Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Városi tekergés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#141
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nekem vasárnap jobb lenne!  ;)

#142
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
7végén ???

#143
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Szerintem jó lenne, épp két vizsga közt leszek!   :o
De nem ártana csak egy kicsit melegebb, legalább az ízületeink ne menjenek gallyra!

#144
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha a hajtómû passzol a vázamba (mindkettõ új szerzemény, így fennáll a veszélye, hogy nem csípik egymást, de reméljük a legjobbakat), akkor csütörtökre kész lesz végre a bicóm.

Kinek van kedve szombaton tekeregni (nemtom hány fok lesz, de gondolom 0 körül) a városban? Úticélt kitalálhatunk közben is, némi forralborért felugorhatnánk a Normafához..., stb.

Nos, én megyek... Aki úgy gondolja, hogy van annyi meleg ruhája meg rumos teája, amivel kihúzza a tekerést, akkor vésse ide a nevét, asztakkó fixálunk egy talit!

#145
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Na hali!
De szerintem ez a forgalommegállitás csak akkor mûxik ha legalább 50-100-an vagyunk. De anélkül is bizt jo. Egyépként szilveszterkor tényleg jo volt szal én is benne lennék egy ilyen városi tekergésbe.

#146
KOOKLY

KOOKLY

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Én már voltam szilveszterkor!MARHA JÓ!
amerre megyünk arra megáll a forgalom.Legutóbb kb. 200-250-en voltunk...Viszont a sebesség az nem túl komoly.Csak olyan épp hogy.Páran jöttek rollerrel is.

#147
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Én ma elmentem az út végéig (Etele), kibírható volt, de tényleg jobb lenne egy kis plusz!

De benne vagyok bármiben, nagyon mozgáshiányom van!

Beg

#148
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hali

Én is benne vagyok a tekercézésben poros kis városunkban, csak legyen +5 C felett a klíma  ;D
Mert fázósak vagyunk a kis drágámmal  ;D

Cserkó

#149
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ha van, én is megyek szívesen. Most már elkezdõdött az alapozás keményen... se. Tudjuk róla, hogy hidegben is létezik a találkázás?

#150
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jaja! Menjünk! Én benne vagyok! Vagyis leszek kb. egy hónap múlva (február közepe...ijj, de k....@ messze van!), amikoris elkészül a binyóm... Már csak egy középrészt, meg kormcsapit kell vennem. Jah, meg egy vázat...! ;D ;D ;D De az meglesz...ha minden igaz hamarosan...ugye, Shaun?!  ;)

#151
vendég__*

vendég__*
  • vendég
eljen mar tovabb ez a topic :)
megvonasos tuneteim vannak ugyanis..
aki bevallalja a hideget... az jojjon.. vagy menjunk :) hm?
tr


#152
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Részemrõk, OK, de nemtom még, hogy mikor dolgozom a jövõ héten(de/du).Ha du, akkor nem jó.Egyébként lesz a jövõ héten? (csak minden második csütörtökön van)

kislust

#153
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi Kislust én benne vagyok tekereghetünk!
Akkor a jövöhéten ha jo az idõ akkor kint leszek.

#154
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Asszem a mûjég elõl indulnak(sajnos még egyre sem tudtam eljutni).

kislust

#155
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kislust, egy indulási helyet nyomhatnál. a megadott honlap betûméretét nem nagyon tudja egészséges ember elolvasni. szerintem. :P

#156
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Pecsen is van ilyen tekerges, raadasul kicsit gyakrabban.
Minden penteken 18:00-kor talakozunk a 48-as teren, aztan elmegyunk valahova. Kesoi sotetedes eseten akar 60 km is osszejohet, ami elsore nem tunik soknak. Kiveve, ha azt nezzuk milyen vegyes tarsasag szokott osszejonni. Volt mar, hogy egy teljes csalad eljott a 8-9 eves gyerekekkel. Ilyenkor mondjuk nem szoktunk felmenni a TV toronyhoz :)
Persze van, hogy csak "veszedelmes" egyedek jellenek meg, mint en meg a masik harom barom. Ilyenkor barmi johet: a Jakab-hegytol a Zengo-ig elmegyunk ket ora alatt. ;D Persze vegig nem lelassulva 30 ala (felfele sem), es 10 meteres arkokat bunnyzunk at. 8)
Heh, mar megint tul sok sort ittam... ::)
Szoval jokat okorkodunk a sok tekeres kozben.


#157
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Sajnos én már föl se veszem a szmogot, mert kénytelen voltam hozzászokni! :(

Ettõl függetlenûl kicsivel nagyobb érdeklõdést vártam!!! ;D ;D


kislust

#158
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kislust
Nekem az a véleményem hogy szívesen mennék, ha a környéken laknék, de mivel ilyen piszok messze lakok, a világvége után pár méterrel, ezért csak azt mondom hogy nincs az a pénz hogy abban a büdös szmogos (egy kis nyelvtan: smoke+fog) levegõben 1 métert is letekernék.  ;D

#159
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Ezt a topicot elsõsorban a budapesti fórumtársaknak ajánlom, mert a fõvárosban lenne a fent említett esemény.
a www.vbb.hu oldalon olvastam, hogy minden páratlan hét csütörtökön 18 órától városi tekergést szerveznek. Azért írok, mert hátha nektek is megtetszik a dolog, s kéthetente együtt tekerhetünk.
Nem szeretném reklámozni a szervezetet, de több dolog miatt is jónak tartom az ötletet:
  • találkozhatunk személyesen is
  • megismerhetünk egy csomó keróst
  • hadd lássák az emberek, hogy Budapesten sokan szeretnek biciklizni(talán megértik, hogy ránk is kell gondolni pl az útfejlesztéseknél)

Várom a véleményeket,

kislust