisz, mint a fogas felvisz. Szvsz, építeni, meg néha ugrani teljes napra elmegyünk... De az én álmom egy közeli Budai XI-XII kerületi pálya ahova bármelyik délután 20 perc alatt kijuthatok, ha kedvem szottyan.  ::)
Andix

#26
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ha úgy hozza idõm, én is mennék dúrni, csak szóljatok elõtte egy héttel.

#27
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
1 óra tényleg nem a halál, bár Budaörsrõl elég húzós lesz kibumlizni. Majd elvitetem magam kocsival  8)

#28
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
De az az egy óra nem olyan vészes szerintem.

#29
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nem is arról van szóhogy nem tudunk odáig kimenni, de mindíg amikor bicajozni, dualozni akarok nem akarok 1 órát tekerni!!!
Csak ennyi!!!

#30
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Major ezt a metrózást hogy értetted? Mármint ha beteszed kormánycsapágyad a metro területére diszkréten kipenderít a Discrate security. Vagy nem?

#31
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!

Andix!!!Major!!!Begbie!!! :o :o :o
Mit látok ??? Csak nem azt mondjátok,hogy nem tudtok eltekerni odáig ???ENNYIRE NE LEGYETEK TÁPOSOK ;D

#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nagy igazzág PALMER!!!!!!!!

De bobby többek közt ezt írta a "Lenne kedvetek nyáron szlalompályát építeni?" topicba: "Mi itt kerestünk egy külsõ területet, (Bp. határában) egy tanya mellett és kaptunk 8000m2-t egy Volvo BM munkagéppel és 500m3 földanyaggal!"

Szóval Volvo BM munkagép!!!!!!!!!!!!!! ;D
Br én pontosan nemtom molyen is ez de cak jó lesz nem ? ? ? ? ? ? ? ?  :)

#33
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Szerintem én is benne vagyok, de azon gondolkoztatok már, hogy 500m3 fõldet nem egyszerû megmozgatni?
És ahoz, hogy normálisan beis legyen építve (asztalok, duplák, triplák,...) ahoz megfelelõ eszközök is kellenek mintpéldául munkagépek.
De van egy "egyszerübb" ötletem, a terület megvan, gondolom földes. Aztán kell egy markológép ami tud a fõldbõl nagydarabokat kiásni és ha 2 oldalról kiás egy nagyobb földdarabot, akkor már kész is az asztal. A kiásott földbõl és a rendelkezésre álló tömérdek talajjal kipótolva izlés szerint alakíthatjuk az alap asztalokat.
Eleinte csak asztalok kellenének, mert így mindenki megtanulna ugrani rendesen, és mondjuk 1 év mulva csinálhatnánk az asztalok 1részébõl duplákat, hogy szokják a népek a PARÁT.

Palmer

#34
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát igen!!!

Nagyon jól hangzik a dolog, csak iszonyat messze van!!! Bár lehet, hogy ki lehet metrózni egy darabig, csak utána megint tekerni kell!!! Nomeg ha sáros a bringa utána takargészés van vissza!!!!!!!

De építeni mindenképp jövünk!!!!  ;)

#35
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hali!

Fizkailag tényleg Veres van messzebb, viszont ha oda akarok menni csak a Nyugatihoz kell eljutnom. Onnan már szó szerint sínen vagyok!
Ide viszont kétlem hogy vmi tömegközlekedéssel el lehetne jutni, így marad a nemkevés tekerés (nekem budainak), vagy az autó!!!

De ásni nagyon szívesen ások (nem kertet)!
És a rendelkezésre álló erõforrások igéretesnek hangzanak!!!! :D

Beg

#36
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Bobby,

Jól emlékszem, hogy a hely majdnem ugyanott van, mint a lõrinci pálya (Bókay-kert)?
Van ott egy nagy körforgalom, és amerre a 82-es busz kimegy a térrõl (Meteorológia), azután kb 300-400 méterre egy kanyarban van egy ilyen hely.
Vagy nem ez az?

Lehet, hogy én is megyek.

üdv
G

#37
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Veresnél tuti nicsen messzebb.

#38
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Csak az az egy bajom, hogy lehet, hogy messzebb van, mint Veres.  ;D Én budai vagyok, JackD Budaörsi, másik haverom meg Csepeli.  :-/
Szóval elég messzi van itt mindenki úgysejtem, de azért megyünk majd (még a végén tekernünk kell...  ;D )!

Andix

#39
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
NANÁ hogy hogy megyek.
Ezzel a pályával régi álmom egy Bp-i dualpálya teljesül. Többet nem fogok unatkozni suli után   ;D
Ásókat tudok vinni ha kell.

#40
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
hell'
én is ugranék ásni!